Viber
Автосигналізації
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як вибрати відеореєстратор швидко, а користуватися довго?

На сьогоднішній день, більшість автовласників вважають за краще встановлювати відеореєстратор у транспортному засобі. Така тенденція абсолютно зрозуміла і, більш того, це дуже правильне рішення. Ми з вами спостерігаємо, як з кожним роком підвищується кількість автомобілів, але, разом з тим, збільшується рівень хамства і різного беззаконня на дорозі. Цілком природно, що кожен намагається убезпечити себе і мати вагомий аргумент своєї правоти в різних спірних ситуаціях, які трапляються на шляху. Саме тут варто згадати про автомобільному відеореєстраторові. Вся справа в тому, що цей автоаксесуар довів, що може бути вірним свідком і запише все, що відбувається зовні і в салоні машини. Як показує практика, ситуації бувають різні, тому не варто покладатися на удачу, а краще мати надійний захист, убезпечити себе з усіх боків і купити хороший відеореєстратор для машини.

Напевно, ви вже самі переконалися, що купити реєстратор виявилося не так-то просто. Безліч виробників, параметрів, нюансів і характеристик збивають з пантелику і втомлюють уже через кілька хвилин. У цій статті ми поговоримо про ключові характеристики, що допоможуть вам зробити правильний вибір і насолоджуватися якістю своєї покупки довгий час.

Автомобільні відеореєстратори

Виходячи з того, що головне завдання пристрою – робити запис усього, що відбувається, то якість камери – це основоположна властивість. Від якості зйомки безпосередньо залежить користь реєстратора і можливість відстояти свою правоту. Таким чином, зверніть увагу на наступні характеристики:

Роздільна здатність відео – чим вища роздільна здатність, тим вище якість відео, а значить — є можливість детально розглянути номера, особи й інші важливі елементи. Сучасним вимогам відповідає формат HD і Full HD, але слід пам'ятати про досить великий розмір роликів, що, відповідно, вимагає великий об'єм пам'яті. В даному питанні, слід враховувати, що деякі виробники бюджетних пристроїв, що застосовують метод інтерполяції і, з допомогою програмних засобів, розтягують невеликий розмір зображення до розмірів, відповідний HD і Full HD дозволу. Такий метод погіршує якість відео і вводить покупця в оману.

Швидкість зйомки – означає, скільки кадрів за секунду знімає апарат і буде зображення плавне і без запинки. Якщо говорити про показники, то оптимальною цифрою вважається швидкість зйомки від 30 кадрів в секунду.

Кут огляду – чим більше кут, тим більше об'єктів потрапить в кадр і дозволяє охопити те, що відбувається не тільки, скажімо, спереду, але і з боків від автомобіля. Зустрічаються моделі від 40° до 180°. Тим не менш, не поспішайте купувати автомобільний відеореєстратор з найбільшим значенням, адже, насправді, великі кути запису можуть істотно спотворювати зображення по краях і змінювати сприйняття відстані на відео, ніж є насправді. Таким чином, загальновизнаної норми в 120° буде цілком достатньо.

Автомобільні відеореєстратори

WDR технологія дозволить вашому пристрою знімати відео в хорошій якості при різних рівнях освітленості. Варто подивитися приклади, зняті з цією функцією і без, як все стає зрозуміло і не виникає сумнівів щодо доцільності реєстратора з WDR технологією.

Зрозуміло, що на якості відео все не закінчується, тому давайте розглянемо інші параметри, що важливі при виборі кращого відеореєстратора в машину.

Наявність дисплея – значуща деталь, т. к. ви відразу зможете перевірити і регулювати, що потрапляє в кадр, переглянути відеозапис.

Габарити пристрою – компактний пристрій не буде заважати огляду, відволікати і займати багато місця на склі. Важливо все це чи ні, вирішувати індивідуально кожному, але існує думка, що невеликі габарити кращі.

Кількість камер – більшість моделей представлені з однією камерою, але з двома, трьома і навіть чотирма, також можна зустріти на сучасному ринку. В таких моделях, як правило, основна камера має кращі характеристики, ніж другорядна, але відеореєстратор з двома камерами значно розширює можливості моніторингу.

Автомобільні відеореєстратори

Зберігання відео:

Карта пам'яті – практично всі моделі оснащені слотами для карт пам'яті, але її необхідно купувати окремо. При виборі необхідно пам'ятати, що більшість моделей підтримують SD або microSD карти об'ємом до 32 ГБ. В даному випадку, можете сміливо купувати карту з максимальним об'ємом пам'яті, але обов'язково з класом швидкості запису даних від 6 класу і вище.

Формат стиснення відео – покадрове (MJPEG) і міжкадрове (H.264) стиснення. Розмір відеофайлу з використанням стиснення за типом H.264 менше, ніж у MJPEG, але вимагає більш потужний процесор.

Циклічний запис – зверніть увагу на можливість пристрою робити циклічний запис, що означає запис нового відео поверх старого. Даний функціонал дає можливість не турбуватися щодо видалення старої інформації, але є нюанс. Пристрій записує інформацію фрагментами, яка розбивається на файли по кілька хвилин. Тому між збереженням файлу і створенням нової зйомки може губитися кілька секунд, а за цей час водій встигає проїхати чималу відстань, яке не буде фіксуватися. Таким чином, перевагу краще віддати пристрою, що пише без подібних втрат і тривалих розривів.

Додаткові параметри реєстратора:

Акумулятор – може бути вбудованим і знімним, а цінність полягає в тому, що наявність цього елемента дозволить знімати відео автономно, без підключення до прикурювача, страхує від проблем з електропостачанням, більш того, при необхідності, дозволяє знімати зовні авто. Виробники пропонують різну ємність і, як правило, можливість заряджати від прикурювача, або через USB кабель.

Кріплення – встановити реєстратор можна або на вакуумну присосок або двосторонній скотч. Плюси і мінуси є в обох випадках. Вакуумна присоска – зручна, можна переставляти, легко знімається, але з часом починає розхитуватися і може займати багато місця. Другий варіант, двосторонній скотч – більш надійно тримає пристрій, але доставить клопоти, коли потрібно зняти зі скла, т.к. залишає залишки клею.

G-сенсор — завдяки так званому, датчика удару, пристрій збереже і не замінить окремі ділянки відеозапису при різкому прискоренні, гальмуванні або ударі. Крім того, G-сенсор може фіксувати рух автомобіля і автоматично включати запис.

GPS модуль – фіксує швидкість, маршрут руху і місце розташування авто.

Автомобільні відеореєстратори

Ми бажаємо, щоб ваш відеореєстратор знімав тільки смішні і курйозні моменти на дорозі. Але для вашого блага, простежте, що б всі налаштування були виконані коректно, в т.ч. дата і час. Налаштуйте зйомку на рух на малій швидкості або запуску двигуна, адже спірні ситуації можуть виникнути навіть при переміщенні у дворі. І нарешті, у разі необхідності, будьте завжди готові оперативно скопіювати дані на інший пристрій.

Ознайомиться з різними моделями і купити кращий відеореєстратор у Львові, Івано-Франкіську, Тернополі з доставкою по Україні ви можете в інтернет магазині 130.com.ua.

ТОП-3 відеореєстратори
 

Найкращі автореєстратори

Шукаєте якісний і найкращий відеореєстратор? Даний рейтинг відеореєстраторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Відеореєстратор Gazer F118

Відеореєстратор Gazer F118
Особливості:
  • ★ Технологія WDR
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (FULL HD 1080P)
  • ★ Кут захоплення: 140 °

Відеореєстратор Sho-Me Combo N1 Signature

Відеореєстратор Sho-Me Combo N1 Signature
Особливості:
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD 1080P)
  • ★ Кут захоплення: 135 °
  • ★ Вбудований антирадар

Відеореєстратор Incar SDR-40

Відеореєстратор Incar SDR-40
Особливості:
  • ★ Розмір екрана 2.3 "
  • ★ Радар-детектор та GPS
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (FULL HD 1080P)
 
 

Дивіться відеоогляди відеореєстраторів

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.