Автомобільні статті та обзори

Документ без названия

Вибір
підігріву сидінь

Підігрів сидінь — майстер підбору

Підігрів сидінь в рази підвищує комфорт при поїздках в холодну пору року, до того ж їздити довгий час на холодному сидінні небезпечно для здоров'я і використовуючи підігрів ви дбаєте про своє здоров'я. Підігрів сидіння купити з доставкою по Україні в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів можна на 130.com.ua.

Як вибрати підігрів сидінь

Матеріали по темі:

Вибір
підігріву сидінь

Тип підігріву

Для вибору підігріва сидінь виходячи з його типу, натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про види підігрівів сидінь

Підігріви сидінь бувають трьох видів — підігріви у вигляді чохла на сидіння, накидка з підігрівом і Підігрів сидінь що вбудовується. Всі види підігрівів мають свої переваги і недоліки.

Чохли з підігрівом. Підігріви сидінь у вигляді чохла хороші тим, що вони дуже зручні і виглядають в салоні як «рідні». Такий підігрів можна використовувати круглий рік — у холодну пору року вони будуть гріти, а в теплу пору — захищати сидіння від зносу, так як сам підігрів можна відключати. До недоліків можна віднести лише те, що їх не можна миттєво зняти із сидіння, при необхідності.

Накидки з підігрівом. Перевагою накидок з підігрівом є те, що вони мобільні і в будь-який момент їх можна з легкістю зняти і встановити на інше сидіння. Вони частково захищають крісло від зносу.

Вбудовувані підігріви. Вбудовувані підігріви встановлюються під обшивку сидіння. За рахунок цього після установки їх зовсім не видно. Недоліком є те, що їх не просто встановити самостійно і рекомендується звертатися в спеціалізований сервісний центр, а це додаткові витрати. Але якщо питання стоїть не в ціні, то вбудовані підігріви — відмінний варіант.

Нагрівальний елемент

Для вибору підігріву сидінь виходячи з виду нагрівального елемента натисніть на відповідне зображення.

Вуглеволокно

Вуглеволокно

Дротяний елемент

Дротяний елемент
Більше інформації про нагрівальні елементи

Найпоширенішими нагрівальними елементами в підігріві сидінь є: дротяний нагрівальний елемент і вуглеволокно.

Дротяний нагрівальний елемент — найпопулярніший, так як при нормальному використанні він може прослужити довго і надійно, але якщо його часто перегинати, то дріт може розломатися. Після чого гріти підігрів вже не буде.

Вуглеволокневий нагрівач надійніший, так як підлягає різнії деформації без яких-небудь наслідків. Тобто, його можна гнути, перегинати і згортати в трубочку — він все рівно буде працювати. Звичайно якщо його розірвати на частини він вийде з ладу, але випадково розірвати на частини підігрів нереально.

Температура нагріву в обох нагрівальних елементах приблизно однакова, а час нагріву залежить від товщини оббивки підігріву.

Регулятор нагріву

Для вибору підігріву сидінь виходячи з наявності регулятора нагріву натисніть на відповідне зображення.

Без регулятора нагріву

Без регулятора нагріву
Більше інформації про регулятор нагріву

Регулятор нагріву є одним із самих зручних доповнень до підігріву сидінь. З його допомогою можна регулювати ступінь нагрівання сидіння і при необхідності вимкнути його не витягуючи штекер з прикурювача. Це виключить швидкий знос гнізда прикурювача через часте його використання.

Вам допоможуть наші відеоогляди при виборі підігріву сидінь

Вибрати підігрів сидінь
З підігрівами сидінь купують:

Розгалужувачі прикурювача

Далеко не всі автомобілі оснащені декількома гніздами прикурювача, а в нинішніх реаліях при наявності безлічі корисних пристроїв, що працюють від прикурювача важко обійтися всього одним гніздом. За допомогою розгалуджувача гнізда прикурювача можна одночасно підключати в прикурювач кілька пристроїв, наприклад, підігрів сидінь, радар-детектор, відеореєстратор і зарядний пристрій для телефону.

HEYNER 4WayPower PRO 511 000
Автомобільний розгалужувач гнізда прикурювача з USB живленням HEYNER 4WayPower PRO 511 000
Особливості:
— 4 додаткових гнізда прикурювача;
— 1 USB-вхід;
— заглушки на гнізда.
Детальніше
HEYNER 3WayPower PRO 511 300

Автомобільний трійник-розгалужувач гнізда прикурювача з USB живленням HEYNER 3WayPower PRO 511 300
Особливості:
— 3 додаткових гнізда прикурювача;
— 1 USB-вхід;
— заглушки на гнізда.
Детальніше
Більше розгалужувачів

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору