Viber
Дитячі автокрісла
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Що таке іммобілайзер-сучасні методи захисту від угону

Питання протиугінного захисту перед автовласниками завжди стоїть дуже гостро. І одним з методів захисту є установка іммобілайзера. Це невеликий електронний пристрій здатний значно підвищити рівень захисту транспортного засобу, тому що запобігає спробе несанкціонованого запуску двигуна. Причому встановити таку систему охорони можна практично на будь-який сучасний автомобіль, а багато моделей мають його вже в заводській комплектації.

Що таке іммобілайзер

Особливості та принцип роботи іммобілайзерів

Принцип роботи цих пристроїв полягає в тому, що при спробі запуску двигуна, під час повороту ключа, відбувається зчитування інформації про наявність радіопозначки. Відповідно, якщо мітка виявлена, система дозволяє запустити двигун, якщо немає — блокує паливну систему.

Існує два типи іммобілайзерів: штатні та додаткові. Перші відрізняються тим, що в цьому випадку в якості радіопозначки виступає рідний ключ запалювання. У додатково встановлених іммобілайзера роль радіопозначки виконує окремий брелок невеликого розміру. Для них працює схема сканування не тільки при наявності ключа в запаленні, але і при знятті/постановці машини під охорону.

Тобто установка додатково нештатного іммобілайзера дозволяє захистити авто від угону, коли у зловмисника є ключ, його дублікат і навіть при наявності брелка від сигналізації. Тому краще тримати мітку завжди при собі, а не з ключами або з брелоком від сигналізації і, звичайно ж, не залишати в машині. В цьому випадку, навіть якщо зловмисник силоміць позбудеться від водія, і власник покине автомобіль з радіопозначкой в кишені, то машина далеко не від'їде, тому що система не виявить радіопозначку і заблокує двигун.

Щоб використання іммобілайзера було максимально зручним, рекомендується придбати додатковий аксесуар у вигляді чохла для мітки. Такий власник легко прикріпити до одягу або речей, що завжди з вами.

Що таке іммобілайзер

Іммобілайзери працюють на стандартній радіочастоті 2,4 гГц, а більш просунуті моделі використовують додатково диалоговую систему передачі сигналу, яка добре захищена від злому. Додатково встановлені іммобілайзери можуть передавати дані не тільки через стандартну радіотехнологію, а й через бездротовий модуль Bluetooth. Цей варіант вважається більш надійним. Крім того, Bluetooth дозволяє використовувати смартфон в якості мітки і налаштовувати параметри охоронної системи індивідуально через мобільний додаток.

Особливості штатних іммобілайзерів

Перевагою штатного іммобілайзера вважається робота пристрою з бортовим комп'ютером автомобіля, а тому блокування виконується без використання додаткового реле. Для штатного іммобілайзера характерно мінімальне енергоспоживання, чого точно не скажеш про більшість додаткових. Здебільшого, допоміжні іммобілайзери блокують систему через додаткове дротове або бездротове реле, але існують просунуті моделі, які підключаються до бортового комп'ютера через CAN модуль і втручання в штатну електропроводку мінімально. Однак, такий варіант буде неможливий для старих моделей автомобілів.

Що треба знати про установку іммобілайзера

Іммобілайзер легко встановити практично на всі авто, тим не менш, свій пристрій слід довірити вмілому автоелектрика, тому що необхідно підключатися до бортового комп'ютера через мережу автомобіля. Стандартна комплектація включає: центральний блок, набір проводів і радіопозначок. Також необхідно додаткове реле, якщо в іммобілайзер немає можливості використовувати CAN шину. Цей охоронний пристрій встановлюється приховано і візуально виявити його викрадач не зможе.

Що таке іммобілайзер

На що звертати увагу при виборі

Багато автовласників вибирають саме цей спосіб для захисту свого майна бо, на сьогоднішній день, іммобілайзери є одними з лідерів на ринку електронних протиугінних засобів. Але дуже важливо вибрати відповідний іммобілайзер. При виборі охоронного модуля слід ознайомитися з типом використовуваного радіосигналу і повним функціоналом пристрою.

Сьогоднішній ринок пропонує широкий вибір, починаючи від самого простого і закінчуючи таким пристроєм, що буде забезпечувати захист нарівні з сигналізацією. Серед найпопулярніших і корисних функцій можна виділити наступні:

  • робота через мобільний додаток і оповіщення про спрацювання охорони;
  • наявність GPS модуля, що дозволяє визначити геолокацію;
  • можливість швидкого та простого підключення через CAN шину;
  • наявність датчиків нахилу, удару і переміщення.

У разі, коли ви оберете модель з максимальною кількістю функцій, то є велика ймовірність, що ваш іммобілайзер буде оснащений особливо зручною функцією «Hands Free», що дозволяє знімати і ставити на охорону при наближенні або віддаленні водія від авто. Звичайно ж, ця функція не виключає можливість керування іммобілайзером у ручному режимі.

Ви можете вибирати функціонал з урахуванням своїх побажань, вимог і фінансових можливостей. Чим більше функцій має пристрій, тим дорожче він буде коштувати. Купити іммобілайзери у Львові, Івано-Франківську чи Тернополі ви можете в інтернет-магазині 130.com.ua.

Материали по темі

Автосигналізації: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.