Затишно як вдома з підігрівом Ємеля УК 2
Закрити
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Кнопка Valet — принцип роботи та місця розташування

Сервісна кнопка Valet є невід'ємним елементом багатьох сучасних автомобільних сигналізацій. Використання даної кнопки дозволяє підвищити надійність охоронного комплексу та убезпечити машину від угону. Давайте більш детально розберемося, що таке кнопка Валет, яке її призначення і функції.

Кнопка Valet-принцип роботи та місця розміщення

Де в салоні машини знаходиться кнопка Валет?

В комплектацію багатьох сучасних автосигналізацій входить кнопка Валет — це невеликий пристрій, який має кнопку і підключається до бортової мережі машини за допомогою приводів. Вона дозволяє відключити сигналізацію в екстреній ситуації без брелока.

Дуже важливо, що розташування кнопки Valet в машині автовласник може вибрати самостійно. Вона може монтуватися як на видноті, так і у важкодоступних, потайних місцях. Найчастіше сервісну кнопку встановлюють максимально непомітно, щоб ускладнити доступ до неї злочинцям при спробі угону транспортного засобу. При установці, головне забезпечити можливість швидкого доступу власника автомобіля до цієї кнопки.

Також при монтажі треба враховувати протяжність ведучіх до неї дротів. Іноді видати розташування сервісної кнопки може дуже примітний колір яскравого обплетення, наприклад, червоний, тому варто заздалегідь потурбуватися про додаткові засоби маскування.

Порядок увімкнення та вимкнення режиму Valet

Режим Valet — це один з сервісних режимів автомобільної сигналізації. За допомогою даної кнопки можна швидко вимкнути всі функції сигналізації. Наприклад, її можна використовувати при проведенні ремонту машини в автосервісі.

Кнопка Valet-принцип роботи та місця розміщення

Способи активації

Методів активації режиму насправді не дуже багато — всього два, зокрема, включити його можна такими способами:

 • Кнопковий варіант. В цьому випадку треба сісти на водійське сидіння, запустити і заглушити мотор. Потім, почекавши приблизно 10 секунд, слід включити кнопку Valet, натиснувши на неї і утримуючи в такому положенні декілька секунд. Як правило, сигналізація подає відповідний звуковий сигнал, який підтверджує увімкнення, і загоряється світловий індикатор.
 • Активація штатним пультом автосигналізації. В цьому випадку треба спочатку переконатися, що охоронна система відключена і знята з режиму охорони. Потім порядок дій аналогічний пункту 1, з тією лише різницею, що натискати треба не саму кнопку Валет, встановлену в салоні, а кнопку на брелоку автомобільної сигналізації.

Зверніть увагу. В автомобільних сигналізаціях різних типів, щоб підтвердити активацію сервісного режиму, можуть використовуватися різні символи на екрані брелока. А також при спробі увімкнення запалювання система при включеном режимі Valet подасть відповідний сигнал, що сповіщає про те, що сигналізація в машині відключена.

Також варто мати на увазі, що активованому режимі Valet не всі функції охоронної системи відключаються. Зазвичай не відключаються основні екстрені режими. Це в першу чергу стосується режиму «Паніка», коли треба активувати сигналізацію в машині негайно.

Кнопка Valet-принцип роботи та місця розміщення

Способи деактивації

Вихід з сервісного режиму для охоронних систем різних марок в принципі однаковий. Можна виділити кілька етапів деактивації:

 • Треба сісти за кермо транспортного засобу.
 • Завести і заглушити мотор.
 • Через 10 секунд, треба натиснути і утримувати кнопку ще кілька секунд, потім слід вибрати положення «Викл.&Raquo;.
 • При використанні віддаленого способу треба на брелоку затиснути одночасно кнопки відкриття замку і динаміка приблизно на 4 секунди.

Якщо все виконано правильно, то автомобільна сигналізація подасть відповідний сигнал про вимкнення сервісного режиму — це може бути як звукове сповіщення, так і графічна індикація на брелоку.

Куди в салоні машини можна встановлювати кнопку Valet?

Автовласник повинен заздалегідь продумати розміщення кнопки Валет, ще до установки автомобільной сигналізації. Дуже важливо вибрати не тільки приховане від сторонніх непомітне місце, але і розмістити кнопку так, щоб їй було зручно користуватися. Адже при необхідності відключити сигналізацію треба швидко, не витрачаючи на пошук кнопки і її активацію зайвого часу. Насправді схронів в салоні машини дуже багато. Пропонуємо вам кілька варіантів схованого від сторонніх очей розміщення сервісної кнопки:

 • в передній частині салону між центральною консоллю і панеллю приладів;
 • ніші, розташовані за бардачком;
 • біля кожухів приладової панелі автомобільного салону збоку від рульових колонок;
 • простір, наявне позаду приладової панелі;
 • декоративні накладки на пороги (в цьому випадку доступ може бути незручний, що робить таке розміщення не вдалим варіантом);
 • допускається і кріплення до проводів штатних електропроводок;
 • в спеціальні прорізи в килимових покриттях салону;
 • переднє водійське сидіння;
 • під торцевими кришками та інші.
Кнопка Valet-принцип роботи та місця розміщення

При підключенні також важливо враховувати довжину наявних в комплекті проводів. Треба підключати кнопку Valet обов'язково на обмеженому видаленні. В даному випадку подовжувати проводку не рекомендується, тому що це призводить до збільшення опору і знижується потужність сигналу, керуючого всіма робочими функціями автомобільної сигналізації. Найкраще буде, якщо автовласник, довірить установку сигналізації і кнопки Валет фахівцям автосервісу, які зможуть прокласти проводку і підключити систему правильно, щоб вона працювала без збоїв.

Купити сигналізацію з режимом Valet в Львові, Івано-Франківську, Тернополі можна в автомобільному інтернет-магазині 130.com.ua. У нас в каталозі представлений дуже широкий асортимент різних охоронних систем з великим набором функціоналу.

Материали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.