Багатоканальні відеореєстратори в комерційний транспорт
Найпоширеніші і популярні — одноканальні відеореєстратори. Вони встановлюються на передню частину салону, найчастіше на лобове скло. Такі моделі можуть виконувати як базові функції, так і більш розширені, наприклад, охорона авто або GPS-навігація. Це ідеальний варіант для особистого транспорту.
Багатоканальні відеореєстратори використовуються для комерційного транспорту. Їх відмінність у тому, що вони мають на увазі підключення додаткових камер: можна отримати задній огляд. Найпоширеніша сфера застосування — таксі: водій може отримувати інформацію про те, що роблять його пасажири і при необхідності дізнатися, хто пошкодив сидіння, до прикладу.
Вони встановлюються в будь-який комерційний транспорт, наприклад, для перевезення продуктів або керівників компанії, посадових осіб. Якщо модель має охоронні функції, можна буде отримати всю інформацію стосовно того, хто і як пошкодив авто.
Багатоканальні відеореєстратори на 3 і більше камери
Сфера застосування багатоканальних відеореєстраторів:
- організовувати системи контролю та обліку автомобільного транспорту на парковках і контрольно-пропускних пунктах;
- фіксувати все, що відбувається навколо автомобіля під час його руху або зупинки;
- здійснювати відеоспостереження за відвідувачами в магазинах, офісах та приватних будинках;
- контролювати за допомогою відео всі касові операції на робочих місцях касирів;
- проводити автоматичну реєстрацію і контроль переміщень всіх залізничних вагонів по території певних об'єктів;
- та інше.
Такі моделі відеореєстраторів ведуть запис з 3 і більше камер. Тому отримані дані більш інформативні, ніж у одноканальних пристроїв. Звичайно, вартість таких конструкцій значно вище, ніж у звичайних відеореєстраторів, тому не зовсім доцільно використовувати їх у власному транспорті.
Одна з переваг — виявити такий пристрій практично неможливо. Сам відеореєстратор фіксується в багажнику або під сидінням, а всі камери з'єднуються за допомогою проводів. Запис можна переглянути на ПК за допомогою спеціальної програми.
Загальні рекомендації по вибору
У зв'язку з популярністю таких пристроїв, зростає і асортимент. Під час вибору звертайте увагу на наступні параметри:
- Роздільна здатність і швидкість запису. Ідеально — 25 кадрів в секунду з роздільною здатністю 750х576. Краще віддавати перевагу гарним моделям з високою якістю запису, т. к. при необхідності ви завжди зможете наблизити зображення і отримати доступ до важливих деталей.
- Налаштування запису: рекомендується мати можливість налаштовувати яскравість, контраст, кольори.
Збереження запису у потрібному форматі, бажано щоб була можливість конвертувати у формат AVI. Якщо пристрій передбачає запис в якомусь своєму форматі, переглядати який можна буде тільки в спеціальній програмі, надалі можуть виникнути труднощі з цим.
Зверніть увагу на моделі з інфрачервоним підсвічуванням, що дозволяє здійснювати якісний запис навіть в умовах поганої освітленості.
Купити відеореєстратор з доставкою по Києву, Харкову, Одесі та Дніпру можна на 130.com.ua.