Viber
Генератори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Запотівання лобового скла

Чистота лобового скла є запорукою безпечної поїздки. Запотівання лобового скла — це проблема, з якою стикаються водії не тільки взимку, але і влітку, коли в салоні авто їде кілька пасажирів. Іноді досить просто протерти скло сухою ганчіркою, проте в мороз робити це постійно незручно, причому йде на це теж немало часу.

Причини запотівання скла в автомобілі

Запотівання лобового скла

Серед всіх причин такої проблеми виділити одну вкрай важко, оскільки кожна з них у певних умовах може представляти серйозну загрозу. У сучасних моделях, в яких передбачена система клімат-контролю, може засмічуватися зливний відведення конденсату — повітря викидати водяна пара в салон, який призводить до запітніння стекол.

В інших же випадках причина — висока вологість повітря. Приміром, після вологого прибирання. Так, ця волога і повітря утворюють конденсат, що осідає на вікнах автомобіля. Взимку необхідно провести процедури для поліпшення герметичності салону.

Що потрібно для вирішення проблеми?

Оскільки одна з головних причин запотівання стекол — це різні температури зовні і всередині салону, то для початку потрібно налаштувати прилади обдування так, щоб напрямок повітря було на вікна. Якщо функціонує кондиціонер, то його можна включити для просушування повітря.

Сьогодні на авторинку можна зустріти багато конструкцій для вирішення цієї проблеми. Всі вони призначені для зміни натягу плівки скла, завдяки чому волога скочується вниз.

Найбільш поширені способи усунення запотівання лобового скла:

  • Мішечком солі натерти поверхню скла або розвести гліцерин у спирті співвідношенням 1 до 10 і зробити теж саме.
  • Можна просто відкрити бічне скло, завдяки чому зайва волога піде. Однак у сильний мороз такий спосіб не зовсім безпечний для здоров'я.
  • Є спеціальні плівки, які оберігають скло від запотівання.
  • В сучасних авто може передбачатися вбудований підігрів стекол.

Можна не тільки вирішувати, але і запобігати таку проблему: просушувати килимки і ганчірки, наявність мішечки з сіллю, який буде забирати зайву вологу.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.