Viber
Автопилососи
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Замок на капот — додатковий захист автомобіля

Капот — це остання перепона, яка обмежує доступ до моторного відсіку автомобіля. Тому дуже важливо, щоб замок на капоті стояв надійний, такий, який буде працювати справно, довго і без збоїв. Фахівці рекомендують встановлювати додаткові замки-блокіратори. Вони забезпечують високий рівень захисту. Такий замок стане хорошим доповненням до вже наявної автосигналізації.

Додатковий замок на капот

Переваги використання додаткового замка капота

Штатний, встановлений на заводі на капот замок має дуже просту, можна навіть сказати примітивну конструкцію. Він призначений лише для того, щоб утримувати капот в закритому стані. Такі моделі легко зламати, вони мають низьку захисну функцію. Саме тому досвідчені водії рекомендують встановлювати додаткові замки, які забезпечують захист від:

  • запуску мотора з використанням системи автономного живлення, так само, отримання доступу сторонніми до керування автомобільним двигуном;
  • відключення сирени автомобільної сигналізації і відновлення блокування мотора;
  • отримання доступу до діагностичного роз'єму.

Різновиди додаткових замків на капот

Різні моделі представлених на ринку замикаючих пристроїв для капота можуть відрізнятися між собою за ступенем надійності, типу керування і, звичайно, за ціною. При виборі дуже важливо комплексно підійти до питання, адже дуже важливо, щоб замок забезпечував надійний захист підкапотного простору.

Додатковий замок на капот

Існує кілька типів додаткових замків капота з урахуванням їх конструктивного виконання: електричні і механічні.

Блокіратори з механічним приводом

Вони мають досить просту конструкцію з невеликою кількістю складових елементів, що підвищує їх надійність, робить експлуатацію простою і невибагливою. Їх також можна розділити на кілька підвидів:

  • блокують штатний замок замикання капота — такі моделі мають спеціальні ключі з різним рівнем секретності.
  • мають додатковий замикаючий елемент — ці замки закриваються за допомогою особливого ключа, який має циліндричну форму.

Електричні або електромеханічні замки капота

Це більш сучасні моделі, що мають підвищений рівень захисту. Для їх відкриття/закриття застосовується додатковий брелок. При виготовленні пристрою зазвичай застосовують метали з антикорозійними властивостями. Багато замків даної категорії можуть інтегруватися в існуючу сигналізацію. Це не тільки зручно, але й істотно підвищує надійність охоронного комплексу транспортного засобу.

Додатковий замок на капот

Модельні замки

Цей тип блокіраторів варто виділити в окрему групу. Їх головна особливість полягає в тому, що модельні замки капота мають дуже високий рівень секретності. Вся справа у тому, що їх виготовляють під машини конкретних марок з урахуванням їх конструкції, тому враховуються всі індивідуальні особливості, що і дозволяє при встановленні максимально приховати блокіратор від сторонніх очей.

Характеристики додаткових замків капота

Основна функція всіх блокаторів капота — це забезпечити протидію угону і захистити машину від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб під капот, тобто не дати їм отримати доступ до всіх основних елементів силової установки автомобіля. Звичайно, як і будь-який інший пристрій, замки мають певні позитивні і негативні сторони експлуатації.

Плюси використання замка

Серед їх переваг можна виділити наступні:

  • Це гарний, надійний і ефективний засіб, який не раз на практиці довів, що може протистояти угону.
  • Всі замикаючі пристрої цього типу є автономними механізмами, що мають свій індивідуальний дріт.
  • Встановлення подібних пристроїв позбавляє викрадача часу. Коли рахунок іде на секунди, дуже складно розібратися з пристроєм, що блокує, особливо якщо використовується замок з високим рівнем секретності. Зламати їх зазвичай досить складно.
Дополнительную замок на капот

Мінуси додаткового замка капота

До недоліків подібних конструкцій можна віднести:

  • Доступ в підкапотний простір обмежується і для автовласника. Іноді в екстреній ситуації це може також відняти деякий час, який може бути дуже важливим.
  • Ефективність багатьох блокіраторів визначається їх настройками.
  • Взимку при мінусовій температурі можуть виникати перебої в роботі механічних замків капота, вони просто замерзають.
  • Основний елемент конструкції, личинка, є дуже вразливим. Це пов'язано з тим, що саме до неї найчастіше можна отримати доступ.

Додаткові рекомендації

1. Установлювати циліндр замка з личинкою необхідно в недоступному сховищі. Оптимально, якщо личинка має додатковий захист від розтину за допомогою відмички, від бампінг-розтину і від проворота. Найбільш надійними вважаються замки, які:

  • мають плаваючі циліндри;
  • обладнані личинками, які мають понад 5 мільйонів комбінацій ключа;
  • з подвійною личинкою з пін-кодом;
  • відкриваються циліндричними ключами і мають високий ступінь секретності.

2. Зміцнювати циліндр до кузова автомобіля необхідно жорстко за допомогою сривних болтів.

3. Розміщувати блокіратор рекомендується за радіатором. Інакше, знявши решітку, можна буде легко отримати доступ до замка.

Додатковий замок на капот

4. Керуючий кабель безпеки слід встановлювати так, щоб злочинець не зміг його підчепити під капотом або легко перекусити. Причому зверніть увагу і на товщину троса — вона повинна бути 0,25 см або більше. Така товщина ускладнює перепилювання і перекушування. В ідеалі тросик повинен мати додатковий захист — оптимальним буде сучасний міцний багатошаровий матеріал.

Купити замок на капот у Львові, Тернополі та Івано-Франківську можна в інтернет-магазині 130.com.ua. У нас великий вибір механічних і електро-механічних моделей від відомих виробників.

Материали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.