Автомобільні статті та обзори

Документ без названия

Вибір
звукового сигналу

Як вибрати звуковий сигнал

Звуковий сигнал в автомобілі виконує важливу роль — він служить інструментом, який може запобігти ДТП. З його допомогою можна попередити про небезпеку найближчих водіїв або пішоходів. Автомобільний звуковий сигнал — це голос машини, використовуючи його можна виразити як подяку, так і невдоволення.

Сигнал для авто може бути повітряним або електромагнітним. Повітряні сигнали видають звук за допомогою подачі повітря компресором, а в електромагнітних звук забезпечується за рахунок коливань мембрани.

Вибираючи звукові сигнали необхідно звертати увагу на тип звукового сигналу і напругу. Якщо це сигнал-дудка, то ще треба уточнити кількість дудок і їх розміри. Купити звуковий сигнал у Львові, Івано-Франківську, Тернополі можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Як вибрати звуковий сигнал

Вибір
звукового сигналу

Напруга

Для вибору звукових сигналів виходячи з їх напруги натисніть на відповідне зображення.

Конструкція звукового сигналу

Для вибору звукового сигналу на основі його конструкції натисніть на відповідне зображення.

Кількість дудок

Для вибору звукового сигналу виходячи з кількості дудок натисніть на відповідне зображення.

Довжина дудки

Для вибору звукового сигналу виходячи з довжини дудки натисніть на відповідний елемент списку.

Вам допоможуть наші відеоогляди при виборі звукових сигналів

Вибрати звуковий сигнал

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції