Viber
Автопилососи
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

ТОП-3 зарядні пристрої автомобільного акумулятора. Рейтинг 2022 року

Будь-який автолюбитель знає, наскільки важливим є акумулятор для автомобіля. Адже від його роботи залежить тривалість служби машини. Особливо часто АКБ розряджаються в зимову пору року, оскільки за низького заряду автомобіль не заведеться.

Наразі для цього і знадобляться зарядні пристрої. Адже вони призначені для заряджання АКБ. За допомогою їх можна як зарядити повністю розряджений акумулятор, так і здійснити часткове підзаряджання.

Давайте розберемося які бувають ЗУ і на що слід звернути увагу при покупці.

За призначенням зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів можна розділити на дві групи – зарядні та зарядні.

Зарядні пристрої призначені лише для заряджання акумулятора. Спроба прокрутити двигун стартером у той час, коли до акумулятора підключено зарядний пристрій, призведе до пошкодження або спрацювання вбудованого захисту.

Пуско-зарядні пристрої дозволяють швидко віддати імпульс великої потужності, допомагаючи прокрутити двигун. Зазвичай вони використовуються, коли необхідно терміново завести машину і заряджати акумулятор до потрібного рівня.

Гарний зарядний пристрій має передбачати режим десульфатації. При експлуатації свинцево-кислотного акумулятора на його пластинах з часом утворюються кристали сульфату свинцю, що важко розчиняються, особливо якщо він довго зберігається в розрядженому стані. Згодом через це знижуються ємність та струмовіддача акумулятора, він гірше приймає заряд. Для профілактики або відновлення акумулятора на нього подаються короткочасні імпульси великої потужності, які поєднуються з наступним підключенням до навантаження, тобто постійні цикли заряду/розряду. Якщо акумулятор не пошкоджено, його стан вдається помітно покращити та відстрочити заміну.

Ось на які функції та можливості зарядного пристрою для автомобіля потрібно звертати увагу при виборі:

Заряд нестандартних батарей. Багато автомобілістів стикаються з необхідністю вибору зарядки для кальцієвих, AGM або GEL акумуляторів. Нерідко доводиться мати справу з напругою 16,5 В. Для таких нестандартних завдань потрібно орієнтуватися на програмовані моделі.

Режим десульфатації. Безперечно, це великий плюс. Він може бути реалізований як кнопка або алгоритм, але наявність режиму вказує на можливість відновлення батареї.

Перевірка ємності. Наявність цієї опції вказує на можливість визначити ємність, яку відновив прилад у АКБ.

Заряд, що програмується. Йдеться про сучасні моделі, які дозволяють задавати гнучкі налаштування – вказувати час, протягом якого віддаватиметься одна потужність, після закінчення якого, наприклад, інша.

Список питань, з якими може зіткнутися покупець, сьогодні набагато ширший. А ми підібрали для вас ТОП-3 зарядні пристрої, які є популярними серед клієнтів магазину 130.com.ua:

Bosch C3

Автоматичний зарядний пристрій C3 виробництва Bosch призначений для всіх типів акумуляторних стартерних батарей кислотно-свинцевого типу, які використовуються у легкових та малих комерційних автомобілях, мототехніці та інших транспортних засобах та механізмах. Bosch C3 рекомендований для використання при зарядці стартерних акумуляторних батарей напругою 6 В та ємністю від 1,2 до 14 А/год, та напругою 12 В з ємністю від 1,2 до 120 А/год.

Має кілька режимів роботи:

  • Режим 1 "6 V" - заряд (7,3 V/0,8 A; ємність від 1,2 А/год до 14 А/год);
  • Режим 2 "12 V" - заряд - мотоциклетні батареї (14,4 V/0,8 A; ємність 1,2-14 А/год);
  • Режим 3 "12 V" - заряд - автомобілі (14,4 V/3,6 A; ємність від 14 А/год до 120 А/год);
  • Режим 4 "12 V" - заряд - холодний. пора року/AGM (14,7 V/3,8 A; ємність від 14 А/год до 120 А/год).

Функції та властивості:

Функція запам'ятовування установок. При відключенні від мережі зарядний пристрій зберігає останні установки. Тому, якщо ви використовуєте його для заряджання одного і того ж акумулятора, то достатньо вставити вилку в розетку, щоб почалася зарядка.

Позитивний кабель оснащений роз'ємом: легко підключити, легко відключити.

Стандартна зарядка: Для відновлення працездатності акб.

Імпульсна зарядка: Для оптимізованого заряджання акумулятора при глибокому розряді. Автоматично активує при напрузі батареї між 7,5В та 10,5В.

Заряджання акумуляторної батареї в холодному стані.

Захист від короткого замикання: Прилад оснащений автоматичним захистом від короткого замикання у разі неправильного приєднання. У разі виникнення цієї ситуації спалахує сигнальний світлодіод і зарядний пристрій автоматично вимикається.

Переваги зарядного пристрою Bosch C3:

  • універсальний пристрій – призначений для роботи з будь-якими батареями для легкових автомобілів та мототехніки;
  • призначається для заряджання всіх кислотно-свинцевих типів акумуляторних батарей: AGM, гелієві, з рідким електролітом;
  • автоматичне керування процесом заряджання внутрішнім процесором;
  • висока інтерактивність завдяки простому та розбірливому інтерфейсу;
  • забезпечує 100% заряджання акумуляторної батареї;
  • безпечна експлуатація завдяки вбудованим захистам від короткого замикання та перегріву.

Комплектація:

  • Мережний кабель із мережним штекером
  • Сполучні клеми (червоного та чорного кольору)
  • Стінний кронштейн
  • Посібник з експлуатації.

Master Watt РОБОТ-12

Головною особливістю зарядного пристрою Master Watt РОБОТ-12 є інноваційна система інтелектуального підбору та встановлення зарядного струму протягом усього циклу заряду. Це звільняє користувача від необхідності вивчати характеристики акумуляторів та виключає можливі помилки при регулюванні струму заряду. РОБОТ-12 сам регулює зарядний струм відповідно до реальної залишкової ємності акумулятора та його поведінки в процесі зарядки. Досить просто вибрати режим і підключити акумулятор будь-якої ємності — від 1 А/год до 200 А/год!

Зарядний пристрій Master Watt РОБОТ-12 призначений для заряду всіх типів 12-вольтових свинцево-кислотних акумуляторних батарей (АКБ):

  • Стартерних (з рідким електролітом), у тому числі кальцієвих
  • AGM
  • Гелеві (GEL)

А також підходить для відновлення (десульфатації) АКБ з рідким електролітом, у тому числі кальцієвих.

Завдяки ефективному алгоритму заряду та десульфатації, РОБОТ-12 також можна використовувати:

  • для заряджання та підтримання в оптимальному стані акумуляторів, що працюють у буферному режимі (наприклад, у системах резервного живлення);
  • для тривалого зберігання акумуляторів.

Всі режими роботи керуються мікроконтролером та автоматично адаптуються до кожної конкретної АКБ. Кожен режим включає самодіагностику пристрою, програми розпізнавання короткозамкнених банок та перегріву АКБ, визначення неправильного підключення.

РОБОТ-12 має невеликі габарити, вагу та ціну, при цьому відповідаючи потребам власників 12-вольтових свинцево-кислотних акумуляторів практично всіх типів та ємностей. Завдяки цим якостям цей прилад вигідно відрізняється від вітчизняних та зарубіжних аналогів.

Він дуже простий в експлуатації — потрібно вибрати лише тип акумулятора, про решту РОБІТ потурбується сам.

Крім основних режимів заряду, в РОБОТ-12 реалізований алгоритм для роботи в буферному режимі (наприклад-у складі ДБЖ), при якому зарядний пристрій цілодобово стежить за станом акумулятора і при виявленні зниження напруги нижче порогового рівня виробляє заряд акумулятора. Цей режим вмикається автоматично після закінчення основних режимів, також його можна викликати одразу після увімкнення РОБОТу, минаючи основні режими.

Комплектація:

  • Зарядний пристрій з кабелем живлення та кабелями підключення АКБ
  • Інструкція

Зоря TP-2

Зарядний трансформаторний пристрій Зоря TP-2 застосовується для заряджання всіх типів автомобільних акумуляторів (включаючи кальцієві) напругою 6 і 12 В, ємністю 32-120 Ампер/год. Максимальний струм заряду становить 9 Ампер. Цей прилад багатофункціональний, тому він може виступати як LED-драйвер, лабораторний блок живлення та ін. Пристрій має цифровий амперметр, вольтметр, регулятори сили струму і напруги. Поставляється у картонній коробці.

На передній панелі розташований цифровий амперметр, вольтметр, поворотні регулятори сили струму та напруги, а також індикатори роботи. Таким чином, користувач зможе вручну вибрати не тільки струм заряду, але й необхідну напругу.

На задній панелі розташований вентилятор, який вмикається під час нагрівання. Таким чином, забезпечується безпечна безперебійна робота пристрою.

У разі використання в якості лабораторного блоку живлення пристрій дозволяє стабілізувати (обмежувати) напругу, що виходить на бажаному рівні, а також обмежувати (стабілізувати) струм при навантаженні.

На першому етапі заряд акумулятора здійснюється встановленим струмом. При досягненні верхнього рівня напруги пристрій автоматично переходить у режим стабілізації напруги.

Прилад має міцний пластиковий корпус. За рахунок компактних розмірів 180х140х85 мм та невеликої ваги 1,5 кг він не займає багато місця. Зручно зберігати та транспортувати.

Комплектація:

  • Зарядний пристрій з кабелем живлення та кабелями підключення АКБ
  • Інструкція

Матеріали на тему:

Пуско-зарядні пристрої: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.