Дізнайтесь як правильно обирати автоаксесуари в машину

Ефективність шумоізоляції в автомобілі. Плюси і мінуси

Ефективність шумоізоляції в автомобілі. Плюси і мінуси

Чудова якість автозвуку за рахунок шумоізоляції

Після того, як була зроблена шумоізоляція дверей, відразу з'являється ефект поліпшення звучання акустики. Пояснити це дуже просто, адже метал практично на будь-якому автомобілі дуже тонкий і коли звучить акустика, він «гуляє». Нанесення віброізоляції збільшує жорсткість дверей автомобіля, а значить і покращує звучання. Причому, для того, щоб отримати якісний звук, не обов'язково купувати дорогу акустику. Навіть найдешевші коаксіальні динаміки зазвучать несподівано приємним звуком. Єдиний мінус в шумоізоляції — це зайва вага. Після проведення «шумки» вага дверей стане більшою, але не критично. Ходять легенди, ніби у деяких автомобілістів після шумоізоляції двері починають просідати і доводяться шукати заміну петель. Не те, щоб це було неправдою, але тут все відносно. Якщо клеїти 10-шарову шумоізоляцію, великого ефекту це не дасть, а от вага збільшиться досить сильно. Для того, щоб так не вийшло, необхідно знайти золоту середину, коли і вага дверей буде нормальним і шумоізоляція вийде ефективною. Купити шумоізоляцію в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Багато — це не значить краще. Потрібно шукати найоптимальніший варіант, а не гнатися за обклеюванням всіх деталей, та ще й у кілька шарів різними матеріалами. Користі від цього, однозначно, немає.

Усунення шумів двигуна за рахунок проведення шумоізоляції

Що стосується шумів двигуна, то з ними шумка справляється дуже добре. Головне — це ізоляція простору між мотором і салоном авто, так як саме там знаходиться основне джерело зайвих шумів. У деяких автомобілях є дуже великі щілини і після закладення поглиначами, шум пропадає.

Шум від мотора чути не через капот, а через моторний відсік. І якщо його ізолювати, то звуки сильно знизяться або будуть поглинатися настільки, що їх буде вже не так чітко чути.

Що дає правильно зроблена шумоізоляція салону авто?

Під час руху не потрібно підвищувати голос при розмові або включати музику на повну гучність для того, щоб заглушити зайві докучливі звуки. Якщо у людини вітчизняний автомобіль або якась недорога іномарка, то шумка підвищить комфорт в салоні. Їзда в такій машині буде відчуватися на рівні автомобілів середнього класу і вище.

Будь-який фахівець скаже, що після виконаної шумоізоляції зайвий шум у машині знижується і різниця між відкритим і закритим вікном виразно помітна. Коли вікно закривається, з'являється відчуття тиші і комфорту, як в автомобілі преміального сегмента.

Як зробити недорогу шумоізоляцію в автомобілі?

Звичайно, всім хочеться не витрачати багато грошей і отримати якісну шумоізоляцію. І це можливо. Якщо до цього процесу підходити грамотно головою і зробити шумоізоляцію самостійно, то можна зробити це недорого.

Перше, що потрібно зробити — це правильно розрахувати матеріали. З матеріалів знадобиться: на одні двері лист віброізоляції Silent Car Grand 2 і шумоізоляція Butyplast Герлен І. Для більшого ефекту потрібно ще Butyplast Антискрип, щоб проклеїти двері від скрипу.

Якщо фінансів небагато, то можна робити шумоізоляцію поступово. Наприклад, в цьому місяці можна ізолювати двері, в наступному — підлогу, а потім вже капот, багажник і т.д. І вже в процесі можна почути різницю між тим, що було і як стало.

Підсумок. Зробити правильну і якісну шумоізоляцію можливо навіть з обмеженим бюджетом. Цей процес не складний, але досить копіткий і витратний за часом. Але ефект того вартий, в чому можна легко переконатися самостійно, зробивши шумоізоляцію автомобіля.