Viber
Різдво
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Вибір і підготовка денних ходових вогнів

Ще декілька років тому ДХВ були всього лише модним аксесуаром, і в основному їх ставили для додання машині більш сучасного та презентабельного вигляду. Зараз же купити денні ходові вогні — це отримати ще й практичну цінність, так як в законодавстві України сказано, що в денний час доби в період з першого жовтня по перше травня в автомобілях, які пересуваються по заміських дорогах, повинно горіти ближнє світло фар або ходові вогні. Незважаючи на те, що законом передбачено використання лише штатних ходових вогнів (заборонено самостійно переобладнувати і встановлювати додаткові освітлювальні прилади в автомобілі), співробітнику поліції буде дуже непросто довести вам, що ДХВ, які встановлені на автомобілі, не є штатними. Щоб довести незаконність установки вогнів потрібна спеціальна експертиза, яка є дуже складним і трудомістким процесом. Тому поліцейські не хочуть цим займатися і дозволяють автомобілістам спокійно переобладнати свої машини і насолоджуватися комфортною поїздкою. Ходові вогні купити з доставкою по Україні в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів можна на 130.com.ua.

Якщо ж ви все таки вирішили поставити собі ДХВ, то відразу постає питання, яку ж саме модель вибрати і куди на бампері встановити. Денні ходові вогні найкраще монтувати максимально широко щодо кузова, щоб таким чином позначити габарити авто.

Норми установки ДХВ

Звичайно, в світі існує величезна кількість марок і моделей автомобілів, у яких різниться конструкція бампера, і, на жаль, не завжди є можливість встановити ДХВ максимально широко. Для деяких випадків доведеться різати бампер або радіаторну решітку, а на таке не кожен автовласник дасть згоду. Тому протягом останніх років було придумано безліч варіантів для установки ДХВ.

Способи установки ДХВ

Найлегший і популярний спосіб — це кріплення за допомогою монтажних скоб, які встановлені з боків фари ДХВ. У таких скобах існують спеціальні отвори для фіксації саморізами. У монтажних скоб є рухливість по куту нахилу і вильоту, тому ходові вогні можна рівно виставити щодо бампера.

Ще один варіант — це установка за допомогою монтажної панелі. У вільній порожнини бампера спочатку фіксується монтажна панель, а на неї вже допомогою засувок фіксується сама фара.

Плюсом перших двох варіантів є простота монтажу, а мінусом — потрібно мати вільний простір на бампері або решітці радіатора.

Якщо на бампері відсутнє вільне місце, можна користуватись ДХВ, які клеяться на бампер двостороннім скотчем. Ходові вогні такого типу мають різну форму і габарити: від найпростіших прямих до ходових вогнів, які виконані у вигляді язиків полум'я. Основним плюсом є простота установки, а мінусом — недовговічність клейового шару, через який вогні згодом можуть відлетіти на трасі або під час миття.

Універсальні ДХВ

Якщо варіанти вище не підходять, є більш радикальний спосіб установки шляхом врізки ходових вогнів в бампер. Для здійснення процесу врізки використовується 2 варіанти.

Перший варіант — це ходові вогні, які складаються з окремих світлодіодний модулів, підключеними між собою як гірлянда. Для того, щоб встановити їх в бампер роблять потрібну кількість отворів і в кожний з них встановлюють модулі окремо. Таким чином, на бампері можна зробити різні композиції різними формами і розмірами.

Другий варіант — цільна світлодіодна фара, у якій є маленький вигин по довжині для того, щоб повторити форму бампера. Для установки цих фар в бампері вирізають отвір прямокутної форми, який відповідає розмірам самої фари.

В основному, для першого і другого варіанту фіксування ДХВ відбувається за допомогою герметика, якщо в комплекті поставки не передбачені інші механізми кріплення. Сам варіант врізки виглядає естетичніше і привабливіше в порівнянні з іншими, але якщо врізні ДХВ вийдуть з ладу, то для їх заміни потрібно буде знайти модель, яка буде такою ж або аналогічною за розмірами отвору, який вже виконано в бампері.

ДХВ також можна ставити замість протитуманних фар. Спеціально для цього існують ходові вогні круглої форми в різних діаметрах. ДХВ, які встановлені замість противотуманок, будуть перебувати якомога ширше щодо кузова авто і не будуть псувати зовнішній вигляд. Мінусом є те, що на відміну від протитуманних фар ходові вогні мають холодний спектр світіння з розсіяним пучком, який неефективним в туман.

ДХВ замість протитуманних фар

Якщо ви не хочете жертвувати заради ДХВ протитуманними фарами, існує варіант подорожче — комбінування противотуманок і ходових вогнів. Такі товари, наприклад, можна знайти в асортименті компанії OSRAM.

Останнім і найпривабливішим варіантом є штатні ДХВ, які робляться під певну марку і модель автомобіля і монтуються в штатні місця. З такими вогнями не потрібна додаткова переробка бампера або решітки радіатора, а первозданний дизайн автомобіля чудово зберігається.

Штатні ДХВ

Особливості ДХВ

Крім способу установки вогні можуть відрізнятися і додатковими функціями. Наприклад, яскраві ДХВ можуть перемикатися з денного режиму в нічний. У нічному режимі світлодіоди світять темніше, щоб не засліпити зустрічних водіїв. Також є ходові вогні з функцією повторювача поворотника.

Під час вибору ДХВ потрібно звернути увагу на відтінок світіння, так як існують вогні з теплим жовтуватим або холодним блакитним відтінками. Оптимальний варіант — це купити ДХВ, які збігаються за кольором світіння з ближнім світлом фар і габаритами. Це додасть естетики автомобілю.

Тепер, коли вибір зроблено, потрібно подумати про варіант підключення. Денні ходові вогні можна виводити на окрему кнопку і самостійно приймати рішення про включення або виключення. В такому випадку можна просто забути їх включити. Набагато зручним способом є підключення ДХВ до замку запалювання, щоб вони автоматично включалися при повороті ключа. Для даного типу підключення найкраще підійдуть вогні з функцією нічного режиму, світло яких буде притухати після включення ближнього світла у фарах.

ТОП-3 денних ходових вогнів
 

Кращі автомобільні ДХВ

Шукаєте якісні і найкращі денні ходові вогні? Даний рейтинг денних ходових вогнів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Світлодіодні фари денного світла OSRAM LEDriving PX-5 (DRL 301)

Світлодіодні фари денного світла OSRAM LEDriving PX-5 (DRL 301)
Особливості:
  • ★ 5 світлодіодів
  • ★ Низьке енергоспоживання
  • ★ Відповідають стандартам ECE E4 і ECE R87

DRL Philips LED DayLight 9

DRL Philips LED DayLight 9
Особливості:
  • ★ Потужність світла 400 кд
  • ★ Корпус з високоякісного алюмінію
  • ★ Сумісні з системою «Старт-стоп»

Ходові вогні денні OSRAM LEDriving LG (DRL 102)

Ходові вогні денні OSRAM LEDriving LG (DRL 102)
Особливості:
  • ★ Високі діапазони робочих температур
  • ★ Протиударний захист і від попадання вологи
  • ★ Колірної потік світла – біло-блакитний
 
 

Матеріали по темі

Денні ходові вогні: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.