Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Автокрісла Britax Römer — інновації та справжня німецька якість

Дитячі автокрісла Britax Romer — це надійність, досвід і справжня німецька якість. Вони відповідають всім жорстким міжнародним стандартам і гарантують безпеку. Концерн утворився у 1979 році у результаті об'єднання двох великих компаній Britax (Великобританія) і Romer (Німеччина). Сьогодні це партнерство вважається одним зі світових лідерів у виробництві дитячих автомобільних крісел, постійно вдосконалює свою продукцію і розробляє безпрецедентні технології, які забезпечують високий рівень захисту дітей під час їзди в автомобілі.

Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Історія компанії Romer

Бренд Romer виник в 30-х роках минулого століття у Німеччині. Засновником компанії є доктор Річард Ремер. Саме йому в 1958 році прийшла ідея виготовляти 3-точкові ремені безпеки, які не входили в комплектацію машин, зважаючись додатковим обладнанням. Трохи пізніше він вирішив спробувати випускати спеціальні крісла для перевезення дітей в машині, тому що його ремені для маленьких пасажирів не підходили.

Коли в 1970 р. німецький уряд заборонив робити машини, не оснащені ременями безпеки, компанія Romer перейшла на виробництво виключно крісел для дітей. Через 9 років, в 1979 році компанія об'єднується з брендом Britax з Великобританії. Зараз вони успішно співпрацюють і уклали кілька ексклюзивних контрактів з такими гігантами автопрому, як Mercedes-Benz, Toyota, Volkswagen і Volvo, на виробництво дитячих автокрісел.

До 2016 р. основні розробки велися на заводі у місті Ульм. Саме тут Дітер Майер проводив перші випробування інноваційної системи кріплень isofix, розробленої ним разом з провідними фахівцями Volkswagen в 1997 р. Вона здійснила революцію, зробивши кріплення крісел максимально надійним, простим і зручним. До сих пір дана система є одним з основних міжнародних стандартів. Зараз же основне виробництво і дослідний центр перенесені на новий завод у місті Лайпхайм, який відкрився у 2016 р.

Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Історія компанії Britax

Бренд Britax був заснований в 1939 р. у Великобританії в місті Андовер, розташованому в графстві Гемпшир. Спочатку вони також випускали ремені безпеки для легкових машин. Коли ременями стали оснащуватися всі автівки, компанії довелося переобладнуватися, і вони направили свої виробничі потужності на випуск утримуючих пристроїв для дітей. У 1979 році вони уклали угоду і утворили альянс Britax Romer з відомою вже в той час німецькою компанією. Дитячі автокрісла Britax завдяки своїй надійності дуже швидко завоювали популярність по всьому світу.

Сьогодні Britax — це величезний концерн, штаб-квартира якого розташовується в Андовере і по праву вважається однією з провідних компаній у сфері дитячої безпеки. Продукція Britax — це не тільки автомобільні крісла для будь-якого віку, але і коляски, люльки для немовлят, велосипедні сидіння і багато іншого. За час свого існування конструкторське бюро Britax розробило безліч унікальних технологічних рішень, понад 30 отримали патенти. Багато їх розробок мали величезний вплив на виробництво дитячих автокрісел.

В 2014 році об'єднана компанія Britax Romer розпочала новий етап свого розвитку, провівши ребрендинг. А з 2016 року всі дитячі крісла були об'єднані в єдиний модельний ряд і тепер випускаються під загальною назвою Britax Romer. Компанії взяли все найкраще, що у них було, і створили нові крісла для дітей, максимально надійні і безпечні.

Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Виробничі потужності Britax Romer

Основне виробництво крісел Britax Romer зараз знаходиться у баварському місті Лайпхайм. Компанія побудувала не просто новий завод, а справжній індустріальний комплекс, який займає площу у 112 Га. Фабрика обладнана за останнім словом техніки, це сучасний виробничий комплекс повного циклу. Тут розташовується відразу все: адміністрація і дослідницький центр, випробувальний полігон і відділення логістики.

Незважаючи на передове оснащення і використання найсучаснішого обладнання після збірки всі автокрісла преміум класу проходять кілька додаткових етапів перевірки. Всі виявлені недоліки або проблеми тут же передаються фахівцям в головний офіс, де приймаються рішення і заходи по їх усуненню та вдосконаленню продукції. Багатоетапний контроль якості — це гарантія надійності та безпеки.

Окремо хочеться відзначити, що багато етапів збірки автомобільних крісел здійснюються вручну. Керівництво компанії впевнене, що таким чином їм вдається домогтися максимальної якості збірки.

Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Власний випробувальний центр Britax Romer

Особливою гордістю компанії Britax Romer є власна випробувальна лабораторія, побудована у 2016 р., де проводиться дуже сувора перевірка автокрісел на відповідність прийнятим в компанії стандартам. Причому вимоги тут значно суворіші і жорсткі, ніж навіть ті, що пред'являються на міжнародному рівні. Компанія дотримується дуже серйозної філософії безпеки, яка передбачає обов'язкове тестування всіх пропонованих моделей перед їх виводом на ринок і масовим виробництвом.

В їхньому новому випробувальному центрі є власний високотехнологічний стенд, на якому проводяться динамічні тести та інші випробування. При будівництві комплексу тільки на створення підстави стенду було витрачено понад 1000 тонн бетону. Він здатний витримувати розгін катапульти до скорості 80 км/год.

Компанія регулярно проводить краш-тести в екстремальних умовах, при цьому в крісло поміщається спеціальний манекен з датчиками, які передають всі дані. При реалізації моделювання автомобільної аварії датчики фіксують ключові фізичні параметри, швидкість, сила удару тощо. Отримані дані потім використовуються у процесе розробки ефективних, безпечних та ергономічних дитячих автокрісел.

Зараз експерти Britax Romer тестують всі випущені зразки, а не тільки новітні розробки, як це робилося раніше. Вивчаються будь-які поломки, фахівці фіксують навіть найдрібніші пошкодження. А після ретельного вивчення результатів краш-тестів робляться висновки про якість, надійності, слабкі та сильні місця кожної моделі дитячого крісла. Це дозволяє розробникам постійно вдосконалювати продукцію, підвищувати надійність і ступінь захисту.

Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Особливості та переваги дитячих автокрісел Britax Romer

Дитячі автокрісла Britax Romer вважаються одними із самих безпечних в Європі й вже багато років займають провідні позиції в індустріі. Сьогодні концерн пропонує моделі для будь-яких вікових груп: автокрісла для новонароджених, для малюків від року до чотирьох, а також для дітей старшого віку. Компанія завдяки своїй багатій спадщині та традиціям може задовольнити будь-які запити ринку. Споживачі по всьому світу вважають їх продукцію кращою, тому що вона відповідає їхнім вимогам, має оригінальний дизайн і широкий функціонал.

Основною метою компанії при виробництві будь-яких дитячих крісел є безпека. Саме на це спрямовані основні сили. Компанія однієї із первих впровадила новий стандарт ECE R129 і змогла отримати максимальні оцінки в незалежних краш-тестах.

Зараз в стандартне оснащення нових автомобільних крісел Britax Romer входять унікальні системи безпеки для максимального захисту дітей, розроблені фахівцями концерну:

  • Інноваційна система бічного захисту SICT (Side Impact Cushion Technology) — вона дозволяє поглинути силу удару при бічному зіткненні, мінімізуючи вірогідність отримання травм голови та шиї дитиною.
  • Спеціальний якірний ремінь Top Tether, який покликаний забезпечити додаткову фіксацію крісла, він не дозволяє йому зміщуватися і обертатися. Даний ремінь має дві додаткові точки кріплення, що підвищує надійність фіксації. Завдяки цій технології знижується ризик травмування в області голови та шиї.
  • Технологія SecureGuard — вона полягає у тому, що ремінь отримав додаткову точку кріплення. В результаті фіксація дитини стала надійнішою, але при цьому кріплення дозволяє підтримувати оптимальне положення поясного ременя, щоб і малюкові було зручно. Крім того, таке кріплення на 35% знижує ступінь навантаження на живіт, захищаючи його від пошкоджень.
Автокрісла Britax Römer-інновації і справжня німецька якість

Інтернет-магазин 130.com.ua пропонує купити дитячі автокрісла Britax Romer у Львові, Увано-Франківську та Тернополі. У нас ви знайдете широкий асортимент у всіх вікових групах і зможете підібрати надійне та безпечне дитяче автомобільне сидіння для будь-якої дитини.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.