Фіксуємо ціни, поки зростає курс долару
Закрити
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Дитячі автомобільні крісла Evenflo: особливості та переваги

Evenflo Company, Inc. є одним з найбільших виробників дитячих товарів у США. З 2018 року бренд представлений і на українському ринку. Компанія пропонує цілу серію універсальних дитячих автомобільних крісел, які підходять для перевезення дітей різних вагових і вікових категорій.

Дитячі автомобільні крісла Evenflo

Їх особливість в тому, що це автокрісла "все в одному", які підходять для дітей вагою від 2 до 55 кг. Тобто від новонароджених до школярів середньої ланки. При цьому крісла гарантують високий рівень безпеки і неперевершений комфорт. Зверніть увагу, що найменші пасажири (вагою до 30 кг) пристібаються за допомогою спеціальних внутрішніх ременів безпеки, а діти старшого віку (вагою від 30 до 55 кг) пристібаються вже за допомогою штатного ременя безпеки.

Переваги придбання дитячого автокрісла універсальної групи

  • Значна економія. Досить купити одне крісло для дитини за 7-8 тисяч грн., Замість 3-4 різних під різний вік, які, навіть при скромних підрахунках, обійдуться не менше ніж у 15-20 тисяч.
  • Простий вибір. Часто процес вибору крісла може займати до 2 місяців. Крісло Evenflo досить підібрати один раз і більше не витрачати час на це.
  • Відсутність стресу для дитини. Малюк швидко звикає до крісла, і його зміна часто може викликати невдоволення і навіть відмову їздити в новому. Якщо ж крісло не доведеться міняти, то дитина не буде нервувати.
  • Високий рівень надійності та безпеки. Крісла відповідають американським стандартам, а вони по ряду параметрів жорсткіше за європейські. Наприклад, в США обов'язково проводиться тестування всіх моделей на перевертання автомобіля.
  • Максимальна зручність. Конструкція цих крісел така, що вони є найширшими на ринку. А кут нахилу в 137 градусів дозволяє забезпечити комфортні умови для сну, малюк може лежати і не клювати носом.
  • Спеціальна система кріплення. В автомобілі крісла цієї марки встановлюються за допомогою особливої ​​американської системи Latch (покращений аналог Isofix).
  • Тривала гарантія. Гарантія на крісла Evenflo в Україні надається на термін до 10 років.

Особливе кріплення типу Latch

Система фіксації дитячих автомобільних крісел Latch була створена на початку 2000 року в США. Її розробляли як удосконалення для вже відомого типу кріплення автокрісел — Isofix. Система Latch також вимагає спеціальних металевих кріплень, в цьому вони аналогічні з Isofix. Як правило, в машині ці скоби слід шукати між спинкою і сидіннями задніх крісел, на їх стику. Варто також відзначити, що петлі і для Latch, і для Isofix використовуються ідентичні, тобто ці два варіанти кріплення легко взаємно замінюються.

Дитячі автомобільні крісла Evenflo

5 основних відмінностей між Latch і Isofix

1. Крісла, в яких використовується кріплення Latch, мають меншу вагу в порівнянні з аналогами, оснащеними системою Isofix. Американські інженери змогли "заощадити" до 2 кг ваги. Пояснюється це тим, що для кріплення Isofix необхідна металева рама, розташована в підставці крісла, від неї відходять кріпильні кронштейни. Подібна конструкція важка. А для кріплення Latch використовуються міцні, але при цьому легкі ремені, що легко витримують навантаження до 3 тонн.

2. Особливість Latch в тому, що це не жорстке кріплення. Isofix ж являє собою жорстку металеву конструкцію. В основі Latch використовуються міцні еластичні ремені, які не чутливі до вібрації кузова автомобіля. У той час як крісла з Isofix іноді страждають від цього. Кріплення типу Latch також здатне згладжувати перевантаження, мінімізуючи ризики перевертання крісла в момент удару при аварії.

3. Процес установки крісла з такими кріпленнями помітно спростився, і став набагато зручніше. Для монтажу моделей з Isofix треба одночасно вставити обидва кронштейни і замкнути їх в кріпленні. У той час при системі Latch карабіни можна кріпити в довільній послідовності. Для власників невеликих машин, де часто виникають складнощі з тим, щоб правильно відцентрувати автокрісло, ця можливість суттєво спростить установку дитячого сидіння.

4. Нове кріплення збільшує нормативну вагу дитини до 29 кг з 18, які були у Isofix. Цього вдалося досягти також завдяки тому, що ремені переносять підвищені навантаження легше, ніж металеві кронштейни.

5. Деякі моделі з системою фіксації Latch допускають відразу два варіанти встановлення: вперед і назад лицем. А автокрісла з Isofix без додаткової бази, передбачають тільки одне допустиме положення — по ходу руху.

Дитячі автомобільні крісла Evenflo

Купити універсальне автокрісло Evenflo у Львові, Тернополі або Івано-Франківську ви можете в інтернет-магазині 130.com.ua.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.