Огляд магнітоли Pioneer FH-X730BT
Звичайно, під моделлю головного пристрою в розмірі 2DIN передбачають мультимедійні пристрої. Звичайно, на великому екрані все виглядає краще і привабливіше, але що якщо в пріоритеті є якісний звук, а не інший функціонал?
Автомагнітола FH-X730BT хоч і має розмір 2DIN, але вона не мультимедійна. Замість цього пропонує високу якість звуку. Її головна відмінність — з її допомогою можна побудувати в автомобілі, крім звичайної акустичної системи, ще й поканальну систему із затримками.
Можливості Pioneer FH-X730BT
Пристрій має унікальний, але впізнаваний дизайн: глянсові панелі, відсутність надмірностей надають моделі дорогий вид. На глянці сліди від пальців видно не так сильно, як очікувалося, але до брудних рук це покриття все одно особливо чутливе.
Магнітола Pioneer зручна в використанні: енкодер для регулювання гучності великого розміру, інші кнопки управління розташовані вільно. Символьний екран досить великий, що є особливою перевагою. Ви зможете самостійно налаштувати бажаний колір підсвічування, причому для екрану і кнопок вибрати різні відтінки.
За допомогою USB можна підключити пристрої Apple і Android, причому з останніх смартфонів можна прослуховувати музику, як зі звичайного накопичувача. Pioneer FH-X730BT підтримує файли у форматі FLAC і Hi-Rec. Купити автомагнітолу у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна 130.com.ua.
За допомогою бездротової мережі Bluetooth можна одночасно підключати відразу 2 смартфони. Модуль також відрізняється розширеним частотним діапазоном для передачі мови.
Поканальное посилення
При першому підключенні вам потрібно вибрати режим «Стандартний» або «Мережевий». Другий варіант — це і є спосіб поканального підключення акустики: чотири виходи стають замість фронтальних і тилових, виходами на мідбасові динаміки і твітери. Врахуйте, що динаміки підключаються безпосередньо, без кросовера. Замість нього працює фільтр ВЧ і НЧ.
Зверніть увагу, що ВЧ фільтри пропускають все, що вище зазначеної частоти і, навпаки, послаблюють все, що нижче її. А фільтр НЧ пропускає все, що нижче зазначеної частоти. Такий принцип дозволяє плавно налаштовувати звучання, причому можна домогтися навіть кращої якості, ніж у випадку з кросоверами.
Меню мережевого режиму передбачає можливість виставляти частоти фільтрів в межах 1,25-12,5 кГц. Таких параметрів вистачає для класичних систем і для гучного, професійної акустики.
Також можна змінювати крутість фільтра — параметр, який визначає, наскільки різко буде послаблюватися сигнал за межами діапазону пропускання фільтра. Але не варто відразу виставляти найбільше значення, іноді кращу якість можна отримати і з мінімальними значеннями.
В «Стандартному режимі фільтри теж є, але їх діапазони дуже обмежені: 50-200 Гц.
Затримки (Time Alignment)
За допомогою цієї звукової функції можна настроїти затримку сигналу на кілька секунд у кожному з каналів. Така можливість дозволить вирівняти відстань до динаміків і домогтися, щоб звук поширювався рівномірно.
Налаштування Pioneer FH-Х730ВТ не вимагають особливих знань: просто вибираєте точку прослуховування і акустика сама виставляє параметр затримки.
Еквалайзер
Тут ми отримали 13 смуг для індивідуальної настройки звуку. Так, ми зможемо позбутися усіх проблем і акустичних особливостей салону. Якщо не можете регулювати параметри вручну, скористайтеся кількома встановленими варіантами.
Управління зі смартфона
Вам необхідно встановити безкоштовний, офіційний додаток Pioneer ARC: він доступний в Google Play і AppStore. У меню CD-ресивера виставляється потрібний режим роботи і тепер всі функції управління доступні в вашому гаджеті.
У графічних моделях ця функція менш популярна, адже все можна зробити на зручному екрані. А ось для пристроїв з символьним дисплеєм така можливість спрощує настройку звуку.
Pioneer FH-X730BT пропонує нам хороші можливості в плані звуку: звукові настройки, потужне оснащення, робота зі смартфонами, підтримка FLAC. Всі ці характеристики — привід розглянути модель для її установки в своє авто.