Viber
Відеореєстратори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay
Механічні блокіратори - майстер підбору

Як вибрати механічний блокувальник

Механічні блокіратори призначені для захисту автомобіля від проникнення і викрадення. Хороший охоронний комплекс повинен обов'язково включати в себе блокувальники. Багато автомобілістів помилково вважають, що встановлення однієї лише сигналізації убезпечить їх автомобіль на 100% від угону. Сигналізація захистить автомобіль від інтелектуального злому і може відлякати дрібних хуліганів, але повноцінного захисту від сигналізації чекати не варто. Механічний блокувальник купити можна на 130.com.ua з доставкою в Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ та по Україні.

Існує 3 найпоширеніші види механічних блокіраторів — замок на КПШ, замок на рульовий вал і замок капота.

Замок капота не дасть викрадачеві вимкнути сирену і запустити двигун з-під капота.

Блокіратор КПП не дозволить зловмиснику зрушити автомобіль з місця, навіть якщо він потрапив всередину салону.

Замок керма повністю блокує роботу рульового вала і виключає можливість керувати автомобілем.

Тип механічного блокувальника

Для вибору механічного блокувальника виходячи з його типу натисніть на відповідне зображення.

Замок на КПШ та капот
Замок на КПШ та капот
Замок на КПШ
Замок на КПШ
Замок на капот
Замок на капот

Більше інформації про механічні блокувальники

Замки на КПШ

Принцип роботи замку КПШ полягає в блокування функцій коробки передач. Навіть якщо викрадач зможе завести автомобіль, то завдяки такому замку він просто не зможе його зрушити з місця, тому що не будуть перемикатися передачі.

Основною перевагою замків КПШ є можливість їх установки в дуже незручних місцях для демонтажу. Для деактивації такого замку викрадачеві потрібно багато часу, а якщо викрадач не може швидко викрасти автомобіль — він кидає цю справу, тому що з'являються великі ризики бути спійманим.

Замки на КПШ існують штирові і безштирові. Штирьовий замок складається з штиря, який вставляється в отвір консолі і блокує важіль перемикання передач. Безштирьовий замок також складається з штиря, але він розташовується усередині коробки передач. Зовні він непомітний, помітна тільки личинка в яку вставляється ключ, за допомогою якого замок буде розблоковано.


Замок на капот

Замок на капот надасть вам такі переваги:

  • — Викрадач не зможе відключити сирену, тим самим працююча сирена додасть багато клопоту викрадачеві і часто при неможливості відключення сирени викрадач кидає спроби викрасти автомобіль.
  • — Виключається можливість обходу штатної проводки автомобіля за допомогою накидання «павука». Зловмисники не зможуть завести автомобіль з-під капота використовуючи універсальний модуль запалювання.
  • — Якщо реле блокування двигуна встановлено саме під капотом, то викрадач не зможе відключити блокування двигуна.
  • — Відсутня доступ до діагностичного роз'єму автомобіля. Викрадач ж за допомогою цього роз'єму міг би обійти іммобілайзер.

Замки на КПП і капот поєднують в собі функції вищеперелічених блокіраторів.

Примітка

При виборі механічних блокіраторів на КПШ необхідно враховувати точний рік випуску, марку / назва автомобіля і тип трансмісії (автомат / механіка, кількість передач)

З механічними блокіраторами купують

Автосигналізації

Для кращого захисту автомобіля від угону рекомендується використовувати комплексний підхід. Механічні блокіратори не дадуть зловмиснику виїхати, а автомобільна сигналізація захистить машину від інтелектуального злому і повідомить власника про спробу викрадення.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.