Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Корисні поради: як продовжити життя мийці високого тиску

Мінімийка — річ корисна і потрібна, звичайно кожен хоче, щоб вона працювала ефективно та довго. З цієї статті ви зможете дізнатися кілька секретів, як доглядати за мийкою високого тиску і продовжити їй життя. Якщо дотримуватися цих простих порад, то пристрій буде працювати довго і безвідмовно.

Корисні поради: як продовжити життя мийці високого тиску

Своєчасно спускати тиск

Перед увімкненням пристрою рекомендується видаляти повітря з помпи. Мало хто це робить, хоча це правило вказується в інструкції до всіх міні-мийок. Пов'язана ця вимога з тим, що зайве повітря, що скупчується в насосі, викликає міні-гідроудар — різке зростання навантаження на всі основні механізми пристрою. Тому слід завжди після відключення приладу натиснути на курок пістолета, щоб спустити тиск. На жаль, не всі вивчаються інструкцію, попри те, що це дуже важливо. Повітря в помпі може привести до серйозних поломок. Врахуйте, якщо мийка зламається через те, що їй неправильно користувалися, то про безкоштовний гарантійний ремонт можна забути.

Без діла не натискати курок на пістолеті

Напевно багато хто просто так, без потреби, натискає на кнопки на пістолеті міні-мийки. Однак, якщо ви робите це просто так, аби погратися, то можете завдати шкоди. Пам'ятайте, що пістолет миючого пристрою — механізм складний, всередині є ціла система пружин і з'єднань. Клацаючи їм частіше, ніж треба, ви піддаєте всі елементи пістолета зайвому навантаженню. Таке клацання може стати причиною швидкого зношування механізму, який швидше виходить з ладу.

Ретельно промивати насадки від піни

Піна — це шкідлива хімічна сполука з високою концентрацією лугу. Засихаючи на поверхні пластикових насадок, вона може не тільки забивати прохід, що надалі ускладнює роботу з приладом, але і роз'їдає деталі піноутворювача. Фахівці рекомендують в мийках високого тиску використовувати тільки високоякісні й сертифіковані миючі засоби. На упаковці правильного засобу повинно бути написано, що він підходить для безконтактної мийки. Такі суміші більш щадні як для самої мінімийки, так і для автомобіля, який ви будете мити. Однак нехтувати правилами не варто, навіть якщо ви будете використовувати супер сучасні та якісні засоби. Після завершення роботи мийки, завжди обов'язково треба ретельно промивати піноутворювач, тоді пристрій прослужить набагато довше.

Корисні поради: як продовжити життя мийці високого тиску

Не варто кидати мийку взимку в гаражі

Пристрої подібного типу дуже чутливі до низької температури й бояться переморожування. Отже, просто так зберігати їх в неопалюваному гаражі не можна. Дуже важливо, щоб в приміщенні було не нижче 0 градусів. Пов'язано це з тим, що в куточках всередині мінімийки після використання може залишитися вода. Замерзаючи, вода розширюється, що може стати причиною появи дрібних тріщин і прискореного виходу пристрою з ладу.

Стежити, щоб не перевищувався встановлений час роботи

Кожен прилад має свій встановлений виробником час безперервної роботи, як правило, це значення вказується в інструкції. І нехтувати цим не можна, якщо виробник вказав, що мийка може працювати 20 хвилин, а потім її потрібно вимкнути на 5 хвилин, щоб дати охолонути, то робити треба саме так, і ніяк інакше. Якщо не дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації, то можна перевантажити мотор, що часто стає причиною виходу приладу з ладу.

Для прикладу візьмемо мийки популярного бренду Karcher, для моделей різного класу встановлені свої обмеження по часу роботи:

 • Мінімийки серії К-2 і К-3 з щітковим двигуном рекомендується включати не більше, ніж на 15 хвилин. Пов'язано це з тим, що щіткові мотори бояться перегріву. Отже, перевищення встановленого часового проміжку може викликати серйозні проблеми. Тому що навіть наявна система повітряного охолодження не здатна гарантувати стабільну роботу в разі підвищеного навантаження двигуна.
 • Моделі середнього класу, які належать серії К-4, К-5 і мають щітковий двигун можуть працювати до 20 хвилин, потім їм все ж буде потрібна невелика перерва.
 • Пристрої 5 класу, оснащені безщітковим двигуном і спеціальною системою водяного охолодження, здатні витримати навантаження при безперервній роботі протягом 30-40 хвилин.
 • Найтривалішою роботою серед побутових пристроїв можуть похвалитися мінімийки Karcher серії К-7. Такі апарати легко можуть помити будь-який автомобіль без необхідності зупинки, тому що допустимий час безперервної роботи у них становить цілу годину.
Корисні поради: як продовжити життя мийці високого тиску

Використання повинно бути тільки за призначенням

Очевидно, що різні моделі мають різні можливості й конкретне призначення. Робочі характеристики кожного конкретного приладу розраховані на певну площу миючої поверхні. Якщо в інструкції до мінімийки написано, що вона придатна для миття велосипедів та догляду за невеликими автомобілями, то не треба пробувати використовувати її для миття вантажівки. Пристрій буде працювати на знос, а через перевантаження мотор може швидко вийти з ладу. Якщо в мийці використовується помпа низького класу, то вона буде мати й мотор невеликої потужності, і моторесурс у такого пристрою буде нижче більш потужних аналогів. Якщо дати такому апарату надмірне навантаження, то ви його просто вб'єте.

Використовувати водяні фільтри

Зазвичай вода для наповнення мийки береться зі звичайного міського водопроводу, умовно кажучи, її заведено вважати "чистою", проте насправді ця вода дуже далека від ідеалу. У ній, як правило, розчинена велика кількість солі, мінералів, можуть бути навіть частки важких металів. І всі ці хімічні елементи поступово будуть осідати на помпі.

Якщо використовувати спеціальний фільтр тонкого очищення, то можна істотно продовжити мийці життя, тому що вона буде працювати дійсно на чистій воді. Ціна фільтра відносно невелика, особливо якщо порівнювати з вартістю нових мийок високого тиску або їх ремонтом. Зверніть увагу, що фільтр треба періодично теж чистити, тому що всередині нього розташовується спеціальний картридж, покликаний затримувати солі й дрібні частинки сміття. Щоб видалити все, що накопичилося всередині після роботи пристрою, картридж треба розкрутити та ретельно промити.

Всі перераховані правила досить прості, зате їх застосування дозволить кожному успішно користуватися своєю мінімийкою довгі роки.

Корисні поради: як продовжити життя мийці високого тиску

Якщо у вас ще немає апарату для мийки автомобіля, тоді треба обов'язково його купити. Це зручно і дозволяє швидко і якісно видалити з поверхні авто і коліс будь-який бруд і пил. Крім того, мінімийки незамінні на дачі або в заміському будинку. Купити мінімийку високого тиску у Львові, Тернополі або Івано-Франківську ви завжди можете в нашому інтернет-магазині 130.com.ua.

ТОП-3 мінімийки
  

Кращі автомийки

Шукаєте якісну і найкращу автомийку? Даний рейтинг автомийок складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Компактна мінімийка Berkut Smart Washer SW-15

Компактна мінімийка Berkut Smart Washer SW-15
Особливості:
 • ★ З довгим шлангом 6,5 м
 • ★ Економічна в споживанні енергії
 • ★ З ємністю для води об'ємом 15 л

Мінімийка Einhell TC-HP 2042 PC

Мінімийка Einhell TC-HP 2042 PC
Особливості:
 • ★ Автоматичне відключення в нейтральному положенні
 • ★ Модульна система Jet-Click
 • ★ Шланг високого тиску 6 м

Мінімийка для авто високого тиску Daewoo DAW 550

Мінімийка для авто високого тиску Daewoo DAW 550
Особливості:
 • ★ Вбудований бачок для миючого засобу
 • ★ Обладнаний фільтр тонкого очищення води
 • ★ Є безліч різних насадок
  

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.