Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Зараз багато сучасних водіїв просто не можуть обійтися без музики під час поїздки, особливо дуже тривалої. Однак не завжди можна підібрати відмінний пристрій для відтворення музики – недостатньо функцій або звук поганий, неякісний. Складнощі можуть виникати і з встановленням в штатне місце, і з підключенням зовнішніх і додаткових пристроїв – підсилювача, сабвуфера, акустики або навіть смартфона.

Новинки 2019 року

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Розв'язати низку завдань, відтворити музику з високою якістю звучання і потужністю можуть медіа-ресивери та автомагнітоли Kenwood. Вони відрізняються не тільки збільшеним функціоналом, але і простим, зрозумілим інтерфейсом, універсальним виконанням і високою продуктивністю.

Всі новинки модельного ряду цього року виконані для встановлення в штатне місце 1DIN, серед них представлені моделі автомобільних магнітол і медіа-ресиверів:

 • дискового і бездискового типу;
 • з різними видами підсвітки;
 • з або без функції Bluetooth.

Крім того, деякі моделі обладнані цифровим процесором обробки звуку, а також еквалайзером з різною кількістю смуг. Вони роблять звучання більш динамічним, збалансованим і чистим.

Магнітоли Kenwood – основні технології та рішення 2019 року

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Дискові магнітоли Kenwood виконані з підтримкою CD, додатково обладнані USB-портом для підключення смартфона. Вбудований підсилювач і наявність еквалайзера дозволяють повністю змінити звучання музики в салоні вашого автомобіля.

Серед новинок представлені наступні моделі:

1. CD/USB автомагнітола Kenwood KDC-130UB.

2. CD/USB автомагнітола Kenwood KDC-130UG.

3. CD/USB автомагнітола Kenwood KDC-130UR.

4. CD/USB автомагнітола Kenwood KDC-BT430U з Bluetooth.

5. CD/USB автомагнітола Kenwood KDC-BT530U з Bluetooth.

Розглянемо їх функціональні можливості і особливості конструкції більш детально.

Потужне і чисте відтворення музики – Kenwood KDC-130UB

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Новинка Kenwood KDC-130UB є одним з небагатьох пристроїв, які можуть відтворювати музику більш якісно, зі збільшеною потужністю. В магнітолі облаштований 3-смуговий еквалайзер, є аудіо входи і виходи, 1 RCA роз'єм. Підтримка різних форматів файлів, в тому числі Flac, дозволяє прослуховувати різну за якістю запису музику.

Крім того, для більшої зручності у використанні мона використовувати додаток KENWOOD Music Control, він працює з пристроями на ОС Android. Загальну картину доповнює синє підсвічування кнопок, вона надає стильності і унікальності облаштуванню салону, зокрема аудіосистеми автомобіля.

Нові рішення в Kenwood KDC-130UG

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Не менш сучасною версією вважається автомагнітола Kenwood KDC-130UG. У ній обладнаний трьохсмуговий еквалайзер, а також підсилювач з потужністю 4х50Вт. Дана модель відноситься до дискових пристроїв, може відтворювати музику різних форматів, в тому числі Flac, як з CD дисків, так і USB носіїв, смартфонів.

Робота з додатком KENWOOD Music Control дає можливість більш зручного використання магнітоли, можлива робота з пристроями на ОС Android. До неї також можна підключати зовнішні пристрої для створення потужної аудіосистеми – є RCA, різні аудіо входи і виходи. Має красиве, з оксамитовим відтінком, зелене підсвічування.

Стильність і барвистість дизайну в Kenwood KDC-130UR

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Красиве зовнішнє оформлення і наявність різних функціональних можливостей робить цю модель найкращим рішенням для авто. Автомагнітола Kenwood KDC-130UR має червоне підсвічування, яскравість і контрастність виконання підкреслять унікальність цього пристрою.

Для отримання більш якісного звуку тут передбачений 3-смуговий еквалайзер, для посилення звуку обладнаний підсилювач 4х50Вт. Відноситься до дискових пристроїв, зчитує CD диски, відтворює музичні треки будь-яких форматів – від MP3 і WAV до FLAC. Більше можливостей відкривається за допомогою програми KENWOOD Music Control, працює з пристроями на ОС Android. Наявність безлічі виходів і роз'ємів дозволяє легко підключати різні гаджети, інші зовнішні пристрої.

Магнітоли Kenwood з бездротовим зв'язком Bluetooth – KDC-BT430U і KDC-BT530U

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Цікавою і функціональною моделлю вважається автомагнітола Kenwood KDC-BT430U з Bluetooth.

1. Може відтворювати аудіо, стислі кодеком AAC – m4a і aac.

2. Відтворює музику форматів MP3, WMA, WAV, FLAC.

3. Сумісна з додатком KENWOOD Music Control.

Додатково в цій моделі обладнаний 13-смуговий еквалайзер, а також цифровий процесор обробки звуку або DSP, він робить звучання більш збалансованим і динамічним. Має різні входи для підключення зовнішніх пристроїв, в тому числі один RCA роз'єм, також тут обладнаний мікрофон.

Завдяки наявності опції Bluetooth водій може розмовляти в режимі «hands free», а також підключати смартфон для прослуховування музики. Для використання в першому випадку можна підключити до двох пристроїв, в другому – до п'яти.

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Друга модель – магнітола Kenwood KDC-BT530U має такий же функціонал, як в попередній моделі, однак тут додатково облаштовано 2 RCA роз'єми, вбудований підсилювач 4х50Вт. Більше можливостей надає цифровий процесор обробки звуку, з його допомогою звучання повністю змінюється, може бути як більш динамічним, так і менш глибоким, збалансованим.

Більше можливостей з медіа-ресиверами Kenwood

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Нова лінійка медіа-ресиверів Kenwood підкорила різноманітністю рішень і широким функціоналом. Серед найбільш популярних моделей розрізняють наступні пристрої для встановлення в штатне місце 1DIN:

 • медіа-ресивер Kenwood KMM-125;
 • медіа-ресивер Kenwood KMM-105AY;
 • медіа-ресивер Kenwood KMM-BT305 з Bluetooth;
 • медіа-ресивер Kenwood KMM-105GY;
 • медіа-ресивер Kenwood KMM-BT205 з Bluetooth;
 • медіа-ресивер Kenwood KMM-105RY.

Кількість функціональних можливостей у кожного пристрою різна і, відповідно, вартість їх також різниться. Розглянемо кожен варіант, його особливості, більш детально.

Потужність і різноманітність функцій – Kenwood KMM-125

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Даний ресивер відноситься до бездискових моделей, має укорочений корпус, це забезпечує більше зручності при встановленні в салоні авто. Надає краще звучання музики, навіть якщо використовувати звичайні штатні динаміки. Медіа-ресивер Kenwood KMM-125 може відтворювати аудіофайли різних форматів, а завдяки вбудованому 3-смуговому еквалайзеру і підсилювачу 4х50Вт звук виходить більш чистим і глибоким.

Має різні входи і виходи, тут також передбачено 2 лінійних RCA роз'єми. Більше зручності надається з використанням спеціального додатку KENWOOD Music Control, сумісний з пристроями на ОС Android.

Краще рішення – ресивер Kenwood KMM-105AY

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Дана новинка володіє багатьма необхідними функціями, серед них розрізняють можливість відтворення аудіофайлів різних форматів, від MP3 до FLAC. Окремо виділяються вбудований підсилювач і еквалайзер 3-смугового типу.

Більше зручності в медіа-ресивері Kenwood KMM-105AY надає підтримка додатку KENWOOD Music Control, з його допомогою управління музичними функціями більш швидке і просте. Крім того, тут облаштовано кілька входів і роз'ємів, є один лінійний RCA вихід, для підключення зовнішніх пристроїв. Стильність і унікальність дизайну надає наявність бурштинового підсвічування.

Бездротові рішення з Kenwood KMM-BT305

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Даний медіа-ресивер Kenwood KMM-BT305 виконаний з функцією Bluetooth, має більше різних опцій для максимально зручного використання під час поїздки.

1. Підтримує всі можливі аудіо формати – від MP3 до FLAC.

2. Підтримує сервіси Spotify і iTunes Radio.

3. Має вбудований процесор обробки звуку.

4. Оснащений 13-смуговим еквалайзером.

5. Підтримує інтерфейси iPod/iPhone, працює з пристроями на Android.

6. Вбудований 2- і 3-смуговий кросовер.

До магнітоли можна також приєднувати зовнішні пристрої для створення потужної аудіосистеми, або смартфона. Для більшої зручності передбачено 3 пари лінійних RCA виходів.

Функція Bluetooth дозволяє швидше підключити смартфон для прослуховування музики або для розмов, використовуючи режим «hands free». Відноситься до бездискових пристроїв, має укорочений корпус, це робить його встановлення простим та швидким.

Красиве і унікальне виконання – Kenwood KMM-105GY

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Красиве звучання музики надає медіа-ресивер Kenwood KMM-105GY. З багатим оснащенням виходить відмінний звук з більшою насиченістю тонів при прослуховуванні. Подібне виконання можливе завдяки вбудованому підсилювачу і 3-смуговому еквалайзеру.

Наявність декількох виходів для підключення зовнішніх пристроїв дає можливість створити унікальну і потужну аудіосистему в автомобілі. Більше зручності при використанні також надає можливість прослуховування файлів різних форматів – MP3, WMA, WAV, FLAC та інші.

Стильність класики – укорочений корпус через відсутність пристрою для дисків, а також наявність зеленого підсвічування кнопок. Виконання в чорному кольорі з красивим матовим покриттям надає цій моделі більше індивідуальності цікавого оформлення.

Кращі бездротові рішення з Kenwood KMM-BT205

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Використовуючи даний пристрій, водій зможе повністю оцінити всі переваги автомобільних медіа-ресиверів бренду Kenwood. У ньому об'єднані різноманітні функції, які роблять використання пристрою більш зручним і комфортним. До них відносять:

 • наявність функції тимчасових затримок;
 • 13-смуговий еквалайзер;
 • 2 і 3-смуговий кросовер;
 • оснащення цифровим процесором обробки звуку;
 • можливість управляти налаштуваннями пристрою, використовуючи додаток KENWOOD Remote App;
 • підтримує сервіси Spotify і iTunes Radio;
 • можлива робота з інтерфейсами iPod/iPhone, працює з пристроями на Android.

Безліч рішень дозволяє отримати всі переваги при прослуховуванні музики з медіа-ресивером Kenwood KMM-BT205 – більше якості, простий перехід з однієї опції на іншу. Крім того, тут передбачено використання функції Bluetooth для здійснення дзвінків в режимі «hands free», а також швидкого і безперешкодного підключення смартфона.

Барвистість і унікальність дизайну – медіа-ресивер Kenwood KMM-105RY

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Більше можливостей надає новинка з червоним підсвічуванням кнопок – Kenwood KMM-105RY. Має трьохсмуговий параметричний еквалайзер, додатково вбудований підсилювач 4х50 Вт. Оснащення подібними функціями робить звучання якіснішим, навіть використовуючи звичайні штатні динаміки. Може відтворювати музику різних форматів, в тому числі сучасні FLAC-файли.

Додатково тут облаштовані виходи і входи для під'єднання зовнішніх пристроїв – сабвуфера, акустики, підсилювача звуку, при необхідності. Більше зручності при встановленні надає наявність укороченого корпусу, оскільки даний ресивер відноситься до бездискових моделей.

Який пристрій все ж варто вибрати?

Новинки магнітол Kenwood 2019 року

Серед розмаїття представлених варіантів можна підібрати оптимальний варіант, виходячи з особистих переваг водія.

1. Якщо необхідно пристрій з можливістю підключення смартфона по бездротовому зв'язку, то можна вибрати одну з магнітол або ресиверів, які оснащені цією опцією – Kenwood KDC-BT430U і Kenwood KDC-BT530U або Kenwood KMM-BT205 і Kenwood KMM-BT305.

2. Для любителів більш потужного і чутливого звучання краще підійдуть моделі з DSP і 13-смуговим еквалайзером. Ними будуть Kenwood KDC-BT430U і Kenwood KDC-BT530U або Kenwood KMM-BT205 і Kenwood KMM-BT305.

3. Власникам iPod/iPhone можна підібрати варіанти з підтримкою цієї опції – Kenwood KMM-BT205 або Kenwood KMM-BT305.

Інші, простіші моделі мають також відмінні характеристики, можуть відтворювати файли різних форматів, перетворюючи звичайне звучання в чудове відтворення низьких і глибоких тонів з неймовірним поєднанням середніх і високих частот.

Підібрати оптимальний варіант можна у нас на сайті, серед безлічі рішень кожен зможе вибрати ту магнітолу, яка перетворить поїздку в дивовижну подорож з красивим і якісним звучанням улюблених треків. Купити медіа-ресивери Kenwood в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.