Viber
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні,
безготівкова, кредит, розстрочка
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Інтелектуальні зарядні пристрої — етапи роботи

Інтелектуальні зарядні пристрої — етапи роботи

Сучасний автомобільний акумулятор вимагає періодичної перевірки рівня заряду. Постійне переміщення в межах міста, з короткими дистанціями, призводить до того, що батарея не встигає повністю відновити свій заряд. Частково розряджений акумулятор може піднести неприємний сюрприз морозним зимовим ранком, коли йому не вистачить запасу ємності для прокручування колінчастого вала двигуна. Якщо зіткнулися з даною ситуацією, то необхідно зарядити АКБ.

Сьогодні на ринку автоелектроніки представлений величезний вибір зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора. Тут можна зустріти трансформаторні і імпульсні пристрої на будь-який смак і гаманець. У цій статті розглянемо переваги, особливості роботи і додаткові функції інтелектуальних зарядних пристроїв.

Інтелектуальні зарядні пристрої. Слово «Інтелектуальні» має на увазі, що даний пристрій здатний не тільки зарядити акумулятор, а й підібрати при цьому оптимальні параметри роботи, провести перевірку справності батареї, визначити початковий заряд і багато іншого, і зробити все це самостійно і повністю автоматично. За всі процеси і етапи роботи пристрою відповідає вбудований мікропроцесор. При підключенні автомобільного акумулятора і включення пристрою в мережу, ЗП слідує такому алгоритму роботи:

Інтелектуальні зарядні пристрої — етапи роботи

Етап 1 — Тест

— Перевірка дотримання полярності при підключенні.

— Перевірка працездатності і справності акумулятора.

— Замір напруги на виводах.

— Підбір оптимальних параметрів зарядки і розрахунок часу до закінчення процесу.

Етап 2 — Десульфатація

Цей режим повертає можливість накопичення і утримання електроенергії шляхом подачі імпульсних струмів на виводи, що сприяє видаленню всіляких сульфатів з поверхні пластин. Це є величезною перевагою при використанні зі старими акумуляторами.

Етап 3 — Початкова зарядка

Пристрій подає низький струм з поступовим підвищенням до необхідного значення. Цей етап необхідний для АКБ, які мають критично низький рівень заряду.

Етап 4 — Основна зарядка

ЗП подає максимально необхідний струм до тих пір, поки напруга на висновках не досягне номінального значення. Дозволяє відновити робочі характеристики на 75-80%.

Етап 5 — Абсорбція

Плавне зниження струмів на висновках при збереженні номінальної напруги.

Етап 6 — Відновлення

Розшарування активної речовини в сильно виряджених батареях для відновлення номінальної ємності.

Етап 7 — Аналіз

Перевірка працездатності акумулятора і можливості утримувати заряд.

Етап 8 — Зберігання

Перехід в цей режим свідчить про повну зарядку акумулятора автомобіля і його працездатності. Режим підтримує рівень заряду 13,6 вольта за рахунок подачі низької напруги на виводи.

В залежності від типу батареї, ступеня її сульфатации і рівня заряду в момент підключення до інтелектуального зарядного пристрою, деякі з етапів можуть бути пропущені, а деякі навпаки дуже тривалими. ЗП самостійно контролює даний процес.

Ще однією перевагою даних приладів є безпека використання. Інтелектуальні зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів оснащені сучасними системами захисту, серед яких:

  • захист від неправильного підключення до клемних висновків.
  • захист від короткого замикання в ланцюзі.
  • захист від перевантаження.
  • захист від стрибків напруги в мережі змінного струму.
  • захист від перегріву.
Інтелектуальні зарядні пристрої — етапи роботи

Зупиняючи свій вибір на інтелектуальному зарядному пристрої, вам немає необхідності розбиратися в нюансах зарядки сучасних акумуляторів, а також постійно контролювати процес. Пристрій все зробить за вас.

Вибрати і купити інтелектуальний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора можна на 130.com.ua з доставкою по Львову, Івано-Франківську, Тернополі та Україні.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.