Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

Чистота в салоні автомобіля завжди важлива, незважаючи на пору року і марку транспортного засобу. Оскільки водієві не хочеться дихати пилом або їздити в салоні з брудом на килимках та інших поверхнях, йому потрібно подбати про обладнання, яке допоможе усунути їх. До такої техніки відносять автопилососи.

Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

На відміну від звичайних пилососів, обладнання для авто відрізняється компактністю і більшою функціональністю через наявність ряду важливих опцій, а також насадок для більш ретельного прибирання. Таким чином, купуючи подібне обладнання водій буде впевнений не тільки в тому, що салон автомобіля буде чистим, а ще й в ефективності роботи техніки.

Основні різновиди

Існує кілька різновидів пилососів для автомобілів, їх розрізняють, перш за все по потужності, а також за типом прибирання, що вони виконують. Таким чином, існують пилососи:

 • для сухого прибирання;
 • для сухого та вологого прибирання.

Також розрізняють моделі за типом живлення – від прикурювача або мають вбудований акумулятор. Окремо виділяються варіанти з різними типами насадок, які допоможуть очистити важкодоступні місця в салоні.

Однак, найбільш важливим критерієм при виборі автомобільного пилососа вважається тип фільтра, що в ньому використовується. Від нього залежить якість і ефективність прибирання, а також здоров'я водія та пасажирів. Чому? Давайте розберемося.

Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

Типи фільтрів для автопилососів

Перші автомобільні пилососи виготовлялися зі звичайними мішками для збору пилу, виконаних із щільної тканини. Вони не тільки збирали бруд, пил, але і були одночасно фільтрами. В результаті, крізь мішок міг проходити пил, він повертався в салон, забруднюючи повітря. До того ж цей мішок забивався пилом, через що його функції істотно обмежувалися.

Зараз в більш сучасних моделях пилососів для авто використовуються інноваційні системи фільтрації та очищення, це робить використання пилососа більш ефективним. Розрізняють такі типи фільтрів, які використовуються в сучасному автопилососі:

1. Аквафільтр.

2. Фільтр НЕРА.

3. Циклонний.

У більшості випадків пилососи виконані з контейнерами для збору бруду, проте деякі виробники все ж випускають моделі автомобільних пилососів з мішком для збору пилу. Дана техніка більш вдосконалена, тут також встановлені спеціальні фільтри, що роблять прибирання більш ефективним і безпечним.

Особливості циклонних і аквафільтрів

Циклонні фільтри є досить ефективними, вони виконують роботу, притискаючи сміття і пил відцентровою силою повітря. Таким чином, частинки пилу прикріплюються до стінок в контейнері, забезпечивши стабільну потужність мотора пилососа. Дані пилососи для авто з циклонним фільтром дуже популярні через ефективність та високу якість виконання своїх функцій.

Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

Аквафільтри або водяні працюють за принципом пропускання повітря крізь рідину. Якщо трапляються досить великі частки бруду або пилу, то вони осідають на дно контейнера. Єдиним і, що важливо, істотним недоліком подібного обладнання вважаються його габарити. Тому при використанні автопилососа з аквафільтром у користувача можуть виникати деякі незручності. З іншого боку, подібна техніка забезпечує відмінну протиалергенну профілактику.

Багато виробників розробили моделі, в яких дані типи фільтрів об'єднані, цю технологію називають «аква-циклон». Вона ґрунтується на одночасному переміщенні води і повітря в різних напрямках.

Оптимальне рішення в сучасних автопилососах – НЕРА-фільтр

Найбільш ефективним і поширеним способом фільтрації вважається використання НЕРА технології – високоефективного утримання часток. Даний фільтр виконаний з волокнистого листа, укладеного гармошкою. Подібне виконання, а також через зменшений діаметр волокон в ньому, цей фільтр здатен утримати навіть дуже маленькі частинки пилу і бруду.

Подібні фільтри зараз вважаються дуже популярними, незважаючи на їх вартість. Це можна пояснити тим, що використання автопилососів з НЕРА фільтром запобігає виникненню алергічних реакцій, дбайливо і ефективно очищаючи всі поверхні в салоні транспортного засобу.

1. Фільтри даного класу здатні видаляти з повітря і поверхонь бактерії, найбільш дрібні частинки, шерсть тварин.

2. Їх використання перешкоджає виникненню алергії через ефективне очищення салону авто.

3. Забезпечується очищення всіх поверхонь і повітря до 99,5%, в залежності від обраного класу фільтра.

Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

Дані фільтри працюють за принципом інерції, зачеплення і дифузії, зупиняючи дрібнодисперсний пил, а також середні і більші частки бруду. Таким чином, забезпечується повне очищення повітря, і з потоком повітря виходить найбільш мінімальну кількість пилу.

Згодом ефективність даного фільтра збільшується, оскільки прикріплені частки зменшують відстань між волокнами фільтра, все краще очищаючи повітря. Однак, через певний період використання даний фільтр також потрібно міняти.

Рекомендації для купівлі автопилососа

Крім вибору типу фільтра, варто врахувати ряд важливих факторів, що впливають на швидкість і легкість прибирання в автомобілі:

 • краще купувати більш потужні моделі, оскільки наявність недостатньої потужності ускладнить прибирання більших частинок бруду, наприклад, піску;
 • наявність комбінованого типу живлення дозволить продовжити термін експлуатації обладнання;
 • наявність функції вологого прибирання допоможе зробити прибирання якіснішим, особливо якщо на сидінні або килимку є рідина;
 • більша кількість насадок підвищує ефективність роботи приладу, оскільки ним можна буде очистити важкодоступні місця в авто.
Фільтри для автомобільних пилососів – що враховуємо при виборі?

Дотримуючись цих рекомендацій можна вибрати оптимальний варіант для прибирання в своєму автомобілі. А допомогти в цьому можуть наші консультанти, підібравши кращу модель, з урахуванням ваших побажань. Купити автопилососи в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні можна на сайті 130.com.ua.

ТОП-3 автопилососа
 

Кращі пилососи для авто

Шукаєте якісний і найкращий автопилосос? Даний рейтинг автопилососів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільний пилосос HEYNER CyclonicPower PRO 240

Автомобільний пилосос HEYNER CyclonicPower PRO 240
Особливості:
 • ★ Працює від прикурювача машини
 • ★ З подвійною системою фільтрації
 • ★ Максимальна потужність — 138 Вт

Двомоторний автопилосос HEYNER Turbo3Power PRO 243

Двомоторний автопилосос HEYNER Turbo3Power PRO 243
Особливості:
 • ★ Міцний матовий пластиковий корпус
 • ★ Два мотори забезпечують якісне прибирання
 • ★ Турбощітка для очищення ворсу

Пилосос для авто Elegant CyclonicPower Maxi Pro 100 235

Пилосос для авто Elegant CyclonicPower Maxi Pro 100 235
Особливості:
 • ★ З низьким рівнем шуму під час роботи
 • ★ Потужність двигуна — 138 Вт
 • ★ З функцією збору води
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.