Viber
Бустери (джамп стартери)
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Вибираємо зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

З зарядними пристроями ми стикаємося щодня. Автомобільному акумулятору також необхідна підзарядка. Адже він у процесі використання втрачає свій заряд. Дуже швидко це відбувається при мінусовій температурі. Так що після морозної ночі ви ризикуєте не завести своє авто. Автомобільний зарядний пристрій (ЗП) має бути у кожного автовласника, оскільки регулярне заряджання АКБ збільшує термін його експлуатації. Виділяють передпускові і пускові ЗП. Перші — заряджають акумулятор, при підключенні до зовнішнього джерела живлення, другі — крім звичайної зарядки мають можливість запустити двигун при повному розряді батареї.

Купити зарядку для автомобільного акумулятора можна на 130.com.ua

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Спочатку ознайомимось з передпусковими зарядними пристроями або просто ЗП. Заряджання АКБ відбувається шляхом передачі струму акумулятору. Причому можлива зарядка батареї при постійній напрузі або постійному струмі. У першому випадку — сам процес більш безпечний, але отримати повний заряд батареї практично неможливо. У другому випадку — повна зарядка АКБ гарантована, але в процесі велика ймовірність перегріву електроліту і навіть його закипання. Таким чином сучасні розробники вивели на ринок нові комбіновані зарядні пристрої для авто акумуляторів. Такий тип ЗП спочатку заряджає батарею постійним струмом, а при наближенні до закінчення зарядки автоматично переходить на режим постійної напруги, щоб уникнути закипання електроліту.

У загальній своїй масі зарядні пристрої поділяють на два класи. Трансформаторні ЗП в наш час нечасто зустрінеш на ринку, в його основі — потужний трансформатор. Такий тип пристрою хоч і більш надійний, але габаритні розміри ускладнюють його експлуатацію. Другий клас — це імпульсний зарядний пристрій, трансформатор, що лежить в його основі, працює на високих частотах, завдяки цьому ЗП компактний та зручний у використанні. Крім того існує захист від короткого замикання і автоматизація всього процесу зарядки. Зарядний пристрій купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна на 130.com.ua

Окремо хочеться виділити зарядний пристрій на сонячних батареях. Такий тип пристрою дозволяє заряджати АКБ, не підключаючись до електромережі. Зарядка проводиться шляхом приєднання ЗП або до гнізда прикурювача або до клем акумулятора. Блок сонячної батареї може бути розташований як усередині авто так і зовні. Не рекомендовано залишати зарядний пристрій на сонячних батареях за межами авто в негоду, це може призвести до псування приладу.

Пуско зарядний пристрій

Пуско зарядное устройство

У разі повної розрядки АКБ у вас є кілька варіантів: завести автомобіль зі штовхача (тільки його ще необхідно знайти), прикурити акумулятор від іншого авто (загрожує негативними наслідками для електрики цього автомобіля, тому не кожен водій погодитися надати вам таку послугу) та скористатися сучасним цивілізованим засобом — використати пуско-зарядний пристрій (ПЗП).

Якщо у вас раптово розрядився акумулятор, то для початку необхідно підключити ПЗУ до клем АКБ у відповідності з їх полярністю. Встановлюємо значення зарядного струму 15–20A і стежимо за напругою на клемах. Коли воно досягне 15V, необхідно спробувати завести авто, включаючи стартер не більше ніж на 10 секунд. При цьому ПЗП ми не відключаємо. Можливо, з першого разу двигун не запуститься, тоді повторно доводимо напругу в клемах до значення 15V. Після того як автомобіль завівся, відключаємо пуско зарядний пристрій, щоб уникнути перезаряду батареї. Якщо після двох-трьох спроб завести двигун не вдалося, то слід шукати іншу причину проблеми.

За допомогою ПЗП також можна здійснювати зарядку АКБ. Такі пристрої працюють з акумуляторами, номінальне напруга яких 12V і 24V. Хороший прилад має регулювання виставленого струму. Інтернет-магазин 130.com.ua пропонує на ваш вибір якісні пуско-зарядні пристрої з гарантією 12 місяців.

Вибір зарядного пристрою

Вибір зарядного пристрою

Перш ніж купити зарядний пристрій слід перевірити тип вашої АКБ і її ємність, що вимірюється в одиницях Ампер на годину (Аг). Кожен тип акумулятора має свої особливості зарядки, тому необхідно підібрати ЗП, що підходить саме до вашої батареї.

За часом зарядки, пристрої поділяють на: повільні (процес заряджання займає від 14 до 24 годин), прискорені (до 3-х годин) і кондиціонуючи (близько години). Слід зауважити, що не всі типи батарей здатні прискорено заряджатися. Важливо завжди дотримуватися відповідність ємності батареї і потужності зарядного пристрою. Невідповідність цих параметрів може привести до зниження ємності і навіть псування акумулятора.

У процесі вибору ЗП слід звернути увагу на те, яким чином визначається час закінчення заряду. На більш дешевих моделях час зарядки обмежується таймером. У цьому випадку можливе недо- або перезарядження батареї, що в обох випадках погано позначається на її працездатності. Найсучасніші пристрої оснащені мікроконтролером, який, вимірюючи відразу кілька параметрів, визначає час відключення приладу.

Крім того деякі моделі зарядних пристроїв для автомобільного аккумулятора забезпечені додатковими функціями, такими як перевірка рівня заряду акумулятора, діагностика загальної працездатності АКБ і тестування генератора. Також слід звернути увагу на універсальність приладу, оскільки є ймовірність, що вам знадобиться заряджати декілька типів батарей.

Тепер, озброївшись отриманою інформацією, ви зможете придбати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, що підходить вам за всіма параметрами, а якщо виникнуть сумніви — консультанти 130.com.ua завжди прийдуть на допомогу.

Дивіться відеоогляди зарядних пристроїв АКБ

Матеріали по темі:

Пуско-зарядні пристрої: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.