Як вибрати відеореєстратор, який не підведе
У спірних ситуаціях відеореєстратор дозволить вам відстояти свою правоту. Крім цього, це можливість бути в курсі всього того, що відбувається з машиною у вашу відсутність. У виборі відповідної моделі потрібно враховувати бажані можливості пристрою та технічне оснащення для якісної зйомки.
Конструкція
Сьогодні модельний ряд пропонує нам безліч варіантів різних конструкцій відеореєстраторів. Розглянемо особливості кожної:
— Традиційна: камера і блок управління в одній конструкції. Відрізняється простим способом управління. Серед недоліків можна виділити великі розміри, якщо присутній вбудований дисплей.
— Модульна: камера і блок управління йдуть окремо один від одного. Відрізняється компактністю, що дозволяє ретельно ховати пристрій. Блок управління поміщається в бардачку і при необхідності можна легко змінити налаштування.
— Гібридні моделі: відеореєстратори додатково оснащуються навігатором та іншими функціями. Головною перевагою таких пристроїв є їх універсальність.
Для звичайної зйомки найбільш практичним варіантом вважається традиційна конструкція.
Роздільна здатність
Роздільна здатність матриці визначає, якої якості будуть записи. Розрізняють три найпоширеніші варіанти:
- HD — роздільна здатність 1280х720 пікселів. В сучасних умовах це мінімум, який потрібен для нормальної зйомки. Такі параметри дозволяють отримати чітку картинку без розмитих країв.
- Full HD — роздільна здатність 1920х1080 пікселів. Відрізняються більш якісною передачею зображень: добре видно всі дрібні об'єкти і номера.
- Super HD — роздільна здатність 2304х1296 пікселів. Дозволяє робити деталізацію зображення, вирізаючи тільки потрібний кадр.
Оптимальний варіант — Full HD, однак вибір хорошої роздільної здатності ще не є гарантією якісної зйомки.
Кут огляду
Не менш важливий параметр, що впливає на якість одержуваного запису. Чим більший цей параметр, тим більша площа зможе потрапити в кадр. Мінімальне значення: 120 — по горизонталі, 145 — по діагоналі. Але не женіться за занадто великими значеннями, бо може з'явитися ефект риб'ячого ока.
Механізм кріплення
У сучасних моделях присутні два варіанти кріплення:
- Вакуумна присоска: особливістю є легке зміна положення в разі необхідності, можливість швидко зняти пристрій.
- Двосторонній скотч: компактний варіант, який менш помітний для шахраїв.
Гарним доповненням буде можливість повертати відеореєстратор на 360 градусів, щоб при необхідності записувати все, що відбувається в салоні.
Додаткові функції
Сучасні моделі пропонують різні рішення, які розширюють можливості використання подібних пристроїв:
- Датчик удару: запобігає перезапису відео при можливих зіткненнях і різкому гальмуванні автомобіля.
- WDR: стабілізує окремі пересвічені ділянки, роблячи загальну картину більш якісною.
- GPS-модуль: допомагає зафіксувати ваш маршрут і швидкість. Ви зможете подивитися повністю ваш шлях з фіксованою швидкістю на кожній точці.
- Звукові сигнали, наприклад, якщо вирушаєте в далеку дорогу, то дзвінок по таймеру не дасть вам заснути.
- Детектор руху: як тільки починається рух в кадрі, йде запис відео.
Додаткові функції — це необов'язковий параметр при виборі відеореєстраторів, але дозволить поліпшити комфорт користування пристроями.
Щоб вибрати відеореєстратор, який буде не тільки якісно записувати відео, але і надійно прослужить вам не один рік, потрібно враховувати всі характеристики. А купити відеореєстратор у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та з доставкою по Україні можна 130.com.ua.