Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Особливості вибору зимових двірників

Під час їзди одним з найбільш важливих факторів, що впливають на безпеку під час руху, вважається відмінна видимість на дорозі. Це не менш важливо взимку. У разі її погіршення, особливо через сніг, є ймовірність спричинити аварію або потрапити в іншу неприємну пригоду на дорозі. Основною причиною поганої видимості в цьому випадку буде неправильний підбір двірників для використання взимку.

Для того, щоб лобове скло було оптимально чистим в зимовий час, особливо під час сніжної погоди або хуртовини, необхідно купити і встановити спеціальні зимові щітки склоочисника. Вони відрізняються від звичайних двірників більш міцною конструкцією, яка сприяє кращому і швидшому очищенню скляної поверхні.

Відмінні риси літніх і зимових щіток склоочисника

Особливості вибору зимових двірників

Безсумнівно, щітки склоочисника необхідно вибирати з урахуванням пори року, під час якої вони будуть використовуватися. Чому цей так важливо? Для цього варто розібратися, чим же відрізняються зимові двірники від літніх.

1. Додатково багато моделей оснащені чохлом, який виконує захист від пошкоджень основних елементів двірників снігом або морозом, він виконаний з гуми або пластику у вигляді каркасу.

2. Наявність додаткових технологій і функцій. До них відносять підігрів, який дає можливість швидко і якісно очистити скло при запуску двигуна, запобігає примерзанню щіток до скла.

3. На виробництві зимових двірників використовуються спеціальні матеріали, які мають морозостійкі властивості, таким чином вони не тріснуть навіть при експлуатації на сильному морозі.

Таким чином, застосування даних двірників буде більш ніж ефективним – вони забезпечать кращий захист, видимість і, відповідно, безпеку під час поїздки.

Каркасні чи безкаркасні?

Особливості вибору зимових двірників

Важливим критерієм у виборі двірників вважається визначення того, які повинні бути щітки склоочисника – каркасні або безкаркасні. Давайте розглянемо їх особливості більш детально.

Зимові каркасні двірники виконані з каркасом, який знаходиться зверху над основним механізмом, він оберігає всі важливі елементи від попадання на них снігу і води. Крім звичайного каркаса, який також мають і літні щітки, тут є додатковий зимовий чохол. Він має кілька кріплень, завдяки яким щітка дуже щільно прилягає до скла, в результаті забезпечується більш якісне очищення скляної поверхні.

Особливості експлуатації зимових каркасних щіток склоочисника:

 • з часом може виникнути необхідність в заміні основної гумки, коли вона зноситься;
 • зношуються також шарніри, тому іноді виникає необхідність їх замінити;
 • встановлення даних двірників на склі з великим нахилом буде неможливим, а використання – малоефективним.
Особливості вибору зимових двірників

Зимові безкаркасні двірники багато водіїв не купують, оскільки вважають їх неефективними у використанні. Однак це зовсім не так. При русі на великій швидкості, коли на скло впливають сильні потоки повітря, каркасним щіткам складно впоратися з чищенням, а безкаркасним – навпаки. Вони здатні швидко і якісно очистити скло, а щільне прилягання до поверхні забезпечує отримання хорошої видимості на дорозі.

Іноді для встановлення в зимовий час водії використовують гібридні щітки склоочисника. Вони також ефективно очищають сніг і воду з лобового скла, надаючи відмінну і ефективну очистку. Однак подібні двірники будуть мати набагато менший термін експлуатації в порівнянні із зимовими варіантами. Таким чином, рекомендуємо купувати як літні, так і зимові двірники, і проводити своєчасну їх заміну, в залежності від пори року.

Варто бути гранично уважними і встановлювати двірники по сезону. Адже використання літніх щіток взимку може призвести до їх швидкого зносу – вони зможуть прослужити не більше однієї зими. Щодо зимових двірників, то їх термін служби набагато більший – при повсякденному використанні вони будуть ефективно очищати скло протягом 3 років.

Особливості вибору зимових щіток склоочисника

Особливості вибору зимових двірників

Вибирати двірники для зимового використання також потрібно ретельно, адже від цього залежить якість і ефективність їх роботи. Вибір варто зупинити на тих варіантах, які підійдуть саме вашій марці і моделі автомобіля. Під час покупки варто дізнатися, для яких авто підходять вибрані щітки, щоб упевнитися в тому, що вони дійсно підходять вашому транспортному засобу. Варто враховувати той факт, що для авто однієї моделі, але з двигунами, що працюють на різних видах палива, двірники також можуть бути різними.

1. Більшу якість очищення скляної поверхні забезпечують викривлені двірники, а не прямі.

2. Основна гумова стрічка для очищення повинна бути з плоскими і рівними краями.

3. На упаковці пристроїв має бути зазначено, що вони підходять для зимового використання і що вони виготовлені з морозостійких матеріалів.

При цьому, дані елементи ділять на три види – звичайні зимові двірники, каркасні з додатковим захисним чохлом і безкаркасні.

Звичайні зимові двірники практично не відрізняються від літніх зовні, проте вони додатково обладнані тепловими індикаторами, які сповіщають водія про необхідність увімкнути підігрів скла. Для того, щоб забезпечити більш якісну і тривалу роботу виробів, в них всі елементи конструкції, які виконані з металу, замінюються на аналоги з пластику.

Зимові каркасні з додатковими чохлами забезпечують захист всіх деталей з металу від попадання на них вологи і снігу. В результаті, це сприяє більш якісному та ефективному очищенню, а також запобігає появі корозії на деталях, виготовлених з металу.

Безкаркасні зимові двірники обладнані прямими щітками, підходять не для кожного транспортного засобу, це потрібно враховувати при виборі. Однак, підібравши подібну модель під своє авто, можна оцінити високу якість і ефективність очищення, особливо під час руху на великій швидкості.

Використовуємо зимові двірники правильно

Особливості вибору зимових двірників

Для отримання більш оптимальної та ефективної роботи щіток склоочисника взимку, необхідно правильно ними користуватися, добре за ними доглядати. Це забезпечить відмінну якість очищення і більш тривалий термін їх служби.

1. Не можна відривати примерзлі щітки від скла, оскільки можна пошкодити або гуму, або сам двірник. Необхідно обігріти салон, після чого вони самі відділятися від скла. Якщо пічка працює добре – це займе близько 10-15 хвилин.

2. Іноді водії, для більш швидкого від’єднання примерзли щіток використовують гарячу воду – цього також робити не варто, можна після багаторазового застосування такого методу пошкодити лобове скло, зробити його більш вразливим.

3. При появі на склі досить великого шару снігу, необхідно його очищати не двірниками, оскільки вони швидко вийдуть з ладу, а спеціальними щітками і шкребками, що мають гумову насадку. Важливо, якщо подібна насадка відсутня, то це може привести до виникнення подряпин на скляній поверхні.

4. Усунення сильних забруднень необхідно проводити з використанням спеціальних миючих засобів. Їх застосування зробить очистку двірниками більш швидкою і ефективною. Важливо використовувати миючі засоби, призначені для певного сезону.

5. Не рекомендується змішувати миючі речовини для використання влітку і взимку, це призведе до виникнення морозної кірки на склі та пошкодження зимових щіток склоочисника.

6. Виникнення льоду на щітках – дуже часте явище, тому потрібно його усунути, не вмикаючи при цьому двірники. Якщо запустити їх в роботу, то це може привести до швидкої поломки.

7. Потрібно регулярно робити огляд кожної щітки на наявність тріщин та інших ушкоджень. При виявленні будь-яких несправностей потрібно відразу ж їх усувати, це допоможе істотно продовжити період використання двірників.

8. Не рекомендується піднімати двірники і залишати їх в такому положенні на тривалий час. Взимку це може стати причиною обмерзання пружин, влітку – їх передчасному виходу з ладу. У будь-якому випадку – цей спосіб не допустити примерзання щіток до скла, може створити нові не менш серйозні проблеми, які приведуть до поломки цих елементів.

9. Потрібно своєчасно міняти гумку, оскільки використання зношеної гумової стрічки призводить до появи подряпин на склі, що призведе до виникнення сколів і тріщин.

Особливості вибору зимових двірників

Таким чином, слід пам'ятати що потрібно ретельно підбирати зимові щітки склоочисника і добре за ними доглядати. Так можна домогтися більш якісного та ефективного очищення лобового скла, поліпшення видимості на дорозі, і більш тривалого використання двірників.

А підібрати оптимальний варіант для вашого автомобіля можна в нашому інтернет-магазині. Тут представлений величезний асортимент необхідних елементів і засобів для забезпечення більшої безпеки і видимості на дорозі під час поїздки. Купити двірники в автомобіль в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

ТОП-3 щітки склоочисника
 

Кращі двірники для авто

Шукаєте якісні і найкращі двірники для авто? Даний рейтинг двірників для авто складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Безкаркасні двірники HEYNER All Seasons Graphit 090

Безкаркасні двірники HEYNER All Seasons Graphit 090
Особливості:
 • ★ Розмір стеклоочисника — 50 см
 • ★ Йде в комплекті з додатковою гумкою
 • ★ Підходить для легкових автомобілів

Двірники в автомобіль HEYNER All Seasons Graphit 094

Двірники в автомобіль HEYNER All Seasons Graphit 094
Особливості:
 • ★ З графітом
 • ★ Безкаркасні щітки склоочисника
 • ★ Довжина двірника — 60 см

Безкаркасні двірники серії HEYNER All Seasons Graphit для легкових автомобілів

Безкаркасні двірники серії HEYNER All Seasons Graphit для легкових автомобілів
Особливості:
 • ★ Покращена пружина з високоякісної сталі для рівномірного тиску на скло
 • ★ Високоефективне очищення в обидві сторони без виникнення розводів
 • ★ Конструкція механізму стійка до будь-яких погодних умов і негативних кліматичних чинників
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.