Viber
Генератори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Популярні міфи про відеореєстратори

Міфи про відеореєстратори

За останній час популярність реєстраторів сильно зросла. Адже відеореєстраторце пристрій, який дозволяє зняти прикольне відео в дорозі і викласти його на Youtube це своєрідний захисник автомобіліста і пристрій, що допоможе відстояти свою правоту в спірній ситуації. Для багатьох автореєстратор став обов'язковим атрибутом в авто — і це правильно!

Але чим вони стають популярнішими, тим більше породжується міфів про них. У даній статті ми спробуємо зруйнувати найпопулярніші міфи, щоб ви не вводили себе в оману при виборі відеореєстратора.

МІФ №1: Відеореєстратор Full HD — це завжди відмінна картинка!

Інтерполяція

Full HD — це не завжди відмінна картинка! Насправді, звичайно, чесне Full HD — це дійсно якісна, деталізована картина того, що відбувається, але на сьогоднішній день, завдяки трудягам з «підвалів» Піднебесної, існує величезна кількість відеореєстраторів, в яких Full HD якість досягається шляхом інтерполяції. А це означає, що відео в таких відеореєстраторах знімається в низькій роздільній здатності, часто SD (640х480) і програмно розтягується до розмірів Full HD (1920x1080).

Так що при покупці відеореєстратора не варто просто вірити напису «Full HD» на коробці і в характеристиках. Перед покупкою бажано ознайомитися з реальними прикладами зйомки відеореєстратора, для цього можна просто подивитися приклади на Youtube або взяти реєстратор у знайомого.

МІФ ЗРУЙНОВАНО
МІФ ЗРУЙНОВАНО

Відеоогляди Full HD відеореєстраторів:

МІФ №2: Підсвічування в реєстраторі покращує якість зйомки вночі!

— Ви включаєте фари вночі?
— Як думаєте, що сильніше світить — реєстратор або фари?...
Ночная съемка

Багато хто вважає, що інфрачервоне або світлодіодне підсвічування в відеореєстраторові дасть суттєвий приріст якості зйомки в темний час доби. Це правда лише в тому випадку, якщо знімати відео зовні автомобіля, в непроглядній темряві. І то світлодіодне підсвічування автомобільного відеореєстратора висвітлює гірше ліхтарика на мобільному телефоні. Підсвічування може бути корисне при спілкуванні з співробітниками поліції, — якщо направити камеру на співробітника, то буде більш чітко видно його обличчя. В інших же випадках світлодіодне або ІЧ-підсвічування практично марне.

Можна сказати навіть більше, — при їзді із включеним ІЧ-підсвічуванням якість зйомки може погіршитися, так як ІЧ-промені, відбиваючись від лобового скла автомобіля можуть потрапити в лінзу відеореєстратора, тим самим «засліплюючи його».

Дійсно хорошу нічну зйомку може дати тільки сучасний відеореєстратор, зі скляною лінзою, функцією шумозаглушення і хорошою матрицею, заточеною під нічну зйомку. Функція WDR значно збільшує якість зображення на відео, — на відео зменшуються різні відблиски, засвітки і затемнення.

Підсумок: якщо ви стоїте перед вибором серед практично однакових за характеристиками відеореєстраторів, у одного з яких є світлодіодне або ІЧ-підсвічування, зазвичай, немає сенсу переплачувати, — можна купити відеореєстратор, у якого відсутня підсвітка.

МІФ ЗРУЙНОВАНО
МІФ ЗРУЙНОВАНО

Відеоогляди відеореєстраторів з функцією WDR:

МІФ №3: Кронштейн від реєстратора на лобовому склі не приверне уваги зловмисників!

МІФ ЗРУЙНОВАНО

Ось це дуже цікавий і спірний міф. З одного боку, якщо на лобовому склі буде висіти тільки кронштейн, а відеореєстратора не буде, то це дійсно може привернути менше уваги ніж, якби реєстратор висів на лобовому склі. Але з іншого боку, зловмисники, побачивши кронштейн, можуть подумати, що відеореєстратор знаходиться десь поруч, наприклад, в бардачку. І розбивши скло або зламавши двері полізуть його шукати. В такому випадку, якщо в автомобілі є щось цінне, можна ще більше потрапити в халепу. Але, все таки, у більшості випадків кронштейн від відеореєстратора на лобовому склі не приверне увагу злодіїв.

Виходів з такої ситуації є декілька:

  • 1. Залишати автомобіль на платній стоянці, що охороняється.
  • 2. Зберігати авто в гаражі.
  • 3. Використовувати компактний відеореєстратор Gazer H714, наприклад) і таємно встановити його в авто.
  • 4. Використовувати відеореєстратор в дзеркалі заднього виду.
МІФ ПІДТВЕРДЖЕН
МІФ ПІДТВЕРДЖЕН

Відеоогляди компактних відеореєстраторів:

Відеоогляди відеореєстраторів в дзеркалі заднього виду:

МІФ №4: У реєстратора обов'язково повинен бути екран!

Дисплей видеорегистратора

Один з найпоширеніших міфів. Екран необхідний для оперативного перегляду записаного відео на місці. Якщо в автомобілі є головний пристрій з екраном або ж під рукою є сучасний мобільний телефон/планшет/ноутбук, то в екрані необхідності немає. За допомогою перерахованих вище пристроїв легко можна переглянути записане відео. Також за допомогою перерахованих вище пристроїв часто можна налаштувати відеореєстратор. Але варто задуматися, як часто вам доводиться переглядати записане реєстратором відео прямо на місці? У більшості випадків питання про наявність екрану просто відпаде.

Не варто турбуватися про те, що без екрана ви не зможете правильно відкоригувати напрямок камери. Більшість сучасних відеореєстраторів мають кут огляду 120 градусів і більше. З таким широким кутом захоплення, навіть встановивши камеру «на око» ви захопите всі смуги дороги.

До переваг відеореєстраторів без екрана можна віднести такий важливий чинник, як компактність. Такий відеореєстратор можна таємно встановити в авто і не боятися, що зловмисники його помітять і вкрадуть.

Дисплей в відеореєстраторові, безсумнівно, річ корисна, але далеко не обов'язкова.

МІФ ЗРУЙНОВАНО
МІФ ЗРУЙНОВАНО

Відеоогляди відеореєстраторів без дисплея:

МІФ №5: Відео з відеореєстратора може бути доказом в суді!

Відеореєстратор в суді

Кодексом про адміністративні правопорушення чітко зафіксовано право надавати будь-які свідчення у справі, в тому числі і відеозапис, зроблений відеореєстратором. У багатьох випадках відеореєстратор — єдиний неупереджений свідок, здатний у повній мірі відновити ситуацію. З цього питання є багато тонкощів. Більш детально про них можна ознайомитися в нашій статті:

Юридична сторона використання відеореєстратора

МІФ ПІДТВЕРДЖЕН
МІФ ПІДТВЕРДЖЕН

Як бачите, більшість поширених міфів про відеореєстратори є всього лише вигадкою. Сподіваємося, наша стаття принесе вам користь і допоможе правильно вибрати відеореєстратор. Відеореєстратор купити в Тернополі, Львові, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна 130.com.ua.

Дивіться відеоогляди відеореєстраторів

Матеріали по темі:

Відеореєстратори: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.