Viber
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 M-C і HEX ​​6.5 C-W

Акустика із серії Hertz Marine вже давно стала одним з лідерів в сегменті морської акустики. Причому виробник постійно вдосконалює свою продукцію і розширює лінійку пропонованих динаміків. У цій статті ми розглянемо особливості та можливості таких моделей, як Hertz HEX 6.5 M-C і HEX ​​  6.5 C-W. Динаміки відрізняються зовні, а по робочім показниками є аналогами.

 Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 MC і HEX ​​6.5 CW

Особливості конструкції

Як і інші динаміки з цієї серії, що розглядаються моделі підходять для установки як на палубі судна, так і на різних видах транспорту: квадроціли, скутери, баггі та ін. Їм не страшно пекуче сонце, солона вода і підвищена вологість.

При створенні цієї морської акустики виробник все передбачив, тут немає деталей з алюмінію, тому конструкція менше схильна до корозії. Пластик стійкий до впливу ультрафіолету і не стає ламким на сонці. Також для простої установки, оскільки на яхтах і катерах часто немає штатних місць під динаміки, передбачені спеціальні грилі.

Всі матеріали підібрані з урахуванням особливостей умов експлуатації. Вони відповідають суворим стандартам ASTM-D4329, що гарантує їх надійність і тривалу експлуатацію.

Ці динаміки відповідають стандарту захисту IP65, тобто акустична система надійно захищена не тільки від підвищеної вологості, але також не боїться навіть прямого впливу води. Тобто це відмінний варіант для установки на будь-які види водного транспорту або техніки.

 Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 MC і HEX ​​6.5 CW

Як вже було сказано, обидва динаміки Hertz HEX 6.5 M-C і HEX ​​  6.5 C-W, відмінність є лише в кольорі і конструкції захисної решітки — HEX 6.5 C-W трохи крупніше при рівному діаметрі дифузора. Але на функціональних параметрах це ніяким чином не позначається.

Також є різниця і в способі монтажу високочастотного випромінювача: HEX 6.5 C-W має класичну центральну стійку, а в HEX 6.5 M-C він кріпиться безпосередньо на гриль, додатково має захист у вигляді перфорованої металевої пластини.

Обидва динаміки мають однакову конструкцію головного звукового випромінювача, який отримав дифузор діаметром 165 мм, 25 міліметрову звукову котушку, надійну магнітну систему, що включає феритовий магніт, і підвіс з сантопрен, який відрізняється стійкістю до ультрафіолетового впливу. Центруюча шайба виготовлена ​​з особливого арамідного волокна, яке додатково має силіконове просочення.

Вони мають стандартний для 6,5 дюймових динаміків монтажний діаметр — 128 мм, монтажна глибина невелика — 61 мм. Зовнішній діаметр акустики HEX 6.5 C-W трохи збільшений, приблизно на пару сантиметрів, це зроблено за рахунок байонетного кріплення гриля.

 Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 MC і HEX ​​6.5 CW

Захисна решітка надійно закріплена на кошику байонетним кріпленням, все дуже надійно зафіксовано, щоб всередину не потрапляла волога. Твіттер закріплений на стійці, для забезпечення високого показника герметичності є гофр, міцно приклеєний і до стійки, і до дифузора. Додатково він отримав фазовирівнююче тіло на 2-х пілонах, подібну конструкцію мають багато акустичні системи марки Hertz, що встановлюються в автомобілях. Подібне рішення дуже добре себе показало, тому виробник вирішив впровадити його і у свою морську акустику.

Технічні показники

Що стосується робочих параметрів, то тут все досить пристойно виглядає.

Компанія виробник вказує потужність цих динаміків на рівні:

  • 50 Вт — номінальне робоче значення;
  • 100 Вт — максимальне, пікове значення.

Чутливість складає 88 дБ. Акустика працює в досить широкому діапазоні частот від 45 Гц до 25 000 Гц.

 Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 MC і HEX ​​6.5 CW

Рухлива система досить легка, а підвіс — м'який, завдяки такій конструкції вдалося знизити резонансну частоту. Окремо хочеться відзначити, що акустика характеризується невеликими і досить рівними нелінійними спотвореннями. Все це дуже сприятливо позначається на якості звучання динаміків.

Особливості звучання

Оскільки динаміки на яхтах і катерах часто встановлюються вище палуби, наприклад, врізаються в рундук або перегородку, то інженери вирішили максимально уважно підійти до питання оптимізації діаграми звучання у вертикальній площині. Це важливо, тому що акустика не повинна давати спотворень, щоб звук був рівним і реалістичним.

В результаті вдалося добитися відмінних показників. Звук у динаміків Hertz HEX 6.5 M-C і HEX ​​  6.5 C-W на виході потужний і насичений, середина не просідає, вокал звучить максимально природно. Дуже хороша детальність дозволить насолодитися улюбленими композиціями в хорошій якості. Звичайно, щоб максимально розкрити потенціал акустики рекомендується підключити до них зовнішній підсилювач, тоді вони будуть працювати в повну силу.

 Огляд морських акустичних систем Hertz HEX 6.5 MC і HEX ​​6.5 CW

Підбиваємо підсумки

Новинки радують не тільки хорошим звучанням і високою якістю виготовлення, але й цілком доступною ціною. Серед переваг можна виділити хороший показник чутливості та широкий частотний діапазон. Акустика має гарну дисперсією і пристойний басовий потенціал, є певний запас по потужності. Якщо ви шукаєте морську акустику для установки на човен або просто динаміки з хорошим звуком, які можуть довго і стабільно працювати на відкритому повітрі, не бояться прямих сонячних променів і вологи, то ці моделі стануть відмінним придбанням.

В інтернет-магазині 130.com.ua ви завжди можете купити морську акустику Hertz в Києві з доставкою по всій Україні. У нас великий вибір моделей в різних цінових категоріях.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.