Viber
Зарядки для електромобілів
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

За якими основними критеріями підібрати та купити автомобільний підсилювач потужності звуку?

Автомобільний підсилювач потужності звуку призначений для посилення вхідного звукового сигналу до потрібного рівня. Підсилювачі існують самої різної потужності — від декількох десятків Ват до кількох тисяч Ват на канал. Відповідно, діапазон цін досить великий — від сорока до кількох тисяч доларів залежно від характеристик.

Підсилювачі бувають

  • моноблоки (присутній один канал — «сабвуферний»);
  • багатоканальні (до 8-ми каналів).

Середня модель автопідсилювача, як правило, має два або чотири канали. Нерідко зустрічаються моделі з непарною кількістю каналів — трьохканальні та п’ятиканальні (один канал, за звичай, використовується для підключення сабвуфера).

Сучасний автомобільний підсилювач потужності може містити великий набір додаткових функцій, серед яких є наступні:

  • Еквалайзер. Присутній тільки в дорогих підсилювачах потужності для аудіофілів. Завдяки вбудованому еквалайзеру можна налаштувати звук без втрат якості.
  • Кросовер. Так звані фільтри низьких частот, фільтри високих частот та рідко — фільтри середніх частот. Дуже корисна функція, якщо ваша автомагнітола не має вбудованого кросовера.
  • Виносний регулятор баса. Досить зручна опція, що дозволяє легко та швидко підлаштувати бас під будь-яку композицію.
  • Регулятор рівня вихідного сигналу на автомобільні динаміки, так званий “fader” (фейдер), яким можливо збалансувати рівень звуку по всіх каналах (присутній майже у всіх підсилювачів).
  • Високорівневі входи. Дозволяють без особливих зусиль підключити підсилювач звуку до штатного головному пристрою на акустичні виходу магнітоли.

Якщо ви зібралися купити автопідсилювач, то будьте готові до того, що не всі підсилювачі в однаковій ціновій категорії мають однакову потужність. Деякі виробники автомобільної електроніки занадто перебільшують або конкретно брешуть про технічні характеристики своїх підсилювачів. Ось одна з тих причин, чому варто звернути свою увагу на відомих виробників, що добре себе зарекомендували, — Alpine, Audison, DLS, Hertz, Focal.

Перший якісний критерій для оцінки потужності підсилювача — його безперервна номінальна потужність (RMS) при напрузі бортової мережі 12 В. Далі слід звернути увагу на такий технічний параметр як «співвідношення сигнал/шум». Це значення має бути якомога вище (в середньому 95–100 дБ).

Не слід забувати про коефіцієнт нелінійних спотворень. Якщо автопідсилювач використовується для посилення коаксіальних або компонентних динаміків, він повинен бути якомога меншим. Сабвуферний підсилювач (моноблок) допускає великі значення цього параметра. На 130.com.ua можна купити підсилювач звуку в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні.

Якість автомобільного підсилювача

При покупці підсилювача варто приділяти велику увагу якості збірки самого виробу. Умовним показником якості та вихідної потужності вважаються фізичні розміри та вага. Добрий автопідсилювач повинен бути важким та мати великий радіатор для відведення тепла. Але такий вибір досить умовний — це зовсім не є головним критерієм, за яким потрібно вибирати автопідсилювач потужності звуку. Наприклад, Genesis випускає серію підсилювачів, які мають тонкий корпус та невелику вагу. Завдяки високій якості конструкторської розробки, для цих підсилювачів не потрібно великий та важкий радіатор для відведення тепла.

Якщо ви збираєтеся купити автомобільний підсилювач звуку класу A–B, то важливим критерієм потужності сигналу на виході підсилювача буде величина допустимого струму запобіжника живлення. Але такі підсилювачі відрізняються високим виділенням тепла та великим розміром корпусу.

До класу D відносяться так звані «цифрові підсилювачі потужності звуку». В них розмір корпусу та величина допустимого струму запобіжників практично не грає ролі, оскільки у збірці застосовуються цифрові елементи підсилення. Якість звуку таких підсилювачів прямолінійно залежить від ціни, тому будьте уважні при виборі.

Якщо ваш бюджет обмежений, та ви твердо вирішили купити недорогий автомобільний підсилювач потужності звуку, рекомендуємо звернути увагу в першу чергу на таких виробників як Power Acoustik та Boschmann. Якість звуку автопідсилювачів цих брендів буде трохи поступатися дорогим рішенням, але збірка та якість компонентів у цих підсилювачах перебувають на належному рівні.

Також варто пам’ятати і про якість сполучних (міжблокових) проводів, а також товщину кабелю живлення. Вибирайте комплекти проводів відповідно до параметрів вашого нового підсилювача. Перед покупкою підсилювача в інтернет-магазині «130» рекомендується повідомити нашим фахівцям паспортну RMS потужність вашої акустичної системи та кількість виходів RCA автомагнітоли.

Дивіться відеоогляди автомобільних підсилювачів

ТОП-3 автопідсилювача звуку
 

Найкращі автопідсилювачі

Шукаєте якісний і найкращий автопідсилювач? Даний рейтинг автопідсилювачів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Одноканальний підсилювач звуку Swat M-1.500

Одноканальний підсилювач звуку Swat M-1.500
Особливості:
  • ★ Підсилювач D класу
  • ★ Рівень номінальної потужності 300 Вт при підключенні з опором 4 Ом
  • ★ Оснащений фільтром низьких частот і фільтром Subsonic для ультранизьких частот

Підсилювач звуку в авто Audison Prima Forza AP F8.9 bit

Підсилювач звуку в авто Audison Prima Forza AP F8.9 bit
Особливості:
  • ★ Клас підсилювача D.
  • ★ вісімканальний
  • ★ Потужність каналу 85 Вт

Підсилювач чотирьохканальний Kicx AP 4.120AB

Підсилювач чотирьохканальний Kicx AP 4.120AB
Особливості:
  • ★ Підсилювач класу AB
  • ★ Працює з опором — 1 Ом
  • ★ З великою потужністю
 
 

Матеріали по темі:

Автомобільні підсилювачі звуку: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.