Viber
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як вибрати акумуляторний пилосос для дому?

Як вибрати акумуляторний пилосос для дому?

Досить простий і давно знайомий нам побутовий прилад — пилосос — за останні десятиліття не тільки суттєво еволюціонував, а й обзавівся досить великою кількістю різноманітних видів, що спеціалізуються на різних завданнях.

Незважаючи на те, що всі ці пристрої продовжують називатися «пилососами», вони поділили між собою різні ділянки роботи: одні моделі призначені для професійного прибирання великих площ та/або приміщень, в яких проводиться ремонт. Інші найкраще підходять для прибирання звичайного будинку чи квартири. Треті спеціалізуються на швидкому та комфортному прибиранні невеликих просторів…

У цій статті розглянемо як правильно вибрати вертикальний акумуляторний пилосос для дому.

Як вибрати акумуляторний пилосос для дому?

Вертикальні пилососи, що набули широкого поширення в останні роки, виступають у принципово іншій категорії, ніж пилососи традиційні. Якщо останні призначені для повноцінного і ретельного прибирання всієї квартири, вертикальні пилососи швидше виконують роль електричного віника і призначені для прибирання не дуже забруднених приміщень. Також вони використовуються в повсякденному режимі — коли потрібно швидко прибрати невеликий простір (пісок у зоні зберігання взуття або крупу, що прокидається на кухні).

Основні переваги вертикальних пилососів – це компактність, мала вага та можливість роботи від акумулятора. Ключові (можливі) недоліки - недостатня потужність, невелика тривалість автономної роботи та невдалі конструктивні рішення.

На які параметри потрібно звернути увагу при виборі вертикального пилососу?

Як вибрати акумуляторний пилосос для дому?
 • Потужність. Якщо традиційні та господарські пилососи рідко бувають обділені потужним мотором, а частіше навіть мають потужніший мотор, ніж потрібно, то для компактних акумуляторних пилососів недостатня потужність може стати тим самим «вузьким місцем», що відокремлює корисний прилад від марного. Вибираючи вертикальний пилосос, потрібно обов'язково звернути увагу на потужність пристрою та переконатися, що вона виявиться достатньою для прибирання приміщення. Як і у випадку з великими моделями, орієнтуватися лише на заявлені виробником цифри не рекомендується: далеко не завжди реальна продуктивність пристрою співвідноситься з ними очікуваним чином.
 • Ємність акумулятора та час роботи. А ось у цьому параметрі виробник майже ніколи не обманює. Перед покупкою вертикального пилососа обов'язково потрібно дізнатися, скільки він зможе пропрацювати без підзарядки, а також який час знадобиться на повну зарядку батареї. Звичайно, повноцінно прибрати квартиру площею сто квадратів все одно здатна мало яка акумуляторна модель, проте якщо ви плануєте купувати вертикальний пилосос в квартиру-студію або «однушку», то буде логічним зупинити свій вибір на тій моделі, яка зможе впоратися з прибиранням приміщення за один раз, без додаткового заряджання.
 • Вага. Якщо ви плануєте використовувати вертикальний пилосос для повноцінного, а не короткочасного прибирання, то не варто забувати, що весь цей час ви триматимете його в руках, а отже, пристрій не повинен бути занадто важким. Якщо ж пилосос набувається для епізодичного використання, то важливість цього параметра не така велика.
 • Комплектація (наявність насадок). Як і його старші побратими, хороший вертикальний пилосос не тільки оснащений широким набором насадок (тут можна згадати і турбощітку для підлоги, і спеціальну щітку для меблів, і щілинну насадку, і щітки для чищення текстилю, і додаткові подовжувальні трубки), але і спроектований таким чином, щоб всі ці насадки легко дісталися до найвіддаленіших і важкодоступних місць, у тому числі пилососом має бути зручно користуватися під меблями і у вузьких проходах.
 • Можливість вологого прибирання. Незважаючи на те, що переважна більшість вертикальних пилососів призначена тільки для збирання сухого пилу, деякі моделі допускають і можливість вологого прибирання. Реалізується ця функція за допомогою спеціальної насадки для миття підлоги – бака для невеликої кількості води та миючої ганчірки, яка зволожується автоматично. Вологе прибирання може виявитися відмінною функцією: застарілі та сильні забруднення такий пилосос, зрозуміло, не очистить (для генерального прибирання існують інші пристрої — парогенератори або парові швабри), але поєднання щоденного підмітання підлоги з вологим прибиранням істотно полегшує життя.
 • Наявність підсвічування. Ще одна корисна функція, яка є далеко не у кожного вертикального пилососа - це світлодіодне підсвічування підлоги. Така дрібниця може суттєво підвищити комфорт від використання пилососа: не доведеться спеціально світити під ліжко ліхтариком, щоб розглянути, наскільки ретельно був прибраний бруд.
 • Док-станція. Вертикальні пилососи традиційно кріпляться на стіну за допомогою спеціального пристрою, що виконує роль зарядної станції. Вибираючи вертикальний пилосос, потрібно переконатися, що док-станція може бути легко змонтована у вибраному місці і не завадить іншим меблям.

Вибрати і купити вертикальний акумуляторний пилосос для дому можно на 130.com.ua з доставкою по Україні.

ТОП-3 автопилососа

Найкращі пилососи для авто

Шукаєте якісний і найкращий автопилосос? Даний рейтинг автопилососів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільний пилосос HEYNER CyclonicPower PRO 240

Автомобільний пилосос HEYNER CyclonicPower PRO 240
Особливості:
 • ★ Працює від прикурювача машини
 • ★ З подвійною системою фільтрації
 • ★ Максимальна потужність — 138 Вт

Пилосос в авто VOIN VL-330

Пилосос в авто VOIN VL-330
Особливості:
 • ★ Для прибирання в важкодоступних місцях
 • ★ Володіє функцією вологого прибирання
 • ★ З зручною сумкою-чохлом в комплекті

Пилосос для авто Elegant CyclonicPower Maxi Pro 100 235

Пилосос для авто Elegant CyclonicPower Maxi Pro 100 235
Особливості:
 • ★ З низьким рівнем шуму під час роботи
 • ★ Потужність двигуна — 138 Вт
 • ★ З функцією збору води

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.