Автомобільні статті та обзори

Вибір
гучного зв'язку

Як вибрати гучний зв'язок

Всім відомо, що використання мобільного телефону за кермом може стати причиною аварійної ситуації на дорозі. Але що робити, коли за кермом необхідно відповісти на важливий дзвінок? Для безпечного та зручного використання мобільного телефону в машині є спеціальні пристрої гучного зв'язку. З їх допомогою можна відповідати на дзвінки не відволікаючись на сам телефон, його навіть не треба брати до рук, тому такі пристрої часто називають Hands Free (Вільні руки).

Гучний зв'язок дуже простий в експлуатації, необхідно один раз синхронізувати пристрій з вашим мобільним телефоном, і надалі гучний зв'язок Bluetooth буде автоматично підключатися до телефону (при включеному Bluetooth). Відповідати на дзвінки можна голосовими командами.

Основними складовими автомобільної гучного зв'язку є голосове керування, чутливий мікрофон з шумозаглушенням, вбудований акумулятор і бездротове підключення. Гучний зв'язок Bluetooth купити в Івано-Франківську, Львові, Тернополі з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

При виборі необхідно звертати увагу на тип кріплення пристрою, наявність дисплея і кількість підтримуваних SIM-карт.

Як вибрати гучний зв'язок

Вибір
гучного зв'язку

Тип кріплення

Для вибору гучного зв'язку Bluetooth виходячи з типу кріплення натисніть на відповідне зображення.

На торпедо/лобове скло

Кріплення на торпедо/лобове скло

На сонцезахисний козирок

Кріплення на сонцезахисний козирок
Більше інформації про типи кріплення

Гучний зв'язок Bluetooth встановлюється на торпедо/лобове скло за допомогою спеціального кронштейна на присоску чи двостороннього скотчу.

Деякі моделі гучного зв'язку Bluetooth мають кріплення-засувку для установки на сонцезахисний козирок. Перевага такого кріплення в тому, що воно не займає зайве місце на торпедо або лобовому склі автомобіля. До того ж при кріпленні на козирок мікрофон гучного зв'язку розташований ближче до водія і завдяки цьому поліпшується якість зв'язку і чутність водія співрозмовнику.

Дисплей

Для вибору гучного зв'язку Bluetooth виходячи з наявності дисплея, натисніть на відповідне зображення.

З дисплеєм

З дисплеєм

Без дисплею

Без дисплею
Більше інформації про дисплей

Наявність дисплея в гучному зв'язку Bluetooth (handsfree) не обов'язково. Він може використовуватися для налаштування параметрів, набору телефонного номера, або, наприклад, перегортання треків в плейлисті.

Гучний зв'язок без дислпея також має всі ці функції і можливість, а управління здійснюється за допомогою голосового зв'язку і спеціального джойстика. У таких моделях прийняти чи здійснити дзвінок можна за допомогою голосових команд. Всі параметри пристрою озвучуються голосом.

Кількість одночасно працюючих телефонів

Для вибору гучного зв'язку Bluetooth виходячи з кількості одночасно підключуваних телефонів натисніть на відповідне зображення.

Один телефон

Один телефон

Два телефони

Два телефони
Більше інформації про підтримку телефонів

До сучасних моделей гучного зв'язку Bluetooth можна підключити до 10-ти різних телефонів, але одночасно використовувати можна тільки один або два телефони.

Перевага гучного зв'язку з підтримкою одночасного використання двох телефонів очевидно — при підключенні двох телефонів гучний зв'язок буде автоматично визначати на який номер надходить виклик і буде приймати дзвінок саме з нього.

Вам допоможуть наші відеоогляди при виборі гучного зв'язку Bluetooth

Вибрати гучний зв'язок

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору