Viber
Компресори і насоси
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Основні способи захисту автомобіля від найпоширеніших типів викрадення

Сучасні автомобілі — це дуже складні технічні комплекси, виробники охоронних систем постійно впроваджують нові опції, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. На жаль, викрадачі так само постійно вдосконалюються, створюючи нові методи викрадення. Розгляньмо найбільш поширені, можливо це допоможе вчасно вжити заходів, щоб цього уникнути.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Кодграббери

Це, мабуть, найпоширеніший прийом викрадачів, тому що все можна зробити без зайвого шуму. Для цього використовується пристрій у вигляді звичайного брелока, з його допомогою здійснюється цифровий злом сигналізації.

Принцип роботи: активуючи кодграббер, злочинець перехоплює сигнал в момент, коли автовласник ставить машину під охорону. Потім записана команда з пам'яті пристрою, яка дозволяє деактивувати захист, подається на блок керування сигналізацією. Таким чином автомобільні злодії отримують доступ до автомобіля.

Ефективність цього методу викрадення залежить від типу використовуваної в машині сигналізації:

  • Штатні системи з динамічним кодом — найбільш вразливі.
  • Сигналізації з діалоговим кодуванням, в яких використовуються індивідуальні ключі шифрування — вони вважаються найбільш захищеними від перехоплення сигналу.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Ретранслятори

Тому що перехопити діалоговий код кодграббер неможливо, то умільці створили нові пристрої, для обходу цього алгоритму шифрування. Їх називають ретрансляторами або «вудками». В цьому випадку команда від брелока автовласника до машини передається через додаткове стороннє обладнання. Методика передбачає участь як мінімум двох злочинців, дальність дії ретранслятора набагато вище, ніж у граббер — від 50 см до 1 км.

Застосовується цей тип злому при викраденні машин, в яких активовано режим «Вільні руки». Для захисту рекомендується блокувати штатний радіоканал. В тому числі блокування можна здійснити за допомогою мітки, яка забезпечує додатковий захист і стає ще одним етапом авторизації автовласника в системі.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

«Глушилки»

Вже з назви видно, що ці пристрої покликані заглушити сигнал охоронного комплексу, водночас робота з ними не вимагає якихось особливих навичок і знань. «Глушилки» зараз можна купити у вільному доступі. Та й вартість у них досить невелика. У порівнянні з більш просунутими кодграбберами і ретрансляторами.

Ці пристрої дозволяють викрасти машину, не відключаючи сигналізацію. Відбувається це, коли водій намагається поставити авто під охорону, а глушилка блокує сигнал. Хтось з автовласників може скинути це на те, що в брелоку села батарейка, після чого просто закривають замки ключами і йдуть. В цьому випадку машина залишиться без додаткового цифрового захисту. Її дуже легко відкрити будь-яким механічним способом.

Глушилки також можуть використовуватися і при викраденні машин з GSM-системами зі зворотним зв'язком. Ці сигналізації в разі спроби злому відразу ж передають власнику сигнал тривоги на брелок або телефон. Ось тільки глушилка не дає цьому сигналу пройти, тобто автовласник не отримує тривожне сповіщення, тому що зв'язок перерваний.

Захиститися від цього типу викрадення можна, якщо використовувати режим «активної охорони». В цьому випадку при втраті сигналу між сигналізацією і брелоком, система передає власнику push-повідомлення або відправляє повідомлення про втрату сигналу на мобільний.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Відкриття капота

Захисту підкапотного простору автомобілісти часто приділяють досить мало уваги. Але саме там розташовані найбільш вразливі елементи (АКБ, електронний блок управління, запобіжники та ін.), І грабіжники легко без захисту зможуть отримати до них доступ.

Якщо злодії відключать живлення, то можна замінити штатний блок управління на заздалегідь підготовлений, в якому прописана команда, яка відключає штатний іммобілайзер. Це дозволить зловмисникам всього за пару хвилин викрасти машину.

Захист тут простий — встановити додатковий замок капота. Вони бувають механічними і електромеханічними. Перші відкриваються і закриваються вручну за допомогою оригінального ключа. Універсальні електромеханічні замки підключаються до автомобільної сигналізації.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Slave

Чимало водіїв в разі купівлі нового автомобіля з салону відразу ж встановлюють найсучаснішу захисну систему і не шкодують на це грошей. Інтеграція зі смартфоном, чутливі датчики і зручний бесключовий доступ в режимі Slave — ці опції відповідають за максимальний комфорт і безпеку транспорту.

В подібних ситуаціях злочинцям легко буде викрасти машину через некоректну настройку будь-яких «розумних» функцій, наприклад, при підключенні Slave-режиму. Це дуже зручно, але іноді через незнання автовласник встановлює можливість ідентифікації водія в один етап, за допомогою штатного брелока. Щоб захистити машину від можливого викрадення, краще використовувати більш надійний варіант — двофакторну авторизацію. Для цього крім брелока використовується ще і спеціальна мітка, яка є додатковим підтвердженням особи власника.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Угон за допомогою евакуатора

Якщо до захисту авто підходити комплексно, а не обмежуватися встановленням найпростішої сигналізації, то можна захиститися навіть від такого нестандартного варіанту викрадення, як завантаження машини на евакуатор. Звичайно, до таких методів злочинці вдаються досить рідко, але іноді саме таким чином крадуть дорогі авто преміум-класу.

Якщо сигналізація оснащена вбудованим датчиком нахилу, то при спробі завантаження машини на евакуатор він спрацює і передасть сигнал тривоги на телефон або брелок автовласника. Після чого, дуже важливо визначити маршрут викрадачів і координати машини. Для цього знадобиться GPS-трекер, який ховають в непомітному місці в салоні або затишних місцях на кузові. У цьому випадку навіть після викрадення можна буде швидко відстежити злочинців і повернути машину.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Механічний злом

Часто власники старих, вживаних машин помилково думають, що їх дешеві автомобілі для злочинців не цікаві. Ці машини рідко обладнуються серйозними охоронними системами. Однак саме недорогі машини крадуть набагато частіше, за статистикою на них припадає найбільше викрадень.

Якщо на авто встановлена ​​лише проста штатна охоронна система, то викрасти її дуже просто. Зазвичай злочинці діють дуже швидко і зухвало, зламуючи машину механічним способом. Як правило, банально розбивають скло, відкривають двері, а потім відключають сигналізацію, для цього достатньо просто обрізати дроти або відключити подачу живлення під капотом. Можуть додатково використовуватися спеціальні відмички або різні провороти.

Тому, навіть якщо у вас авто середнього або бюджетного класу, його захисту також треба приділяти увагу. При підборі сигналізації треба враховувати можливість механічного злому. Зараз на ринку можна знайти недорогі і надійні діалогові сигналізації з додатковим замком капота. Така система точно захистить, тому що буде серйозною перешкодою на шляху злочинця, який захоче позбавити водія транспортного засобу.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Угон при наявності ключів

На жаль, ніхто не застрахований від того, що він раптово втратить ключі або їх у нього вкрадуть. Але навіть на випадок втрати ключів, коли до них отримали доступ зловмисники, є свої методи захисту.

Зараз чимало сигналізацій мають таку опцію, як «антипограбування». Ця функція просто не дасть викрадачеві виїхати, навіть якщо він заволодів ключами і завів мотор. Як тільки власник активує режим «Паніка», двигун буде заглушений, тобто автомобіль тут же зупиниться, з боку здаватиметься, що двигун несправний і машина не може їхати далі. Злочинець просто не встигне далеко ухати і сховатися.

Якщо ж подібної функції у вашої сигналізації немає, то є ще один варіант. Встановити GPS-маяк. Мініатюрний пристрій, яке зазвичай є невеликою коробочкою і ховається десь в салоні або під капотом, причому в «сплячому режимі» його практично неможливо виявити ніякими сканерами. В цьому випадку, навіть якщо викрадач встиг сховатися, то маяк подасть сигнал, згідно з налаштуванням або встановленим розкладом. Це дозволить власнику швидко знайти машину за координатами, переданими маячком.

Основні способи захисту від найпоширеніших типів викрадення

Як би добре ви не готувалися, практика показує, що викрадачі постійно придумують все нові й нові методи крадіжки автомобілів. Тому завжди до захисту свого транспортного засобу підходити треба комплексно. Важливо максимально ускладнити процес злому, щоб злодій не захотів витрачати свій час і пішов шукати більш легкий і доступний об'єкт для крадіжки.

В нашому інтернет-магазині 130.com.ua ви можете купити автомобільну сигналізацію у Львові, Івано-Франківську або Тернополі за вигідною ціною. У каталозі представлений великий вибір моделей від бюджетних до найсучасніших з GPS, GSM і іншими передовими охоронними функціями. Доставка здійснюється по всій Україні.

ТОП-3 автосигналізації
 

Найкращі сигналізації на авто

Шукаєте якісну і найкращу автосигналізацію? Даний рейтинг автосигналізацій складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 4710

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 4710
Особливості:
  • ★ з автозапуском двигуна
  • ★ з 3xCAN, 2xLIN, GSM, GPS і Bluetooth
  • ★ Висока захищеність від злому

Автосигналізація daVINCI PHI-330 PRO

Автосигналізація daVINCI PHI-330 PRO
Особливості:
  • ★ З зворотним зв'язком
  • ★ Діалоговий код
  • ★ Дворівневий датчик удару і G-сенсор

Сигналізація на авто Sheriff ZX-1090

Сигналізація на авто Sheriff ZX-1090
Особливості:
  • ★ динамічний код CFMII
  • ★ Режим антипограбування («Anti-Hi-Jack»)
  • ★ Радіус дії до 2000 м
 
 

Матеріали по темі

Автосигналізації: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.