Viber
Зарядні станції
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

ACOUSTICS: Скільки та яких матеріалів використовується при шумоізоляції авто?

Мастер подбора
шумо- виброизоляции

Мастер подбора шумо-виброизоляции ACOUSTICS поможет узнать сколько каких материалов необходимо для полной изоляции автомобиля от посторонних шумов и вибраций.

ТОВ «СТК» є українським виробником вібродемпфуючих матеріалів на каучуковій основі під ТМ «MaxLevel». Підприємство володіє широким спектром технологічного обладнання, яке дозволяє випускати якісну продукцію, яка не поступається кращим імпортним аналогам.

У цьому циклі статей кожен автовласник зможе зорієнтуватися скільки і яких матеріалів MaxLevel і ACOUSTICS необхідно для вібро шумоізоляції трьох основних типів авто.

Скільки і куди клеїти вібро- шумоізоляції? Натисніть для перегляду:

Шумоізоляція малолітражки! Шумоізоляція седана, хетчбека, універсала Шумоізоляція кросовера, позашляховика
Малолітражні легкові автомобілі Легкові авто середнього і преміум класу Кросовери і позашляховики

Існує два варіанти шумоізоляції авто: стандартний і максимальний. При максимальному варіанті вібро- і шумоізолється дах, капот, двері, підлога, торпедо, багажник, моторний щит, арки коліс, пластикові деталі і деякі частини обшивки салону. Грубо кажучи автомобіль ізолюється трохи менше ніж повністю.

Стандартний варіант шумоізоляції являє собою ізоляцію окремих проблемних зон автомобіля, при цьому в основному використовується менше матеріалів, ніж у максимальному варіанті. До таких проблемних зон можна віднести задні арки коліс авто, підлога багажника, двері і дах.

Підприємство має добре оснащену випробувальну лабораторію, що в комплексі з кваліфікованим персоналом і системою технологічного контролю дозволяє бути впевненим у стабільно високій якості продукції, що випускається. Шумоізоляцію купити з доставкою по Україні в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів можна на 130.com.ua.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.