У чому переваги використання радар-детекторів з GPS-логером?
У сучасному світі все частіше водії стикаються зі збільшенням штрафів на дорозі, особливо це відноситься до тих, хто часто перевищує швидкість. Багато постів працівників поліції зараз оснащені ультрасучасними пристроями для швидкого та точного визначення порушників, а це тягне за собою значні фінансові виплати з боку автомобіліста.
Відмінним виходом із ситуації для водіїв є інноваційні пристрої, що працюють з вбудованим модулем GPS, дані прилади більш ефективні та точні. З їх допомогою можна вчасно дізнатися про знаходження на дорозі радарів поліції і камер та своєчасно знизити швидкість переміщення. Величезний вибір подібних приладів представлений на нашому сайті. Радар-детектори з GPS логером купити можна на 130.com.ua з доставкою в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів та по Україні.
Переваги GPS системи в радар-детекторах для автомобілів
Відсутність даного модуля значно зменшує ефективність роботи пристроїв, що детектують радари.
1. Наявність навігаційної системи дає можливість визначати пристрої поліції, які працюють в безрадарному діапазоні, вимірюючи швидкість машин, наприклад, «Автодор». В такому випадку, водій буде заздалегідь повідомлений про наявність на дорозі камери або радарного комплексу, на дисплеї висвітиться інформація про нього, таким чином водій зможе завчасно зменшити швидкість.
2. Важливою перевагою радар-детектора з GPS логером є можливість прив'язки до певної місцевості. Так пристрій зможе самостійно здійснити автоматичне коригування параметрів швидкості, що дозволена на цій ділянці.
3. Подібні пристрої здатні чітко визначати швидкість пересування транспортного засобу, таким чином, їх функціонування більш ніж точне. Ця інформація використовується для визначення межі спрацювання, однак варто врахувати, що деякі прилади можуть помилитися, оскільки не визначають поріг між міським та заміським рухом транспорту.
Таким чином, важливою перевагою подібних автомобільних радар-детекторів є їх функціональність і точність роботи, незважаючи на умови і швидкість пересування. Вони працюють точно і швидко, роблячи поїздки більш безпечними і менш витратними, особливо для любителів швидкої і маневреної їзди.
Особливості функціоналу та принцип роботи детектуючих приладів
Сучасні радар-детектори відрізняються компактністю, їх можна легко і просто монтувати на торпедо або лобовому склі, підключивши до прикурювача. Принцип їх роботи полягає в наступному:
- поліційні радарні комплекси функціонують, ґрунтуючись на ефект Доплера – пристрій видає частотний сигнал, що відбивається від транспортного засобу, і повертається. Проводиться порівняння частоти сигналу спочатку і після відображення, ґрунтуючись на даних показниках можна обчислити машину та її швидкість;
- радарні комплекси зіставляють відомості по відображеному сигналу, а ось радар-детектор визначає цей сигнал. Їх принцип дії полягає у видачі більш потужного сигналу, це дає можливість визначити поліцейський радар раніше, ніж авто потрапить в зону його дії.
Варто врахувати, що поліційні радари охоплюють зону не більше 400-800 м, а ось радар-детектори здатні визначити наявність радарного комплексу з відстані в 1-3 км, все залежить від моделі пристрою та її функціональних можливостей. У будь-якому випадку, водій буде не тільки сповіщений, але і зможе заздалегідь знизити швидкість, уникнувши штрафу за перевищення швидкості.
Важливість частотних діапазонів
Для оптимального використання приладу, необхідно, щоб він був правильно і точно налаштований, це відноситься до частотних діапазонів, в яких він спрацьовує. Більша кількість поліційних радарів діють в трьох відомих діапазонах:
- Х з частотністю 10 525 МГц – більш прості і застарілі моделі;
- До з частотністю 24 150 МГц – інноваційні і більш потужні пристрої;
- КА з частотністю 34 700 МГц – більш сучасне, але менш поширене обладнання.
Дуже важливо, вибираючи радар-детектор, переконатися в його можливості визначати всі три діапазони частот. Крім того, дуже часто зараз почали використовувати імпульсні прилади, вони видають хвилі імпульсів, які набагато швидше визначають швидкісні показники. Однак і з цим можуть впоратися більшість радар-детекторів, в багатьох сучасних моделях передбачена наявність функції для визначення і цих радарних комплексів.
Складнощі вибору потрібного радар-детектора з GPS логером
Для того, щоб вибрати оптимальний варіант пристрою, що детектує радари, необхідно врахувати ряд важливих факторів.
1. Визначення всіх відомих діапазонів, що використовуються в радарних комплексах поліції.
2. Можливість сповіщення про наближення радара, відстані до нього і його різновид.
3. Стійкість до визначення перешкод, це запобігає помилковим спрацьовуванням.
4. Наявність декількох режимів функціонування для можливості переналаштування показників швидкості.
Важливими також є особливості конструкції приладу – якісний і міцний корпус, наявність надійного кріплення. Для ефективного використання важливі показники температурних діапазонів, щоб можна було легко експлуатувати радар-детектор в мороз чи спеку.
Використання радар детекторів за кордоном
Багато країн ЄС і США негативно ставляться до використання радар-детекторів, в деяких їх застосування і зовсім заборонено. Тому, необхідно з обережністю використовувати подібні пристрої за кордоном, особливо в країнах Прибалтики і Скандинавії, дуже суворі правила щодо детектуючих приладів діють в Австрії та Франції.
Тому водіям, які віддають перевагу подорожам на авто, потрібно підбирати моделі пристроїв, які мають функцію прихованого функціонування, без визначення їх спеціальними пристроями поліції, наприклад, Spectre Elite. До більш сучасних моделей відносять гібридні пристрої, в яких об'єднаний реєстратор і радар-детектор, вони додатково обладнані опцією захисту від виявлення.
До таких відносять автомобільний відеореєстратор Neoline X-COP 9100, він оснащений захисними функціями від детектування такими системами, як VG-2, Spectre 4 і Spectre Elite. Крім того, тут облаштована функція вимкнення радар-детектора, при цьому він виконує функції GPS-інформатора. Вирішивши придбати такий реєстратор або інший подібний пристрій, водій може не хвилюватися про безпеку пересування, і зможе, при необхідності, використовувати радар-детектор.