Viber
Шумоізоляція
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Радар-детектор: погляд зсередини

Вирішивши купити радар-детектор, покупець, в порядку речей, цікавиться його сильними і слабкими сторонами. Але так уже повелося, що виробник, звичайно, в першу чергу акцентує увагу покупця на якісну сторону товару і намагається уникнути надання інформації про слабку. Вже потім користувач стикається з деякими проблемами, про які краще було б знати на стадії покупки. Давайте спробуємо подивитися на те, що знаходиться всередині корпусу радар-детектора.

Під гарними на вигляд пластиковими елементами корпусу радар-детектора ховається всього лише одна плата. Пристрій являє собою спеціальний приймач сигналів, який випромінює радіочастотний і лазерний радар. Про призначення елементів плати ми поговоримо нижче.

1. Антена для прийому сигналів радіочастоти. На фото можна бачити, що вона нагадує за формою і зовнішньому вигляду воронку або рупор (антена рупорного типу), яка сама по собі вузьконаправлена. Дивлячись на її межі, можна визначити приблизно на око кут спрямованості. Радар-детектор може сканувати радіочастотний сигнал, тільки якщо він буде спрямований у бік радара. Звідси висновок: установка повинна проводитися строго горизонтально і прямо на дорогу.

2. Блок обробки СВЧ-сигналу. У цій частині здійснюється обробка отриманого корисного сигналу, а також і перешкод, які можуть бути захоплені пристроєм. Зазвичай корпус цього блоку виконує і функцію радіатора (охолодження) гріючихся схем.

Плата радар-детектора

Фото 1. Радар-детектор Crunch 213B
На превеликий жаль, не у всіх існуючих радар-детекторах корпус блоку обробки СВЧ-сигналу може якісно справлятися з функцією тепловідведення. Наприклад, радар-детектори Whistler споживають велику кількість енергії і через деякий час після початку роботи загальна температура пристрою різко підвищується. У дуже спекотне літо це неодмінно призведе до поломки пристрою.

3. Регулятор гучності, вимикач — за сумісництвом. Роль його цілком ясна, але потрібно звернути пильну увагу на його надійність. На фото 1 можна розглянути, що регулятор з бюджетного класу радар-детекторів Crunch 213B досить великого розміру і розташований так, що він не боїться тряски і регулювання на ходу з відчутною силою натискання.
Регулятор гучності радар-детектора Whistler PRO-серії

Фото 2. Регулятор гучності радар-детектора Whistler PRO-серії
На фото 2 показаний регулятор чутливості вже дорогого радар-детектора Whistler, який відноситься до серії Pro. Зовнішній вигляд його аж ніяк не обіцяє надійності і міцності. Реально випробувати його можна тільки на практиці.

Давайте подивимося на перше фото. Під номером 4 розташувався роз'єм для підключення живлення до радар-детектора, 5 — блок обробки лазерних радарів, 6 — звуковий пристрій, так званий «Бузер» — пьезо-випромінювач, який видає звуковий сигнал. Шукаєте радар-детектор? Купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську можна на 130.com.ua. Доставка по Україні. Номер 7 на фото 3 — процесор обробки сигналів, одна із самих основних деталей радар-детектора. Від нього в першу чергу залежить швидкість виявлення радара на шляху прямування. Дуже часто спрацьовують неправдиві повідомлення, які в основному притаманні радар-детекторам Whistler, особливо моделям Pro 78 SE і XTR 555.

Але спрацьовування помилкових сигналів — це ще півбіди. Значно гірше, коли процесор не вибирає правильно частотний діапазон отриманого сигналу. Мав місце тест, в якому один з радар-детекторів Whistler, отримав сигнал Х-діапазону, на який радар-детектор відреагував правильно. Потім на нього послали К-діапазон, на який Whistler відповів, як і раніше — в Х-діапазоні.

Це вкрай незручно і недоречно. Це займає увагу, відволікає від дороги, іншими словами. Ну а де гарантія, що відразу ж за помилковим спрацьовуванням в діапазоні Х, не може бути випущений з уваги (або не виявлений як перешкода) сигнал в К-діапазоні? А ось на ньому працює переважна кількість радарів ДАІ. В результаті — черговий штраф, «фото на пам'ять», розбори... Воно вам треба?..

Дивіться відеоогляди радар-детекторів

Тильна сторона плати радар-детектора Chunch 213b

Фото 3. Тильна сторона плати радар-детектора Chunch 213b

ТОП-3 радар-детектора
 

Найкращі автомобільні радар-детектори

Шукаєте якісний і найкращий автомобільний радар-детектор? Даний рейтинг автомобільних радар-детекторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільний радар-детектор з GPS логгером Playme SILENT 2

Автомобільний радар-детектор з GPS логгером Playme SILENT 2
Особливості:
  • ★ Точне визначення камер і радарів
  • ★ Наявність голосового сповіщення
  • ★ GPS-модуль для виявлення станцій контролю

Радар-детектор Sho-Me G-800 Signature

Радар-детектор Sho-Me G-800 Signature
Особливості:
  • ★ З вбудованим модулем GPS
  • ★ Детектує радари: TruCam, ІСКРА, КОРДОН, РОБОТ, КРЕЧЕТ, СТРЕЛКА
  • ★ З OLED дисплеєм

Радар детектор Sho-Me QUATTRO SIGNATURE

Радар детектор Sho-Me QUATTRO SIGNATURE
Особливості:
  • ★ з інформативним дисплеєм
  • ★ з GPS модулем
  • ★ кут захоплення: 180°
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.