Viber
Дитячі автокрісла
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як вибрати екшн-камеру і не постраждати

Стандартний посил практично всіх статей про вибір екшн-камер такий: визначся з метою придбання пристрою і сумою — від цього і танцюй. Здається, цілком розумний підхід, але на практиці це пряма дорога в безодню страждань.

Насправді, щоб правильно вибрати модель, потрібно знати зовсім небагато. Про це ми і розповімо вам.

Екшн-камери

Роздільна здатність матриці

В залежності від моделі, екшн-камери оснащуються матрицею з роздільною здатністю від 720р до 4К. Як стверджують виробники, — такий розкид потрібен для того, щоб у покупця був вибір. Передбачається, що пристрою з 720P вистачає для сімейної зйомки, 1080P підходить для зняття блогу, а ось власникам мультикоптеров не обійтися без приладів з 4К. В теорії все здається логічним, але на практиці відбувається зовсім інше.

Чим більша матриця, тим вища деталізація картинки. І при будь-якому виборі вам завжди буде не вистачати цього параметра, адже завжди хочеться більше. І не забувайте про фотографії. Якщо відео можна зняти з будь-якою роздільною здатнітю, то на скріншот з 720P можна тільки поглянути і розчаруватися. А ось на фото з роздільною здатністю 4К можна дивитися і милуватися.

Порівняння Full HD і 4K

Частота кадрів

Чим більше кадрів можна зафіксувати за секунду, тим краще вийде відео. Приміром, фільми знімають з частотою 24 кадрів в секунду. Для нормального сприйняття відео ідеально підходять стандарти телемовлення: 25-30 FPS.

Екшн-камери — продукт спортивно-екстремальний, тому і він може видавати великі параметри. Приміром, 60 і навіть 240 FPS. Такі частоти дозволять вам переглядати відео в уповільненому режимі.

Корисна можливість деяких моделей працювати зі зниженою або регульованою частотою кадрів. Екшн-камеру купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, а також з доставкою по Україні, можна на 130.com.ua.

Об'єктив

Об'єктиви в екшн-камери ширококутні, тому, тільки такі пристрої можуть вмістити максимум об'єктів і дають хорошу глибину різкості. Так, у фокус потрапляють не лише ближні, а й дальні предмети. Врахуйте, що в таких пристроях не передбачається автофокус.

Об'єктив камери

Але в ширококутних об'єктивах зображення виходить трохи спотвореним або як звикли говорити сьогодні — з ефектом «риб'ячого ока». Хороші камери можуть коригувати картинку, перетворюючи її в плоске зображення.

Інтерфейс з плюшками

Камера з екраном у будь-якому випадку буде зручніша. Але бувають випадки, коли він зайвий. Наприклад, якщо ви використовуєте нашоломний варіант. Тоді бездротове підключення до смартфону — найкраще рішення.

За допомогою гіроскопа і G-сенсора ви можете економити батарею і місце в пам'яті. Корисні, але необов'язкові функції — шумодав, оптична стабілізація.

Екшн-камера на шоломі

Акумулятор

Тут важливо тільки передбачити, на скільки вистачить заряду батареї, можна при необхідності швидко замінити і як довго заряджається. Тут краще читати огляди до конкретної моделі.

Аксесуари

Штативні кріплення, бокси для підводної зйомки, пульти для ДУ — все це може знадобиться кожному. Тому заздалегідь подумайте про покупку додаткових аксесуарів. Для преміум-моделей вони доступні практично у всіх магазинах, а от з простішими пристроями доведеться трохи заморочити. Іноді, краще купити аксесуари від GoPro, ніж чекати доставку з китайських магазинів.

Маса і дизайн

Сучасні моделі є легкими і універсальними. З асортименту виділяються лише пристрої для нашоломного носіння, оскільки найчастіше вони володіють мінімальною парусністю.

Підсумок

Якщо розраховуєте на зовсім невелику суму, то доведеться вибирати з того, що зараз доступно. Але повірте, як показує практика, вам захочеться більшого. Рекомендуємо витратитися раз на хорошу модель, зате потім насолоджуватися результатом.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.