Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Нові штрафи за перевезення дітей без автокрісла в Україні 2019!

Верховна Рада України проголосувала за прийняття дуже важливого закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей" (№1150).

штрафні санкції за перевезення дітей без автокрісел

Які правила перевезення дітей встановлені в Україні?

ПДР України вже давно містять норми, які регламентують правила перевезення малолітніх дітей в автомобільному транспорті. Зокрема, це питання регулюється нормами пункту 21.11 ПДР.

Згідно з чинною редакцією ПДР, перевозити забороняється:

 • дітей зростом нижче 145 см або які не досягли 12-річного віку в транспортних засобах, які обладнані ременями безпеки, без спеціальних засобів, що дозволяють пристебнути дитину ременями безпеки, передбачених конструкцією транспортного засобу;
 • дітей молодше 16 років в кузові вантажних автомобілів;
 • дитячі організовані групи в темний час доби.

Однак багато батьків цими правилами нехтують і садять своїх дітей в звичайні автомобільні сидіння, пристібаючи штатним ременем безпеки або навіть не пристібаючи.

Це несе потенційну загрозу життю і здоров'ю маленьких пасажирів, тому що навіть якщо дитина зростом нижче 145 см пристебнута ременем, це не гарантує їй в разі аварії захист. Навіть навпаки — ремінь може нанести серйозні травми або задушити. Наслідки такого перевезення та ігнорування правил часто бувають вкрай негативні, аж до смерті. Адже звичайні ремені безпеки, що встановлюються в транспортних засобах, розраховані на дорослих. Не менш небезпечним є і перевезення дітей на руках.

Саме те, що для батьків, незважаючи на ПДР, установка дитячого автокрісла в машину так і не стала обов'язковою умовою, спонукало владу прийняти рішення про введення штрафних санкцій за порушення.

штрафні санкції за перевезення дітей без автокрісел

Який штраф загрожує за перевезення дитини в автомобілі без автокрісла?

Згідно з новим законом, в КпАП України будуть внесені зміни — стаття 121 тепер отримає ще частини 10 і 11, які встановлюють адміністративну відповідальність для водіїв за порушення правил перевезення дітей у вигляді штрафу.

 • 510 грн. (або 13 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) — сума штрафу при першому виявленні порушення.
 • 850 грн. (або 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) — величина штрафу при повторному порушенні протягом одного року.

Батьки пам'ятаєте, що саме ви відповідаєте за здоров'я і безпеку своїх дітей! Тому не ігноруйте той факт, що сучасне, надійне, і головне правильно встановлене, дитяче автокрісло є незамінним засобом пасивного захисту для дитини під час поїздки на машині. Використання таких крісел захищає від травм і знижує ризик загибелі дітей в разі ДТП.

ТОП-3 дитячих автокрісла
 

Кращі автокрісла для дітей

Шукаєте якісне і найкраще дитяче автокрісло? Даний рейтинг дитячих автокрісел складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автокрісло для дітей HEYNER Capsula MultiFix ERGO 3D

Автокрісло для дітей HEYNER Capsula MultiFix ERGO 3D
Особливості:
 • ★ З регульованим нахилом спинки
 • ★ Підходить для дітей від 9 місяців до 12 років
 • ★ З положенням лежачи

Автокрісло HEYNER Capsula MultiFix ERGO 3D

Автокрісло HEYNER Capsula MultiFix ERGO 3D
Особливості:
 • ★ 5-точечний ремінь
 • ★ 4 положення спинки для сидіння і сну
 • ★ Тривимірна система безпеки 3D

Дитяче автокрісло-бустер Siger Мякиш Плюс Сірий (KRES 0020)

Дитяче автокрісло-бустер Siger Мякиш Плюс Сірий (KRES 0020)
Особливості:
 • ★ Для дітей віком від 6 до 12 років і вагою від 22 до 36 кг
 • ★ Ортопедична форма сидіння
 • ★ Фіксується за допомогою ременя безпеки автомобіля
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.