Радар-детектор і пори року
Радар-детектор — тонко-технологічний електронний пристрій, який використовується в автомобілі для виявлення радарів і характерний для використання пристрою в певних умовах коливань вологості і температури. У характеристиках радар-детектора в більшості випадків вказується досить великий діапазон температур: від мінус 30 до плюс 70. Чи буде такий інтервал достатнім і як чином можна вберегти радар-детектор від можливих наслідків, в плані виходу з ладу при збільшенні або зменшенні температури за допустимий інтервал? І що ще потрібно знати і чого потрібно побоюватися для довговічної експлуатації радар-детектора?
Кліматичні умови України дуже вередливі, і після пекучих зимових морозів настає майже тропічна спека з рясними дощами. Начебто, максимальна температура і не перевершує допустимо планку в 40-45 градусів. Але варто мати на увазі саме місце установки радар-детектора: можливо, під склом, а може — і на приладовій панелі, яка в спекотну погоду під променями сонця нагрівається до такої міри, що до неї неможливо рукою доторкнутися. Тут всі надії покладаються на надійність і якість самого радар-детектора!
Власник якісного радар-детектора може цілком і повністю покластися на виробника, оскільки саме він повинен захищати пристрій ще на етапі виготовлення. Найбільш «гарячі» деталі радар-детектора — це його стабілізатор живлення, якому забезпечується тепловий захист у вигляді радіатора, поєднаного з корпусом блоку обробки СВЧ-сигналу. Ось тут починаються «підводні камені».
Наприклад, в аж ніяк не дешевих радар-детекторах Whistler із серії PRO часто і густо зустрічаються випадки надмірного перегріву радіатора в дуже жарку погоду, особливо при використанні радар-детектора на приладовій панелі автомобіля. Результат перегріву в наявності: природна зміна параметрів радіодеталей, що призводить до непрацездатності пристрою — починаються збої в роботі, значно зменшується чутливість виявлення радарів, збільшується кількість помилкових спрацьовувань. Купити радар-детектор в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.
Який висновок напрошується з усього вище сказаного? Надійно прибрати радар-детектор від впливу прямих сонячних променів в більшості випадків не вийде: ймовірно, вам відомо, що існують деякі вимоги і інструкції по установці радар-детектора в автомобілі. Вихід один — потрібно максимально тонко підійти до питання вибору радар-детектора, визначившись на надійних моделях, які спеціально пристосовані до наших складних кліматичних умов!