Viber
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Термобокси та термосумки – чим корисні у спеку?

Термобокси та термосумки – чим корисні у спеку?

Одна з основних умов гарного відпочинку у літню спеку — ізотермічна продукція. Вона призначена для тривалого зберігання продуктів та підтримки температури: на пляжі у вас буде прохолодний лимонад, а в осінньому парку гарячий домашній глінтвейн.

Для сімейного виїзду підберіть містку сумку або пікніковий набір, а для недовгої прогулянки знадобиться ланч-бокс. Щоб ізотермічна продукція працювала як слід, купіть для неї акумулятори холоду. Як їх вибрати – розповімо.

Підбираємо акумулятори правильно

Термобокси та термосумки – чим корисні у спеку?

Ізотермічна продукція буде підтримувати необхідну температуру за рахунок внутрішнього шару, що тепловідбиває. Щоб збільшити час, протягом якого продукти залишатимуться охолодженими вдвічі, необхідно правильно підібрати кількість акумуляторів, відштовхуючись від об'єму сумки.

Скільки потрібно акумуляторів холоду?

Оптимальна кількість акумуляторів розраховується так: 1 л об'єму сумки * 60 г акумулятора. Кілька невеликих або середніх контейнерів рівномірно розподілять холод по всій сумці та допоможуть якісніше зберігати продукти.

Наведемо приклади продукції. Так, для сумок до 10 л, знадобиться 2 акумулятори по 400 г (IcePack 400). Більш місткі варіанти – об'ємом 17 л або 20 л – вимагатимуть 2-3 шт., на 25 л – 4 шт., на 29 л – 4-5 шт.

Зверніть увагу: наведені приклади припускають покупку акумуляторів на 400 г. В асортименті є також IcePack 750, їх знадобиться менше за рахунок більшого об'єму самого акумулятора.

Як користуватися акумуляторами холоду: пам'ятка

Термобокси та термосумки – чим корисні у спеку?

Акумулятори холоду багаторазові, але «заряджаються» вони по-різному. Коли йдеться про охолодження, перед використанням контейнери потрібно витримати у морозилці не менше 6 годин, а для повного заморожування – 12 годин. Після цього їх дістають і відразу поміщають між стінками ізотермічної продукції.

Щоб підтримувати тепло, необхідно нагріти акумулятор. Для цього можна скористатися одним із двох способів:

  • Помістити акумулятор у окріп (+85 °C) на 5-7 хвилин, після чого акуратно дістати щипцями або шумівкою, витерти насухо і помістити в сумку або ланч-бокс.
  • Помістити акумулятор у ємність з водою і поставити в мікрохвильову піч на 4 хвилини при потужності 280 Вт. Після цього акуратно дістати шумівкою, витерти та помістити в ізотермічну продукцію.

Важливо!

В обох випадках вода повинна повністю покривати акумулятор.

Забудьте про вихідні на дивані перед телевізором — вирушайте на пікнік, плануйте нові подорожі та захоплюючі прогулянки, а ізотермічна продукція подбає про свіжість закусок та напоїв!

Якщо ви хочете купити термосумку у Києві, Львові чи Івано-Франківську, то в інтернет-магазині 130.com.ua знайдете великий вибір моделей за доступною ціною з доставкою по всій Україні.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.