Viber
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

Лінійка акустичних компонентів R-Series від Alpine розроблялася з урахуванням того, щоб слухач міг отримувати від музики натхнення і задоволення. Не виняток і чотириканальний підсилювач R-A60F, який ідеально поєднується з динаміками серії Alpine R. Ця модель має прекрасні робочі й функціональні параметри, завдяки впровадженню деяких додаткових опцій виробникові вдалося розширити можливості підсилювача. Наприклад, тепер стало доступно поканальное підключення акустики. Про ці та інші особливості автомобільного підсилювача Alpine R-A60F ми й поговоримо.

 Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

Конструктивні особливості Alpine R-A60F

Автомобільний підсилювач Alpine R-A60F належить до класу D і відповідає вимогам Hi-Res Audio. У цій моделі використовується сама передова підсилювальна платформа, яка дозволяє добитися не тільки максимальної точності звукопередачи, але і при цьому гарантує досить високу потужність.

В цьому пристрої використана негативна подвійна зворотний зв'язок по вихідному сигналу. Завдяки цьому вдалося знизити до мінімуму показник гармонійних спотворень, особливо при роботі на малій потужності. Це сприяло тому, що тут відсутній основний недолік більшості сучасних підсилювачів класу D – слабка макродинаміка і низька роздільна здатність.

Одним з основних переваг цієї моделі є досить скромні габаритні розміри підсилювача, всього: 274 мм в ширину, 223 мм в довжину і 51 мм в товщину. Це відносно невеликий показник для пристроїв подібного рівня. Його можна буде легко встановити в салоні або багажнику практично будь-якого автомобіля, він поміститься навіть під сидінням. Тобто з монтажем не виникне ніяких складнощів. Крім того, для швидкого монтажу передбачені спеціальні дуже зручні знімні кронштейни, вони не тільки спростять роботу, але і допоможуть істотно заощадити час.

Так само варто сказати і про модернізацію конструкції корпусу, оновлена ​​конфігурація отримала покращений тепловідвід, оновлений радіатор і захисну схему, що обмежує максимальний сигнал на виході при перегріванні. Отже, можна не боятися раптового відключення підсилювача в разі перегріву, тобто пристрій працює стабільно без перебоїв протягом тривалого часу.

 Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

Підсилювач може працювати з сигналами як лінійного, так і високого рівня – для настройки чутливості є спеціальний перемикач INPUT LEVEL. Кутові закриті гвинтові колодки « під шестигранник » забезпечують підключення живлення та акустики. Також є роз'єм RG-45, що призначений для під'єднання дистанційного фірмового проводового регулятора баса RUX-KNOB2 (опція, в комплект поставки не входить, але його при необхідності можна докупити).

Крім стандартних фільтрів низьких і високих частот, що мають широкий діапазон перебудови, в цьому підсилювачі також передбачений смуговий режим роботи для каналів 3 і 4. Це дозволяє організувати в салоні машини схему з поканальним підключенням акустики без додаткового використання звукового процесора і кросоверів. З урахуванням обраної конфігурації системи й кількості лінійних виходів джерела на канали 3 і 4 може подаватися сигнал як від входів з каналів 1 і 2, так і від власних входів каналів 3 і 4.

Технічні параметри та показники звучання

Попри свої невеликі габарити, підсилювач має досить хороші показники потужності: номінальна потужність при опорі 4 Ом — 100 Вт на канал, при опорі 2 Ом — 150 Вт на канал, при мостовому підключенні на 4 Ом — 2х300 Вт. Максимальна потужність, заявлена ​​виробником, становить 1200 Вт. Цього буде достатньо для того, щоб розгойдати практично будь-які динаміки.

 Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

Діапазон робочих частот становить від 10 до 45000 Гц. Є вбудований кросовер: регульований ФВЧ /ФНЧ: 50-400 Гц (-12 дБ /окт). А коефіцієнт демпфірування знаходиться на рівні <500.

Що стосується звучання, то підсилювач демонструє дуже хорошу якість звукопередачи, не спотворює сигнал навіть на великої потужності. Наявність фільтрів низьких і високих частот другого порядку, дозволяє зберігати добротність постійної в усьому діапазоні перебудови частотного зрізу. Додатковий фільтр високих частот реалізований окремим каскадом і є фільтром першого порядку. Це дозволяє домогтися чистого і рівномірного звучання при підключенні різних динаміків: мидбаса, твіттера і т.д.

Як вже зазначалося вище, підсилювач видає рівне звучання практично без коливань і спотворень. На типовій навантаженні криві спотворення цілком відповідають показникам, властивим підсилювачів класу D від Alpine. Вони практично не залежать від потужності і опору навантаження, і залишаються мінімальними навіть на Мікропотужні.

Отже, говорячи про звук і робочих особливості можна зробити висновок, що попри те, що даний підсилювач здатний працювати в різних конфігураціях, включаючи мостове підключення, основна область застосування даної моделі – четириомна автомобільна акустика. Саме в цьому випадку можна буде повністю розкрити як можливості безпосередньо самого підсилювача, так і акустичної системи в цілому.

 Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

Підсумки

Цифрові підсилювачі – це реальність нашого часу, вони все більше в усіх напрямках тіснять « теплий аналог &raquo ;. Виробники постійно вдосконалюють свою нову продукцію, з кожним разом звучання підсилювачів поліпшується. Не виняток і Alpine R-A60F.

Що стосується даної моделі, то до цього підсилювача складно причепитися, тут все дуже ретельно продумано, виробникові вдалося в невеликому форматі створити відмінне високопродуктивний пристрій. За багатьма показниками він абсолютно не поступається найкращим аналоговим підсилювачів. Звучання акустики виходить максимально натуральним і природним, середні частоти без шумів і спотворень, а високі відрізняються дзвінкість і чистотою, що не просідають. Якість звучання не поступається авторитетним аналоговим моделям.

макродинаміку дуже хороша, проте, при великому рівні звучання може стати злегка жорстким, це може бути пов'язано з розширенням спектра гармонік і збільшенням інтермодуляції. Тому рекомендуємо не використовувати пристрій на максимальній потужності, залиште запас. Навіть при роботі на 50% потужності підсилювач з легкістю прокачає будь-яку автомобільну акустику.

Підсилювач має оптимальну оснащеність. Він прекрасно працює як з фронтальними динаміками, так і з потужними сабвуферами. Це ж можна сказати й про популярне у багатьох водіїв поканальне підключення фронту, цей підсилювач прекрасно справляється і з цим завданням. Також варто відзначити, що завдяки компактним розмірам корпусу у вас не буде ніяких проблем з установкою підсилювача.

 Чотириканальний підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі

В інтернет-магазині 130.com.ua ви завжди можете купити автомобільний підсилювач Alpine R-A60 в Києві з доставкою по всій Україні. У нас в каталозі представлений також великий асортимент продукції цього бренду.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.