Акція: Gazer ACG-OBD в подарунок до Gazer F730!
Закрити
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Starline S66 BT GSM MINI і Starline E66 BT MINI — огляд новинок 2019

Компанія StarLine є одним з лідерів в області виробництва надійних охоронних систем для автомобілів. Фахівці компанії постійно займаються удосконаленням своєї продукції, прагнучи зробити захист машин від угону максимально надійним і зручним в експлуатації. Давайте розглянемо дві найновіші моделі охоронно-телеметричних комплексів, які були недавно представлені. У чому їх особливості та переваги.

огляд новинок StarLine E66 BT MINI

Особливості нової сигналізації StarLine E66 BT MINI

StarLine E66 BT MINI - це новинка, яка здатна забезпечити надійний захист машини від угону. Її головною особливістю є доступна ціна. Система дозволяє максимально просто авторізовиваться за допомогою смартфона при наявності встановленого фірмового додатка StarLine, а також має безліч інших дуже важливих і корисних функцій.

Для посилення захисту можна використовувати додатковий рубіж авторизації у вигляді особистого PIN-коду, що набирається за допомогою штатних кнопок на панелі автомобіля. Це гарантує, що злочинець не зможе завести мотор, навіть якщо отримає доступ до вашого мобільного телефону.

Розумне блокування

Сигналізація обладнується розумною технологією iCAN, що безпечно для штатної електроніки транспортного засобу і непомітно для злочинців блокує двигун, використовуючи цифрову шину автомобіля. В результаті викрадач просто не зможе розблокувати двигун, а значить, машина не рушить з місця.

огляд новинок StarLine E66 BT MINI

Максимальний комфорт

Система спеціально розроблена таким чином, щоб забезпечувати більше комфорту! Гнучкі програмні установки автосигналізації StarLine дозволяють при встановленні реалізувати практично будь-які побажання автовласника. Наприклад, можна переналаштувати запуск з ключового на кнопковий, включити автонастройку дзеркал, активувати автоматичне включення камери реєстратора при спрацьовуванні сигналу тривоги.

Зверніть увагу, що якщо машина обходиться без підключення до силових ланцюгів, то автозапуск двигуна реалізується за допомогою цифрової CAN-шини або спеціальних програмованих каналів. Якщо в машині подібний функціонал не передбачений, то можна купити і встановити окремо додатковий модуль запуску двигуна від StarLine.

Швидка установка системи

Сигналізація має інтегрований інтерфейс підключення до бортової мережі машини 2CAN + 2LIN. Це дозволяє максимально спростити установку, зробити її швидкою і безпечною. Якщо машина обладнана сучасними цифровими шинами CAN і LIN, то проблем з інтеграцією охоронної системи не буде, система зможе забезпечити максимально точну і безпечну взаємодію з бортовою електронікою.

Широкі можливості налаштування автозапуску

Розумна вбудована система клімат-контролю від StarLine призначена для прогрівання машини в мороз взимку і забезпечення приємної прохолоди в літню спеку. Можна налаштувати запуск з урахуванням додаткових параметрів: за часом, за ступенем розрядженого акумулятора та інші.

Технологія StarLine iKey

Використання даної технології дозволяє обходити легко, а головне безкоштовно, штатний іммобілайзер, для цього можна використовувати програмну копію штатного ключа.

огляд новинок StarLine E66 BT MINI

Низька витрата електроенергії

Комплекс StarLine E66 BT MINI володіє прекрасними показниками енергоекономічності. При встановленні даної сигналізації можна не боятися, що акумуляторна батарея буде швидко розряджатися. Вона може, перебуваючи в режимі охорони, забезпечити збереження всього необхідного для роботи. Цього виробник домігся за рахунок впровадження інноваційних технологій і фірмового програмного забезпечення.

Особливості StarLine S66 BT GSM MINI

Автомобільна сигналізація StarLine S66 BT GSM MINI забезпечить надійну інтелектуальну захист будь-якого легкового автомобіля. Це сучасна система є аналогом розглянутої вище моделі, тільки із вбудованим GSM-модулем, яка дозволяє максимально просто керувати захистом машини з мобільних пристроїв на базі iOS / Android або штатного ключа з будь-якої точки світу.

Вона допоможе контролювати місцезнаходження і навіть технічний стан машини на відстані. Наприклад, зі смартфона можна активувати онлайн-діагностику, включити прогрів машини і багато іншого. Можна виділити наступні доступні функції:

огляд новинок StarLine E66 BT MINI

Легка авторизація

Щоб машина почала рух, охоронна система повинна авторизувати водія як власника. Дана сигналізація дозволяє зробити цей процес максимально простим і зручним - авторизація відбувається за допомогою смартфона або штатного ключа. Водій може вибрати найбільш оптимальний для себе варіант.

Керувати системою можна через спеціальне приложение StarLine, яке дозволяє авторізовиваться і потім використовувати телефон в якості мітки, передаючи захищений сигнал по протоколу Bluetooth Smart.

Крім того, доступний також індивідуальний PIN-код, використання яке підвищує ступінь захищеності, так як ввести його можна тільки за допомогою штатних кнопок автомобіля і налаштовується він самим власником. Зламати захист, без введення коду неможливо.

Широкі можливості налаштування автозапуску

В даній моделі також передбачена функція швидкого віддаленого запуску підігріву. Ви можете активувати систему як за часом зі встановленою заздалегідь періодичністю або при дотриманні деяких умов - температура повітря, ступінь разряженнності акумулятора і т.д.

Віддалене управління за допомогою GSM-модуля

Підтримка GSM інтерфейсу дозволяє максимально просто управляти всіма основними функціями сигналізації, а також швидко отримувати повідомлення про спроби злому на телефон. Також можна додатково встановити антенну ГЛОНАСС-GPS, що позволить обеспечіть безкоштовний моніторинг машини. Це опціонально, так як антену слід купувати окремо. Зате це дозволить власнику постійно стежити і в найкоротші терміни визначати, де знаходиться автомобіль з точністю до кількох метрів.

огляд новинок StarLine E66 BT MINI

Надійне цифрове блокування

Сигналізація обладнується інтерфейсом iCAN, повністю безпечним для штатної електроніки машини. Її роль полягає в тому, чтобипрі спробі угону швидко і непомітно блокувати двигун, використовуючи підключення до бортової мережі через цифрову шину транспортного засобу. В цьому випадку викрадач розблокувати двигун не зможе, і автомобіль не заведеться.

Технологія StarLine iKey

Використання даної технології дозволяє обходити легко, а головне безкоштовно, штатний іммобілайзер, для цього можна використовувати програмну копію штатного ключа.

Швидке підключення

Наявність можливості підключення через 2CAN + 2LIN, дозволить під'єднати охоронну систему до бортової мережі машини з мінімальним втручанням в штатну електроніку. Навіть не маючи спеціалізованих навичок, сигналізацію можна підключити до машини, що має такі інтерфейси, дуже легко і швидко.

На підставі розглянутих параметрів можна зробити висновок, що обидві системи гарантують гарний захист машини від угону і володіють великим набором функцій. При цьому StarLine E66 BT MINI - це простота, комфорт, надійний захист за максимально доступною ціною. Нічого зайвого, зате функціоналу досить для вирішення основних охоронних завдань щодо захисту транспортного засобу від можливого викрадення. У той час як StarLine S66 BT GSM MINI - це більш просунута телеметрическая система, яка дозволяє стежити за пересуванням автомобіля в режимі реального часу, фіксувати його координати і навіть проводити технічну діагностику основних систем віддалено за допомогою смартфона.

Яку сигналізацію вибрати - вирішувати вам. Купити автосигналізації StarLine у Львові, Івано-Франківську, Тернополі ви завжди можете в інтернет-магазині 130.com.ua. У нас великий вибір моделей.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.