Pioneer AVH-190 і MVH-AV190 — огляд
Ці дві моделі дуже схожі між собою. Але, як можна здогадатися з назви, одна з них має дискової привід, інша — ні. Обидва пристрої відносяться до початкових лінійок і тому мають лише базовий функціонал. У і їх перевага: все найнеобхідніше, без зайвих можливостей, які найчастіше ніколи не використовуються.
Тим більше, що Pioneer в поняття «база» вкладає набагато більше можливостей, ніж його конкуренти. Це стосується і звукових налаштувань. Але про все по порядку.
Що ж такого особливого в цих моделях?
Робота з джерелами сигналу. У принципі, як в будь-яких інших моделях з екраном, тут є входи для підключення камери заднього виду або інших пристроїв: хочете — плеєр, хочете — ігрову приставку.
Власні джерела. Ну радіо — це вже зовсім стандартна можливість і навіть згадувати про неї сильно немає необхідності. Поговоримо про інші функції. MVH-AV190 може працювати тільки з USB-носіями, а ось AVH-190 ще може крутити диски. Останнім можуть оцінити батьки, так як можна включити DVD-диск з мультиками для своїх дітей, якщо поїздка планується довгою. І тут і важлива можливість підключення зовнішніх моніторів.
Що стосується USB, то тут крім стандартних MP3 і WMA підтримується ще й файли AAC і стиснені WAV. Оскільки таких пристроях відеоформати далеко не в пріоритеті, то тут справи йдуть трохи гірше. Але файли з невисокими битрейтами зможете без проблем віддзеркалити.
Ергономіка. Тут завжди задає тон екран. А ось з цим у AVH-190 і у MVH-AV190 взагалі немає проблем. Отже, отримуємо дуже чуйний сенсор не треба по кілька разів натискати на кнопку або «протискувати» пальцем дисплей. Екран реагує на легке натискання швидко і не гальмує.
Якість картинки теж не відстає — яскраві і соковиті кольори, значні кути огляду, висока роздільна здатність.
Звук. Відразу видно, що в ці пристрої є все необхідне для класичної аудіосистеми. Вона може бути як з окремими підсилювачами, так і без них. У останньому випадку є «бонус» від виробника, про який багато хто забуває або навіть не знають. Це можливість підключення саба безпосередньо, без тилових динаміків. Режим роботи останніх перемикається в меню.
Звичайно, відразу відкиньте фантазії про підключення «важких» сабів з низькою чутливістю. Вбудовані підсилювачі просто не призначені для такого навантаження. Але така фіча відмінно підійде для динаміків розміру 6х9. У такому разі можна отримати якісне і цікаве звучання.
Якщо підключений саб, його можна налаштувати, наприклад, регулювати рівень сигналу, його полярність і частоту фільтра НЧ. На основних фільтрах можете підключити фільтр ВЧ — зможете обмежити самий низький бас, не даючи таким чином перевантажуватися динамікам.
Крім стандартних звукових налаштувань, тут отримали 5-смуговий графічний еквалайзер. Для більш ранніх пристроїв, цю можливість можна вважати дуже просунутій. Можна окремо настроювати рівень баса, наприклад, коли потрібно додати звучання «вагомості», але при цьому залишити без змін звучання в цілому.
Можна ще відзначити можливість виставляти відносні рівні джерел, адже іноді і таке функціонал виявиться дуже корисним.
Отже, незважаючи на те, що моделі відносяться до початкового класу, ми отримали вражаючі можливості. Резюмуємо все вищесказане — зручне і просте управління, хороший дисплей, чуйний сенсор. Сюди додаємо потрібні налаштування і отримуємо оптимальне рішення для вибору нового головного пристрою. З диском або без диска — вибір залишається за вами.
Купити автомагнітолу в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні можна на сайті 130.com.ua.