Viber
Різдво
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як самостійно помити машину на мийці?

З чого починається мийка?

Існує кілька способів помити машину — самостійно, взявши ганчірку і відро; на автомийці; за допомогою мінімийки; і на мийці самообслуговування. Ми детально розглянемо саме останній варіант. Переваги такого способу очевидні — це швидкість мийки і низька вартість. Завсідники таких мийок справляються з чищенням машини за 10-15 хвилин, витрачаючи на це всього 20 грн. Якщо постояти хоча б годину на такій мийці і поспостерігати як водії миють свої машини, можна побачити десятки різних способів чищення авто. Але як же правильно мити автомобіль? Відповісти на це питання допоможе співробітник такої мийки.

З чого починається мийка?

З чого починається мийка?

Мийка починається з того, що автомобіль заїжджає на мийку, вибирає правильне місце — строго по центру мийки. Машина повинна знаходитися по центру для того, щоб в процесі мийки було достатньо місця для кругового руху, разом з інструментом. Далі дістаються килимки — пасажирські, водійські та килимки задніх пасажирів. Килимки вивішуються на прищіпки на спеціальній панелі, де їх можна помити, коли вони знаходяться у вертикальному стані. Мити їх можна хоч з піною, хоч без піни — як завгодно.

2 золотих правила миття — не наносити піну на гарячий кузов і не давайте піні засохнути на кузові.

На практиці, нормально налаштований робочий процес дозволяє якісно відмити автомобіль, витримавши його під піною від 1 до 2 хвилин. Більше не потрібно. Найкраще мити автомобіль, коли він не гарячий, і коли на ньому немає товстих шарів бруду.

Найкраще пінити автомобіль на суху, тобто без води. На сухому автомобілі піна краще тримається, вона більш активно працює, краще відокремлює бруд. Єдиний випадок коли можна агресивно користуватися водою — це коли автомобіль дуже брудний, прям з налиплими шматками бруду на арках, колесах, порогах. І то, бруд водою збивається локально, тільки на цих місцях, весь інший автомобіль не мочиться. Налиплі шматки бруду необхідно збивати через те, що через них піна не проникає і просто не зможе правильно впливати на бруд.

Види миття машини

Види миття машини

Машину можна мити по-різному:

  • Збити пил. Якщо машина, в цілому — чиста, просто за кілька днів вкрилася невеликим шаром пилу, можна не проводити повну мийку авто, а просто збити пил. Краще це робити не просто водою, а водою з системи очищення осмос.
  • Стандартна мийка. Цей спосіб використовується, якщо в автомобілі нормальний температурний режим і його потрібно просто помити, щоб він був чистим. Для цього використовується піна і вода під тиском. Більше нічого. Спочатку на сухий автомобіль потрібно нанести шар піни, почекати пару хвилин, щоб піна почала взаємодіяти з брудом і після цього змити піну потужним напором води.
  • Антимошка. Практикується коли автомобіль приїхав з траси, весь в комарах, або в смолі, що падає з дерев. На відміну від першого способу, тут додатково використовується розчин «Антимошка». Він наноситься в першу чергу. Після цього, як і в стандартній мийці, наноситься піна і після змивається водою.
  • Обробка воском. Після будь-якої мийки можна додатково обробити автомобіль воском. Це прискорює процес сушіння приблизно на 50%. Це досягається за рахунок водовідштовхувальних властивостей воску. Крім цього віск захищає лакофарбове покриття автомобіля від ультрафіолету і працює як антидощ. Після обробки машини воском, додатково потрібно пройтися осмосом, щоб злити зайвий віск. Так як після висихання, віск залишає після себе жирну плівку.
  • Осмос. Остаточна мийка очищеною водою з осмос-системи ефективна тим, що при висиханні не залишає слідів від висохлих крапель. Рекомендується застосовувати завжди для фінішного миття кузова авто. Повірте, це працює. ;)

Що робити після миття?

Що робити після миття?

Отже, помивши автомобіль, потрібно почекати коли машина висохне. Якщо погода безвітряна і не підіймає пил, а при митті був використаний віск і осмос, достатньо проїхатися кілька хвилин на швидкості в межах міського циклу і залишки води зникнуть.

Ну а якщо мийка була без перерахованих вище засобів, або ви не поспішаєте, то для повного висихання бажано виїхати на сонце. А поки кузов сохне, можна зняти зайву воду зі скла, для цього рекомендуємо використовувати спеціальний водозгін. Не варто збирати зайву воду з допомогою ганчірки. Навіть якщо ви впевнені в абсолютній чистоті своєї ганчірки, не потрібно терти їй скло, тому що великий шанс забруднити його. Також, не потрібно намагатися мити кузов машини ганчіркою, бо це загрожує подальшою поліровкою корпусу, а це в середньому обходиться в 1500 грн.

Навіть якщо ви впевнені в абсолютній чистоті своєї ганчірки, не потрібно їй терти кузов і скло.

Після того, як дочекалися поки висохне машина, переконалися, що не залишилося ніяких патьоків, можна їхати далі у справах. Також, якщо все-таки немає можливості поїхати на мийку і професійно помити машину, а їздити на чистому автомобілі хочеться — можна скористатися минимойкой високого тиску і автопылесосом, для чистки салону. А купити мінімийку і автопилосос з доставкою по Львову, Тернополю, Івано-Франківську та по Україні можна на 130.com.ua.

Матеріали по темі:

Мінімийки: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.