Вибір GPS трекера починається з цієї інформації!
Не так давно з'явився такий пристрій, як GPS трекер, тим не менш, на сьогоднішній день, пристрій точно завоював своє особливе місце серед способів отримання інформації. Але це і не дивно, адже прилад відрізняється різними сферами застосування, а ще більше потенційних користувачів все ще не підозрюють, які можливості відкриває цей пристрій. GPS трекер, або як ще називають GPS маячок або GPS мітка, визначає місце розташування об'єкта і передає інформацію з координатами на спеціальний сайт, смс-повідомленням на телефон або на додаток для смартфона. ви зможете легко та швидко дізнатися, де знаходиться людина, транспортний засіб або інший об'єкт, на який встановлено GPS маячок. Більш того, цей сучасний автомобільний аксесуар може виконувати не лише функцію моніторингу місця розташування об'єкта, але й охоронну, так як певні моделі подають команди автомобілю, такі як, наприклад, блокування двигуна. Ці функції однозначно переконують, що GPS мітка вирішує широке коло завдань, але давайте перейдемо до деталей, що б знати, який трекер потрібен саме вам.
Види GPS-трекерів
- Персональний GPS трекер — визначає місце розташування людини або об'єкта, відповідно, працює автономно за допомогою акумулятора або батареї.
- Автомобільний GPS трекер — призначений для установки в автомобілі, а може працювати як від бортової мережі авто, так і з допомогою автономного живлення.
GPS маячок складається з таких основних елементів:
- ГЛОНАСС/GPS приймач — для визначення координат;
- Супутникова антена — зовнішня та вбудована;
- Чіп обробки інформації;
- Передавач для GSM/GPRS-мережі;
- Акумуляторна батарея;
- Вбудована пам'ять.
Пристрій працює таким чином, що визначає розташування сигналів супутників, обчислює і передає географічні координати, при цьому точність розпізнавання становить до десяти метрів. У прилад встановлюється SIM-карта, через яку відбувається обмін інформацією. При виборі GPS трекера слід віддати перевагу пристрою з максимальною кількістю SIM-карт. У різних мобільних операторів, різні зони покриття у віддалених районах, таким чином, ви збільшите шанс безперебійної роботи мережі.
При виборі GPS трекера, належну увагу приділяйте джерелу живлення. Якщо ви купуєте GPS маяк для дитини, або хочете встановити приховану GPS мітку, то вам підійде модель з живленням від акумулятора або батарей. В основному, на час роботи впливає енергоспоживання пристрою і частота включення. Коли ви вибираєте GPS маяк для установки на машині, то більш доречними будуть моделі з живленням від бортової мережі. Так як цей девайс популярний серед різних типів транспортних засобів, передбачені варіанти з робочою напругою від 12 до 36В. Вибір спростить модель трекера зі змішаною системою живлення.
На сучасному ринку, GPS-маячки представлені різні за ціною і технічними можливостями, починаючи від простих і переходячи до більш складних, які можуть надати широку інформацію по об'єкту. До будь-якого GPS трекера іде інструкція, де ви можете дізнатися, якими додатковими функціями наділений прилад. Ми наведемо приклад найпопулярніших.
Додаткові функції GPS-трекера
- Вбудований мікрофон — дозволяє зв'язатися з пристроєм непомітно і прослухати, що відбувається близько пристрою.
- Акселерометр — фіксує рух автомобіля і сигналить про це власнику.
- Функція SOS — передача координат об'єкта з частотою 5-10 хвилин. Особливо актуально під час викрадення авто, але з-за частоти включення, садить акумулятор протягом кількох годин.
- Геозона — приходить повідомлення при перетині об'єктом межі встановленої території.
- Запис шляхових точок — при відсутності GSM/GPRS зв'язку, трекер фіксує і запам'ятовує координати. При відновленні зв'язку з GSM/GPRS каналом, відправляє всі записані шляхові точки.
- Додаткове управління — можливість відправляти смс-команди на трекер, який блокує двері, двигун або включає фари.
- Додаткові датчики — можливість підключати різні датчики, наприклад, паливні, температурні, відкриття/ закриття дверей, оборотів двигуна, мотогодин та інші.
Це важливо пам'ятати:
У своїй роботі, GPS маячок постійно взаємодіє зі супутниками, операторами GSM-зв'язку і сервером через Інтернет, щоб передати інформацію користувачеві. У зв'язку з цим, можуть виникнути перебої в роботі пристрою при виникненні проблем з якоюсь із сторін. Наприклад, якщо трекер встановлений в критій споруді з металевим дахом, в метро або в підземному паркінгу, то сигнали супутника можуть не доходити. В такому випадку, будуть відображатися останні певні координати об'єкта, але якщо там будуть встановлені додаткові передавачі сигналу для мобільного зв'язку, то пристрій спрацює. Погані погодні умови заважають передачі і прийому сигналів, а відсутність Інтернет-з'єднання не дозволить відправити запит для отримання даних та місцезнаходження.
Дивіться відеоогляди GPS-трекерів
Вибрати кращий варіант для вас і купити GPS трекер в Тернополі, Івано-Франкіську, Львові з доставкою по Україні ви можете на сайті 130.com.ua.