Viber
Інвертори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як боротися з відключенням електрики?

останнім часом актуальним стає питання: «Як боротися з відключенням світла? Як користуватися необхідними електроприладами під час відключеного електрики?». На сьогоднішній день є кілька способів боротьби з відключенням електроенергії і далі ми їх розглянемо.

Мобільні батареї

Автономні пристроїМобільна батарея (автономне зарядний пристрій) - це компактний пристрій, який містить вбудований акумулятор і має n-ое кількість входів і виходів для підключення зовнішніх пристроїв. Основним виходом у МБ є USB-вихід для зарядки різних USB-пристроїв (мобільні телефони, планшети та інше). У комплектацію більшості автономних зарядних пристроїв входять різні перехідники, з допомогою яких можна заряджати інші пристрої, наприклад ноутбуки..

Як і всі автономні пристрої, мобільна батарея вимагає регулярної підзарядки. В залежності від ємності вбудованої батареї на одній зарядці МБ може виробляти n-ое кількість циклів зарядки пристроїв.

Дивіться відеоогляди автономних зарядних пристроїв:

Генератори

ГенераторПри відсутності електроенергії є кілька способів живити електроприлади. Перший з них — генератор. Найпопулярнішими в даній ситуації є бензинові генератори-автономні силові установки для виробництва електричної енергії. Основним елементом бензинового генератора є бензиновий двигун. Існує величезна кількість генераторів різної потужності.

Звичайно, генератор є хорошим способом боротьби з відключенням електроенергії, але він має ряд недоліків.

По-перше, генератори досить таки шумно працюють, тим самим можуть доставляти незручності як вам, так і вашим сусідам.

По-друге, вартість генераторів зовсім не маленька. Навіть самі малопотужні генератори (до 1 квт) мають ціну близько 4000 грн. Крім цього вони вимагають бензину для роботи, і за 2-3 години роботи споживають близько 1.5-2 л бензину, що за нинішніми цінами становить 30+ грн.

По-третє, як і всі двигуни, двигун генератора вимагає регулярного техобслуговування, що також, доставляє деякі незручності.

В-четвертих, генератори не такі вже й компактні і легкі пристрої. Їх вага варіюється від 20 до 200 кг, за рахунок чого не завжди вдається використовувати генератор де завгодно.

Виходячи з усього перерахованого вище можна зробити висновок, що генератори підходять далеко не всім і далеко не скрізь можна їх використовувати. Оптимальним місцем використання генераторів може бути приватний будинок або дача.

Перетворювачі напруги

Перетворювачі напругиДругим же способом боротьби з відключенням електрики є комбінація з АКБ і перетворювача напруги 12/220 Ст. Перетворювачі напруги (інвертори) призначені для перетворення постійного струму АКБ 12 В у змінний струм 220 В.

Перетворювачі напруги не такі потужні як генератори (хоча є моделі інверторів потужністю до 3 кВт), але вони більш зручні в експлуатації, компактніші і що немало важливо — дешевше.

Перетворювачі напруги призначені для роботи:

  • різне обладнання та побутова техніка;
  • комп'ютери та електроніка;
  • насоси центрального опалення;
  • електрокаміни та інше;

Якщо вам потрібно просто підтримувати освітлення в будинку, підзарядити телефон, планшет, камеру, ноутбук, то вам достатньо взяти старенький, можна навіть майже «мертвий» акумулятор і перетворювач напруги номінальною потужністю 150-200 Вт. Цього вистачить на кілька годин роботи. Вартість такої потужності інвертора варіюється в середньому від 400 до 800 грн. Якщо ж ви хочете, щоб ще працював холодильник, телевізор, комп'ютер та інші енергоємні пристрої, то необхідно вже брати новий акумулятор і перетворювач потужністю від 1 кВт. Чим більшою буде ємність акумулятора, тим довше зможуть працювати підключені пристрої.

При виборі перетворювача напруги не варто зациклюватися виключно на потужності перетворювача. Важливим критерієм вибору є синусоїда на виході. У більшості перетворювачів на виході є модифікована синусоїда. До таких перетворювачів можна підключати практично будь-які побутові прилади. Винятком може бути медична апаратура, плазмові панелі, контрольно-вимірювальні прилади, пристрої з асинхронним двигуном та інші пристрої, особливо чутливі до форми сигналу на виході. Купити інвертор в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

До інверторів з правильною (чистої) синусоїда можна підключати будь-які пристрої, чутливі до форми сигналу на виході. При роботі з пристроями з асинхронним двигуном номінальна потужність перетворювача повинна в 1.5-2 рази перевищувати потужність пристрою, тому що прилади з таким двигуном найчастіше споживають в 1.5-2 рази вище заявленої номінальної.

Інвертор з чистою синусоїдою:

Про потужності перетворювача також забувати не можна. Рекомендується вибирати інвертор з хорошим запасом потужності. Це обумовлюється тим, що деякі електроприлади, такі як холодильник, компресор, мікрохвильова піч мають пікову (стартову) навантаження перевищує номінальне навантаження в кілька разів.

Нижче наведено список із заявленою потужністю деяких приладів та інверторів необхідних для їх роботи:

Пристрій Потужність пристрою Потужність інвертора
ЗУ мобільного телефону 10 Вт 20+ Вт
ЗУ фотоапарата 10-15 Вт 20+ Вт
Бритва, епілятор 10-30 Вт 20+ Вт
Радіоприймач 5-15 Вт 20+ Вт
ЗУ відеокамери 15-50 Вт 80+ Вт
Нетбук 40-50 Вт 100+ Вт
Струменевий принтер 30-50 Вт 30-50 Вт
Ноутбук 70-150 Вт 200+ Вт
, Телевізор 20-200 Вт 300-600 Вт
Комп'ютер з монітором 300-500 Вт 600-1000 Вт
Дриль 200-1000 Вт 300-1500 Вт
Лазерний принтер 1000-1300 Вт 1500+ Вт
Праска 1000-2500 Вт 1500-3000 Вт
Фен 1000-2500 Вт 1500-3000 Вт
Пилосос 1000-2000 Вт 1500-3000 Вт
Болгарка 1000-2000 Вт 2000-4000 Вт
СВЧ піч 1000-2500 Вт 2000-4000 Вт

Дивіться відеоогляд перетворювачів напруги:

ТОП-3 перетворювача напруги
 

Найкращі автоінвертори

Шукаєте якісний і найкращий автомобільний інвертор? Даний рейтинг автомобільних інверторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Інвертор Mystery MAC-500

Інвертор Mystery MAC-500
Особливості:
  • ★ Максимальная потужність 500 Вт
  • ★ Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда
  • ★ з USB роз'ємом

Перетворювач напруги (інвертор) для авто Mystery MAC-150

Перетворювач напруги (інвертор) для авто Mystery MAC-150
Особливості:
  • ★ Перетворює напругу з 12 в 220В
  • ★ Має кілька рівнів захисту
  • ★ Оснащений роз'ємом USB

Автомобільний інвертор HEYNER Mobile Power PRO 511900

Автомобільний інвертор HEYNER Mobile Power PRO 511900
Особливості:
  • ★ з USB портом
  • ★ Потужність 300 Вт
  • ★ З чохлом в комплекті
 
 

Матеріали по темі

Інвертори, перетворювачі напруги: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.